poprostuewelinka
poprostuewelinka
  27 listopada 2008 (pierwszy post)

Mam pytanie czytał ktoś z was "Gothique " Kyle Marffin?

Bo wpadła mi dziś w ręce i zastanawiam się czy warto to czytać.
Ale tak czy siak zacznę :d
Co możecie o nie powiedzieć ?

A tak poza tym czytał ktoś zmierzch lub inne jego części ?
Książka wg mnie super. Wciągnęła mnie do tego stopnia , że dziś w ciągu czterech lekcji przeczytałam 330 stron, i mam zamiar się wziąć za kolejną część :zakochany:

Co godnego polecenia ostatnio czytaliście ?

Pozdrawiam Ewelinka.

paweldst9090
paweldst9090
  27 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co godnego polecenia ostatnio czytaliście ?


ja nie czytam zbyt wiele.
ale ostatnio czytałem Wiedźmina i myślę ze warto.
poprostuewelinka
poprostuewelinka
  27 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie czytam zbyt wiele. ale ostatnio czytałem Wiedźmina i myślę ze warto.

słyszę to od kolejnej osoby.
myślę , że jeśli pochłonę już drugą i trzecią część zmierzchu, oraz czwartą po ang . i skończę gothique to uwzględnię przeczytanie tej książki.
Infectious
Infectious
  27 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ostatnio czytałem Wiedźmina i myślę ze warto.


Konto usunięte
Konto usunięte: słyszę to od kolejnej osoby. myślę , że jeśli pochłonę już drugą i trzecią część zmierzchu, oraz czwartą po ang . i skończę gothique to uwzględnię przeczytanie tej książki.

Saga o Wiedzminie to ksiazki ktore przeczytalem prawdopodobnie 6-7 razy...sa GENIALNE, i naprawde warto je poznac! Podobnie jak gra komputerowa, o serialu i filmie pelnometrazowym nie wspomne bo szkoda klawiatury :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 listopada 2008

Sapkowski to nasz polski Tolkien :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: słyszę to od kolejnej osoby.


Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie czytał ktoś z was "Gothique " Kyle Marffin?

nie czytałem

Konto usunięte
Konto usunięte: Co godnego polecenia ostatnio czytaliście ?

"Inni" - Herberta


Konto usunięte
Konto usunięte: Nicholas Dismas jest znanym w Brighton prywatnym detektywem. Pewnego dnia, po serii niepokojących znaków, postanawia podjąć się trudnego zadania - ma odnaleźć dziecko, które zostało odebrane matce tuż po narodzinach. Dochodzenie doprowadza Dismasa do niezwykłego miejsca, będącego oficjalnie domem opieki dla staruszków. "Idealny Odpoczynek" kryje w sobie mroczne sekrety związane z obecnością innych. Banalne z pozoru śledztwo przeradza się w prawdziwy koszmar, i to tym okrutniejszy, że powiązany z tajemniczą przeszłością samego detektywa.
...Ignorance is bliss...
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  27 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak poza tym czytał ktoś zmierzch lub inne jego części ? Książka wg mnie super. Wciągnęła mnie do tego stopnia , że dziś w ciągu czterech lekcji przeczytałam 330 stron, i mam zamiar się wziąć za kolejną część

Ja czytałam, już wszystkie części i z niecierpliwością czekam na film, oraz 4 część książki. :w00t:
poprostuewelinka
poprostuewelinka
  27 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja czytałam, już wszystkie części i z niecierpliwością czekam na film, oraz 4 część książki.

4?
napisze Ci cos na pw.
film nie wydaje mi sie, ze bedzie dobry./
Filuteria
Filuteria
  28 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co godnego polecenia ostatnio czytaliście ?


Chrestomatia staropolska. :ziober2:

Polecam Targowisko próżności, jeżeli lubisz książki, które umożliwiają Ci przeniesienie się w czasie i życie w zupełnie innej epoce, tak dalece odbiegającej od naszej. ; )

Ja nie lubię książek przedstawiających współczesność. Wyłącznie Milana Kundery.
ZapatrzonaWjegOczy
ZapatrzonaWjegOczy
  28 listopada 2008

nie czytałam.
ostatnio czytałam Zbrodnię Katyńską...;]

agusneko
agusneko
  29 listopada 2008

ja polecam taki fajny, tajemniczy kryminałek "Chemia śmierci"-Simon'a Beckett'a :)

agyness90210
agyness90210
  11 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co godnego polecenia ostatnio czytaliście ?


"Spalona żywcem" Squad.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.