Czasoumilacz25
Czasoumilacz25
  23 listopada 2008 (pierwszy post)

zblizają się święta z tej racji chciałbym kupic mojej siostrze książki ona czyta wszystko co popadnie masowo dodam ze lubi książki Grocholi Chmielewskiej itp moze jakies polecicie??

pijakzsezamkowej
Posty: 379 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
pijakzsezamkowej
  24 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zblizają się święta z tej racji chciałbym kupic mojej siostrze książki ona czyta wszystko co popadnie masowo dodam ze lubi książki Grocholi Chmielewskiej itp moze jakies polecicie??

mojej dziewczynie się strasznie podobała "spóźnieni kochankowie" whartona... mówi że się ją szybko i przyjemnie czyta ...a tak w ogóle to jest piękna
hany4you
hany4you
  24 listopada 2008

Jeżeli lubisz troszeczke sarkazmu, komedi, piosenki ifraszki zapraszam do lektury "Jan Brzechwa dla dorosłych", wiele z jego madrosci sprawdza sie w obecnych czasach :)

Angie240
Angie240
  25 listopada 2008

"Pasja życia" Irving Stone lub "Oskar i pani Róża" Emanuel Shmitt - polecam!

GirlBrilliant
GirlBrilliant
  25 listopada 2008

'Idol nastolatek' - Meg Cabot
'Pamiętnik Księżniczki' - Meg Cabot.

Pamiętnik Księżniczki jest w ośmiu częściach, i jest też wersja dodatkowa ' Pamiętnik Księżniczki Święta.' Dokładnie nie pamiętam, ale polecam ! ;)

Mihihih
Mihihih
  25 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zblizają się święta z tej racji chciałbym kupic mojej siostrze książki ona czyta wszystko co popadnie masowo dodam ze lubi książki Grocholi Chmielewskiej itp moze jakies polecicie??

no to może Mian Mian - "Cukiereczki'
PriMacio923
PriMacio923
  28 listopada 2008

" Pies który jeździł koleją" ;]
Co prawda czytałem ja w podstawówce ale ,,,, mile ją wspominam :lol2: :skok3:

DariaMaBana
DariaMaBana
  30 listopada 2008

Chmielewskiej to może Zapalniczkę?
Albo D.Terakowska-Ono.
P.Coleho-Brida.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.