SpokojnaEdzia
SpokojnaEdzia
  2 stycznia 2009 (pierwszy post)

podsumowujac rok 2008 jakie najbardziej wam sie podobaly filmy? jakie zalujecie ze w ogóle obejrzyliscie? a ktore mozecie non stop ogladac? horrory? komedie? dramaty? czy inne? moze jakies konkretne tytuly? pozdrawiam

Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  2 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: podsumowujac rok 2008 jakie najbardziej wam sie podobaly filmy? jakie zalujecie ze w ogóle obejrzyliscie? a ktore mozecie non stop ogladac? horrory? komedie? dramaty? czy inne? moze jakies konkretne tytuly? pozdrawiam

uwielbiam oglądać filmy. Najbardziej Sierociniec, James Bond :zakochany: żałuję hmm, 'O dwóch siostrach' beznadziejny horror, bez przerwy mogę oglądać 'Dzień Świra', 'Chłopaki nie płaczą' i 'Skazany na bluesa' lubię serię filmów 'Zabójcza Broń', Killer, Brudny Harry..Szczęki. Jak mi się coś przypomni, dam znać. :smoczek:
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  2 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: podsumowujac rok 2008 jakie najbardziej wam sie podobaly filmy? jakie zalujecie ze w ogóle obejrzyliscie? a ktore mozecie non stop ogladac? horrory? komedie? dramaty? czy inne? moze jakies konkretne tytuly? pozdrawiam

Mroczny rycerz:zakochany:
"Małą Moskwę" uwielbiam, widziałam jeszcze przed premierą i wiedziałam, że zdobędzie "Złotego lwa", mogę ją bez przerwy oglądać:)
"Siła odwagi" bardzo mi się spodobała, mimo iż nie lubię tego typu filmów.
żałuję, że obejrzałam Lejdis, NIE, nie obejrzałam, bo zasnęłam...
czego innego spodziewałam się po "Sierocińcu"
"REC" to był żałosny film, tak samo jak "Frontieres"
"Dziwne przypadki" - pierwsze 40 minut było bardzo nudne, potem się rozkręca, ale wątki były średnio dograne...
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  2 stycznia 2009

Najbardziej? Mroczny Rycerz, Zmierzch, 4 gwiazdki. I w sumie to wielu filmów nie pamiętam już, ale te oglądałam niedawno i mi się dość podobały.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  2 stycznia 2009

Najlepsze w roku 2008 wg mnie :

Death Race

Uprowadzona

Zawodowcy

Reszty kurdę nie pamiętam.

:ziober2:
kuba92762
kuba92762
  2 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mroczny rycerz


Konto usunięte
Konto usunięte: Uprowadzona

Przede wszystkim te...

Konto usunięte
Konto usunięte: Zmierzch

Daje rade, ale jednak wedlug mnie czegos mu brakuje...
A filmow ktore zaluje ze obejrzalem jest tak duzo, ze nie chce wypisywac.
moderatorhyde
moderatorhyde
  3 stycznia 2009

w 2008 roku nie było ciekawych produkcji :nie:

SpokojnaEdzia
SpokojnaEdzia
  3 stycznia 2009

mi sie osobiscie w 2008 podobal film "lustra"

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 stycznia 2009

temat już jest

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.