KiSsOfDarknesS
KiSsOfDarknesS
  4 listopada 2008 (pierwszy post)

Co myślicie o rasiźmie? O rasistach i czy jesteście rasistami?

Montanazgr
Montanazgr
  5 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o rasiźmie? O rasistach i czy jesteście rasistami?

NIE, NIE, stanowcze NIE ---> sama nie jestem w 100% polka, i nienawidze jak ludzie oceniaja mnie przez pryzmat pochodzenia... Sama rowniez tego nie robie...
Moze to banalne i oklepane, ale wszyscy jestesmy ludzmi i nie wazne czy mamy nieco ciemniejsza czy jasniejsza skore...
Ludzie litosci...
64klara
64klara
  7 listopada 2008

nic nie sądze... :woot:

psychodroid
psychodroid
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nazwanie czarnoskórego, że jest Murzynem jest rasistowskie ?

Imho nie. Mam mówić biały inaczej :woot: Jeszcze trochę i na tych z Nigerii będzie trzeba mówić Afroamerykanin ;d
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o rasiźmie?

Rasizm istnieje. Ideologia jak każda inna, raczej o tym nie rozmyślam.
Konto usunięte
Konto usunięte: ta jakie argumenty???rasistow trza tepic bo to jest jak zaraza!!

To brzmi podobnie jak 'czarnych trzeba tępić, bo to zaraza.' W skrajność popadasz.
Konto usunięte
Konto usunięte: O rasistach i czy jesteście rasistami?

Paulina jestem. Nie, chyba nie.
deadlynightshade
Posty: 5933 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
deadlynightshade
  9 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o rasiźmie? O rasistach i czy jesteście rasistami?

głupota?
www.deadlynightshade69.fotka.pl

N!3 j3$t3M $ł!!!t gF!@$$tk0m $h3By mN!3ć S!up3R eXXtr@ 0p!$$!k tUt@j [!!!]

-_-'

mówię nie!

piszę poprawnie po polsku,gardzę poke i fejczurami.
Procent990
Procent990
  10 listopada 2008

Co tu duzo pisac rasizm byl jest i bedzie od kad istnieje swiat i do konca jego tak bedzie.
Bo np : czarni nie lubia latynosow latynosi nie lubia ajzatow a biali nie lubia ich wszystkich , i to takie perdolone kolo sie zamyka objetnie w jaka strone rasizm jest chory .

Ewelina35352
Ewelina35352
  10 listopada 2008

Rasiści....dziwni ludzie jak dla mnie...hmm szczerze nie rozumię ich sposobu myślenia chociaż nie wiem jak bym chciała.Nie jestem rasistką. Śmieszą mnie ludzie,którzy z uniesioną głową głoszą jacy to oni są super a tolerancyjni to już ponad wszystko,a na pytanie "Jesteś rasistą" odpowiadają: tępić czarnych s******ynów!
no cóż...no żal;/

zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  10 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o rasiźmie? O rasistach i czy jesteście rasistami?


Rasizm jest czymś nienormalnym i tyle :and:
Człowiek biały czy człowiek czarny- ważne że człowiek i biały czy czarny taki sam :tak:
Nigdy nie byłam i nie będę. :and:
MaciekBatoRy
MaciekBatoRy
  11 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nazwanie czarnoskórego, że jest Murzynem jest rasistowskie ?

Raczej nazwanie go Czarnuchem jest rasistowskie ale mam ich dosyć!!Ile lat,wieków będą sapać o tym że byli niewolnikami? (300 lub 400 lat)
Niech się pracy chwycą a nie tylko na zasiłkach siedzą
psychodroid
psychodroid
  11 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Śmieszą mnie ludzie,którzy z uniesioną głową głoszą jacy to oni są super a tolerancyjni to już ponad wszystko,a na pytanie "Jesteś rasistą" odpowiadają: tępić czarnych s******ynów! no cóż...no żal;/

Okropnie wydumany przykład. Przedstawianie takich skrajnych sytuacji jest bez sensu i nie wnosi nic do dyskusji.
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej nazwanie go Czarnuchem jest rasistowskie ale mam ich dosyć!!Ile lat,wieków będą sapać o tym że byli niewolnikami? (300 lub 400 lat) Niech się pracy chwycą a nie tylko na zasiłkach siedzą

;)
Chciałam zwrócić uwagę, na dziwne zjawisko, jakim jest przewrażliwienie na punkcie tolerancji i poprawności politycznej.
zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  11 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: rasistow trza tepic bo to jest jak zaraza!!

Tyś jest zaraza :and:
zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  11 listopada 2008

To też ludzie ale często jest tak że przez chęć łączenia się z subkulturą ludzie staja sie rasistami :and:
a wg to szkoda gadać -_-

RybionkaKukurozy
RybionkaKukurozy
  11 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To też ludzie ale często jest tak że przez chęć łączenia się z subkulturą ludzie staja sie rasistami

Nikt nie twierdzi, ze to nie sa ludzie. czasem zachowuja sie jak nadludzie, bogowie, uzurpuja sobie wiele praw.
Trzeba zdawac sobie sprawe z 2 roznych rzeczy: poprawnosc polityczna swoja droga a szcunek do czlowieka to druga sprawa. pierwszego sie uczymy sami a drugie jest nam wpajane ( badz tez nie ) przez rodzicow.
Brak szacunku i zwykle szmacenie czlowieka z powodu innego koloru skory,wyznania,orientacji seksualnej zdecydowanie nie jest oznaka tego, ze rodzice nauczyli szacunku do ludzi.
margotka
margotka
  11 listopada 2008

jestem zbulwersowana wypowiedzią posła Górskiego...

...aż wstyd, ze taki człowiek reprezentuje obywateli Polski na ul. Wiejskiej...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.