XxPrinceOfEvilxX
XxPrinceOfEvilxX
  23 listopada 2008 (pierwszy post)
...i miej spływ na całe swoje życie - od zaraz!
Czytaliście tą książkę, którą wydał Anthony Robbins?
Kupiłem ją pare dni temu, jestem na 67 stronie, zostało mi ponad 600 stron :)
Jeżeli czytaliście ją to czy zmieniła wasze życie na lepsze?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ...i miej spływ na całe swoje życie - od zaraz! Czytaliście tą książkę, którą wydał Anthony Robbins? Kupiłem ją pare dni temu, jestem na 67 stronie, zostało mi ponad 600 stron :) Jeżeli czytaliście ją to czy zmieniła wasze życie na lepsze?

JA patrze na świat oczami Forresta Gumpa :ninja:

i podobała mi się książka

Droga miłującego pokój wojownika - Dana Millmana
...Ignorance is bliss...
izkas1
izkas1
  24 listopada 2008

nie czytałam....
a tak swoją drogą, jakoś nie mogę pojąć, jak książka może zmienić moje życie na lepsze(czy też gorsze ewentualnie)...może zmienić mój sposób myślenia, patrzenia na świat, chociaż też do końca słowo "zmienić" mi tu nie pasuje...może ewentualnie wpłynąć na zmianę naszego światopoglądu, ale nie od razu zmieniać nasze życie...to za mocne słowa moim zdaniem...........

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 listopada 2008
izkas1
izkas1: a tak swoją drogą, jakoś nie mogę pojąć, jak książka może zmienić moje życie na lepsze(czy też gorsze ewentualnie)...może zmienić mój sposób myślenia, patrzenia na świat, chociaż też do końca słowo "zmienić" mi tu nie pasuje...może ewentualnie wpłynąć na zmianę naszego światopoglądu, ale nie od razu zmieniać nasze życie...to za mocne słowa moim zdaniem...........

jeśli przez książkę zmieniasz sposób myślenia , postrzeganie na świat .. to zmienia w jakiś sposób życie
to nie działa na zasadzie.. przeczytania " jak zarobić milion" i po przeczytaniu już zarobić od tak
...Ignorance is bliss...
izkas1
izkas1
  24 listopada 2008
RexMundi
RexMundi: jeśli przez książkę zmieniasz sposób myślenia , postrzeganie na świat .. to zmienia w jakiś sposób życie

poniekąd, ale nie do końca....
zmienia tylko mój sposób postrzegania świata, ale nie całe moje życie............
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.