PZNxSaMiR
Posty: 2 (po ~251 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
PZNxSaMiR
  24 grudnia 2008 (pierwszy post)

Jeżeli nie wiecie co to jest to tu macie mały filmik http://www.youtube.com/watch?v=y8bjeY7sB_s mniej wiecej o to chodzi. Jak ktoś byłbychętny zacząć to ćwiczyć to pisać PW (najlepiej z Poznania), mam duże znajomości wiec na pewno można coś zorganizować. trenuje już ponad półtora roku więc mam już obcykane pare technik. Ta dziedzina "sportu" nie jest tak znana jak np. piłka nożna, ale każdy ma jakieś hobby.

PS. więcej info na PW.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 grudnia 2008
PZNxSaMiR
PZNxSaMiR: Ta dziedzina "sportu" nie jest tak znana jak np. piłka nożna, ale każdy ma jakieś hobby.

więc jeśli to sport to nie ten dział :ninja:

PZNxSaMiR
PZNxSaMiR: Jeżeli nie wiecie

wiemy
...Ignorance is bliss...
johnson
johnson
  25 grudnia 2008

po 1 film nie przedstawia filozofii parkour tylko zwykle akrobacje. Wiec prosze tutaj nie mowic ze to co jest na filmiku sie nazywa parkour bo to nie jest :zonk:
po 2 nie ten dzial
po 3 Parkour jest znany na calym swiecie i nie wiem skad masz informacje ze nie jest znany :woot:
po 4 nie trzeba znajomosci zeby to cwiczyc. Samemu rownierz tez mozna.
po 5 zaloze sie ze przez te pol tora roku 80 % twoich cwiczen to tylko akrobacja i nic wiecej wiec pare technik na pewno obcykane nie masz.
a po 6 spi3rdalam spac :ziew:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.