xXMustGetCoolXx
xXMustGetCoolXx
  28 grudnia 2008 (pierwszy post)
Siemanoł :piwo:

Kiedys kiedys oglądałem film , nie moge sobie za uja przypomnieć nazwy . Akcja toczy sie bodajrze w Las Vegas , grupa facetów mieli wieczór kawalerski i zaprosili prostytutke na zabawe , jeden z tych gości poszedł z nia do kibla i jak ja obracał powiesił ja na jakims haku na reczniki , potem ta laske pocieli na kawałki jakąs piła powkładali czesci ciala do worków i zakopali na pustynie gdzies . Po tym wszystkim był juz slub i znowu zaczęła sie jatka ...

Błagam pomóżcie mi :)

:piwo: !!!
Horroshow
Horroshow
  29 grudnia 2008

Wydaje mi się że to film pt. "Gorzej być nie może".. Totalnie idiotyczny.. Nie lubię go :ziober2:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedys kiedys oglądałem film , nie moge sobie za uja przypomnieć nazwy . Akcja toczy sie bodajrze w Las Vegas , grupa facetów mieli wieczór kawalerski i zaprosili prostytutke na zabawe , jeden z tych gości poszedł z nia do kibla i jak ja obracał powiesił ja na jakims haku na reczniki , potem ta laske pocieli na kawałki jakąs piła powkładali czesci ciala do worków i zakopali na pustynie gdzies . Po tym wszystkim był juz slub i znowu zaczęła sie jatka ...

Psycho Cop 2 :woot:
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: "Gorzej być nie może".

jednak chyba to tan :tak:
...Ignorance is bliss...
Wiper666
Wiper666
  29 grudnia 2008

Horrorshow ma racje "Gorzej byc nie moze..." zajebisty film tak przy okazji :D

Horroshow
Horroshow
  29 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: jednak chyba to tan


Konto usunięte
Konto usunięte: Horrorshow ma racje "Gorzej byc nie moze..." zajebisty film tak przy okazji :D

O :mrgreen: mam racje widzę :ziober2: ale i tak film mi się nie podoba :and: wolę filmy z głębszym sensem.
FisiaToska
FisiaToska
  29 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wolę filmy z głębszym sensem.

jak glupia i glupsza? :lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.