TraneSFC
TraneSFC
  19 listopada 2008 (pierwszy post)

Witam.
Mam wielką prośbę i pytanie.
Czy ktoś znajduje się może w posiadaniu klucza odpowiedzi do czytania ze zrozumieniem pt. "Paradoks o kulturze" Hertza ? bo jest mi bardzo potrzebny :( z tego co wiem to był ten tekst na maturze w Łomży w 97/98 roku,ale nie mogę go znaleźć,w poszukiwaniu tego klucza ,albo chociaż odpowiedzi przeszukałem połowę neta i nic :( czy ktoś mógłby jakoś mi pomóc albo chociaż naprowadzić gdzie mogę to znaleźć ?

margotka
margotka
  19 listopada 2008

klucza nie posiadam...

..tekst właśnie przeczytałam...

..i nie rozumiem co w nim jest niezrozumiałego?

TraneSFC
TraneSFC
  19 listopada 2008

no bo mamy na polaku takie durne pytania do niego i nawet nie jest podane w którym akapicie tego szukać i nie iwem jak je zrobić :( i dlatego bardzo proszę o pomoc :(

RybionkaKukurozy
RybionkaKukurozy
  19 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no bo mamy na polaku takie durne pytania do niego i nawet nie jest podane w którym akapicie tego szukać i nie iwem jak je zrobić :( i dlatego bardzo proszę o pomoc :(

Ty tak na powaznie? Czy zrobienie pracy domowej z polskiego to taki straszny wysilek? masz tresc czegostam masz do tego pytania. i odpowiadasz. to naprawde nie jest trudne jesli sie porzadnie wczytasz i skupisz na zadaniu.
no litosci...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.