xXxLolus92xXx
xXxLolus92xXx
  31 października 2008 (pierwszy post)

On nauczył mnie ,że muszę być twrda i nigdy się nie poddawać. To dzięki niemu zrozumiałam co znaczy KOCHAĆ. Pokazal mi siebie prawdziwego. Otrworzył przede mną swe serce i powiedział, że muszsę się nim zaopiekować, żeby było gorące cały czas wyrażało to co do mnie czuje, a będzie idealnie, tak jak ja tego chce. A ja oczywiście to popsułam. Pewnego dnia serce było zimne, nic nie wyrażało, w jgo oczach umarłam, a może w ogóle sie nie narodziłam?:(Wystarczyła chwila. Jeden nic nie znaczący pocałunek, to on zawinił, a przede wszystkim ja. Było mi z nimdobrze,a jednak szukałamczegoś innego.W pierwszej chwili znalazłam. Ale ten pocałunek zruinował naszą miłość. Może gdybym tego nie zrobiła do dziś byli byśmy razem. Rozstaliśmy się w gniewie. Wylałam wiele łez, wspomnienia, marzenia stały się znów rzeczywistością.To było warte łez, bo znów miałam go przy sobie::)

bflowers
bflowers
  31 października 2008

Bez polotu, cokolwiek to jest. Nie zmusza do refleksji, nie powoduje, że trzeba przystanąć i głębiej sie zastanowić. Brak tu ładnie oprawionych emocji, które prawdopodobnie miał przekazywać ten utwór.
Reasumując - jestem na nie.

Hippi89
Hippi89
  31 października 2008

hm...wiersz nie, proza też nie.
Może jednak pisanie nie jest Twoją mocną stroną ? Przeżuć się na coś innego. ;]
Poza tym błędy. I ech.. jakoś bez polotu.

DeliciousJelly
DeliciousJelly
  31 października 2008
Patrząc na drugie zdanie kompletnie odechciało mi się czytać dalej.

Konto usunięte
Konto usunięte: To dzięki niemu zrozumiałam co znaczy KOCHAĆ

Rzygać się chce.
xFarewellx
Posty: 1414 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
xFarewellx
  31 października 2008

Jeśli tytuł brzmiałby '' banały, których nie używaj w swoich publikacjach'', to przyznam - chyliłabym czoła.

motion creates emotion

baskas4
baskas4
  31 października 2008

Brzmi jak love story do bravo :ninja:

oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  31 października 2008

Bessęsu

Takie to... nudne.
Jak lektury ^^

pauline321
pauline321
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: bez tytułu...


ehh wszystkie dziewczyny w Twoim wieku mysla ze nie wiadomo jaka milosc przezyly ;) (nie mówie ze ja przezylam).
nie podoba mi sie, dziecko z 5podstawówki by to w jedną przerwę napisało.
kali12111982
kali12111982
  1 listopada 2008

co to jest???

xXxLolus92xXx
xXxLolus92xXx
  1 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ehh wszystkie dziewczyny w Twoim wieku mysla ze nie wiadomo jaka milosc przezyly

ale nie powiedzialam ze przezylam niewiadomo jaka milosc
milosc byla jest i bedzie ale w kazdym czlowieku inna wiec nie krytykuj mnie jesli tak na prawde ie wiesz o co mi chodzilo
pauline321
pauline321
  1 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ilosc byla jest i bedzie ale w kazdym czlowieku inna wiec nie krytykuj mnie jesli tak na prawde ie wiesz o co mi chodzilo


nie, bradziej codzi mi o to ze dzewczyny w tym wiku mysla ze nie wiadomo jakie zyciowe porazki przezyły, ze są doświadczone jak 60-letnia staruszka.
I to mi ewidentnie bije z Twojego wiersza(?)
xFarewellx
Posty: 1414 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
xFarewellx
  1 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: pauline321: ehh wszystkie dziewczyny w Twoim wieku mysla ze nie wiadomo jaka milosc przezyly ale nie powiedzialam ze przezylam niewiadomo jaka milosc milosc byla jest i bedzie ale w kazdym czlowieku inna wiec nie krytykuj mnie jesli tak na prawde ie wiesz o co mi chodzilo


Konto usunięte
Konto usunięte:

Jednak coś w tym jest. Wszelkie Twoje wiersze, które widziałam - traktują pośrednio o miłości. Ludzie zwracają Ci uwagę, że są banalne (nie wspominając już o błędach i prostocie w tematyce, czy doborze słów). Może zacznij pisać na tematy, które są Ci lepiej znane, aktualne dla osób w Twoim wieku i zwyczajnie bliższe, dostępne; bo zakładanie, że twórczość to WIERSZ, a nie fragment pamiętnika, czy opis aktualnych odczuć - zobowiązuje.

motion creates emotion

xXxLolus92xXx
xXxLolus92xXx
  1 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, bradziej codzi mi o to ze dzewczyny w tym wiku mysla ze nie wiadomo jakie zyciowe porazki przezyły, ze są doświadczone jak 60-letnia staruszka. I to mi ewidentnie bije z Twojego wiersza(?)

dziewczyny w moim wieku tak
ale nie myslalam o sobie
ponioslam porazke w stanie uniesienia
ale to nie byla moja milosc
mam 16 lat niewiem do konca co tam milosc nikt z nas nie potrafi tego dokladnie zinterpretowac
anisia130
anisia130
  1 listopada 2008

Szczerze :ninja: ? Brzmi to jak kartka z pamiętnika albo opowiadanie. Nie mówię,że mi się nie podoba,ale co to jest,wiersz czy co ? Trochę treść mogła kogoś zanudzić poprzez to,że nie ' rozdzieliłaś ' go,bo jednak to zachęca do przeczytania. No ale nie jest źle. ;)

Laqun
Laqun
  9 listopada 2008

grhrehy5y74576456

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.