HIHI18
HIHI18
  5 listopada 2008 (pierwszy post)

Witam,
dzisiaj chce sie wybrać na film podany w tytule :P, z tego co czytałem to fabuła lipna, ale jeśli chodzi o efekt 3D to sie opłaca iść??

Pozdrawiam

pubaj
pubaj
  5 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli chodzi o efekt 3D to sie opłaca iść

racja.

Konto usunięte
Konto usunięte: to fabuła lipna

taa.. :ziew:
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  5 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co czytałem to fabuła lipna, ale jeśli chodzi o efekt 3D to sie opłaca iść??

ja słyszałam,że ogólnie film jest ok. ale właśnie ten efekt go jak najbardziej podkręca. :mrgreen:

też mam zamiar się na niego wybrać. :mrgreen:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: fabuła lipna

jak większość filmów typu teen slasher

Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi o efekt 3D to sie opłaca iść??

chyba dla tego bym poszedł
...Ignorance is bliss...
MyTrueSelf
Posty: 3 (po ~436 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MyTrueSelf
  5 listopada 2008

Mi sie wydaje, że wątek filmu jest żałosny bo właśnie producenci filmu skupili sie na tych efektach 3D Ale chce się na niego przejsc z ciekawości. Widziałam zdjecia z planu to zalatuje mi to Piłą albo Hostel'em. Dla fanów tego typu produkcji "Blizna" 3D bedzie smakowitym kąskiem ;D nie wiem jak ja zareaguje jak przed samą twarzą zobaczę jak siekierką koleś odrąbuje babce głowę.

zjawiskowy
zjawiskowy
  7 listopada 2008

Byłem na filmie, efekty mi się podobały, fabuła do bani. Efekty 8/10, Fabuła 2/10. Zakończenie nawet zaskakujące, ogólnie nie żałuję że poszedłem, ale też nie skaczę z dobrego wyboru :D

HIHI18
HIHI18
  7 listopada 2008

Więc poszedłem i wróciłem, byłem z dziewczyną i ona sie bała, a ja raczej sie śmiałem, efekty w miare, fabuła do bani, może nie była by taka zła ale inaczej można było wszystko zobrazować :)
Jedno wiem że trzeba czekać na straszniejszy film w ver. 3D, bo ten był co dla niektórych najwyżej obrzydliwy...

Pozdrawiam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.