Martaxx92xx
Martaxx92xx
  14 listopada 2008 (pierwszy post)
Słyszałam, że można oglądać w Internecie różne filmy, tylko nie wiem na jakie strony trzeba wejść. :woot:
Może mi ktoś podać adres do takiej strony ( najlepiej z horrorami)...

2.oglądaliście już film "Kwarantanna" ?? Widziałam reklamę na ViVie, ale nie wiem z niej za dużo... Czy ten film to horror czy tylko mi się tak wydaje??
dziękuję za odp. ;*
andrewkoegh
andrewkoegh
  14 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam, że można oglądać w Internecie różne filmy, tylko nie wiem na jakie strony trzeba wejść. Może mi ktoś podać adres do takiej strony ( najlepiej z horrorami)...


Klik klik klik.
W przypadku gdy masz słabe łącze internetowe to taki film będzie się dłuuugo ładował.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.oglądaliście już film "Kwarantanna" ??


Tak. I żałuję czasu spędzonego na oglądaniu tego filmu. Jest to amerykańska wersja filmu REC, więc w założeniach jest to horror - momentami może i jest straszny, ale tylko dzieci się na to nabiorą. Ogólnie nie polecam tego filmu, nudny jest.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam, że można oglądać w Internecie różne filmy, tylko nie wiem na jakie strony trzeba wejść. Może mi ktoś podać adres do takiej strony ( najlepiej z horrorami)...

a no są
ale nie interesuję się tym gdyż bo ponieważ mam słabe łącze i tylko by mnie krew zalewała że nie mogę oglądać

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.oglądaliście już film "Kwarantanna" ?? Widziałam reklamę na ViVie, ale nie wiem z niej za dużo... Czy ten film to horror czy tylko mi się tak wydaje??

nie widziałem
...Ignorance is bliss...
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  14 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.oglądaliście już film "Kwarantanna" ?? Widziałam reklamę na ViVie, ale nie wiem z niej za dużo... Czy ten film to horror czy tylko mi się tak wydaje?? dziękuję za odp. ;*


Eee no dajcie spokój. :and: Ci amerykanie robią się już żałośni z tymi swoimi remake'ami. Ogladałam REC i całkiem mi się podobało, ale tego nie będę oglądać, bo słyszałam, że skopiowali wszystko co się dało. :zonk: REC polecam, fajny horror, ale dla fanów zróżnicowanej akcji i/lub krwawych flaków będzie za nudny. :P
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  15 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: oglądaliście już film "Kwarantanna" ?? Widziałam reklamę na ViVie, ale nie wiem z niej za dużo... Czy ten film to horror czy tylko mi się tak wydaje?? dziękuję za odp. ;*


oglądałem i powiem tylko tyle że jest to świetny horror :)
:zakochany:
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  15 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.oglądaliście już film "Kwarantanna" ?? Widziałam reklamę na ViVie, ale nie wiem z niej za dużo... Czy ten film to horror czy tylko mi się tak wydaje??

jak podróba RECa to nie oglądnę.
REC mi się podobał. nie chcę stracić do niego respektu :lol2:
martusia6540
martusia6540
  15 listopada 2008

A oglądaliście film jeszcze raz ???

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.