enforces
Posty: 196 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
enforces
  27 października 2008 (pierwszy post)
"Już 10 października wejdzie na ekrany kin animowany film wyprodukowany w całości z myślą o projekcjach trójwymiarowych. Do tej pory podobne możliwości 3D dostępne były jedynie w kinach z projektorami cyfrowymi oraz kinach IMAX. Dzięki nowym, rewolucyjnym rozwiązaniom, m.in. specjalnej kopii filmowej i okularom, nowatorska technologia może stać się teraz szeroko dostępna. To właśnie ?Wyprawa na Księżyc 3D? jest pierwszym filmem animowanym, który będzie można zobaczyć trójwymiarowo we wszystkich kinach w Polsce. "

Było kilka niesamowitych animacji które w 3d wyglądały naprawdę zdumiewająco. Chociażby start rakiety, czy też krople napoju w stanie nieważkości. Dodatkowo w roli narratora można usłyszeć min. doradce ubezpieczeniowego z Liberty Direct (Max Kolonko) oraz prowadzącego Szkło Kontaktowe (Tomasz Sianecki aka "Tom sian san")

Podoba mi się szczególnie pomysł ze nie trzeba jechać do wiekszego miasta w celu obejrzenia filmu 3d. Od czasów animaniacs (a to było dawno) nic równie fajnego nie pojawło się we wszystkich polskich kinach. Ogólnie zauwazyłem że na film (przynajmniej w tych godzinach co ja byłem, kalisz przed 14) było kilka osób które przyszły całymi rodzinami. Czyli jednak można zrobić rodzinny film? czego również w polskim kinie brakuje...więcej info bodaj na oficjalnej stronie www.wyprawanaksiezyc3d.pl

Widział ktoś czy jestem osamotniony?

Koval i tyle... Poznań/Kalisz City

Laqun
Laqun
  9 listopada 2008

vevvegwegwfef

Laqun
Laqun
  9 listopada 2008

vegwegwfefvd

Laqun
Laqun
  9 listopada 2008

vegwegwfefefee

Laqun
Laqun
  9 listopada 2008

vegwegwfefefeevegwegwfefefee

Laqun
Laqun
  9 listopada 2008

vegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefee

Laqun
Laqun
  9 listopada 2008

vegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefee

Laqun
Laqun
  9 listopada 2008

vegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefee

Laqun
Laqun
  9 listopada 2008

vegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefee

Laqun
Laqun
  9 listopada 2008

vegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefee

Laqun
Laqun
  9 listopada 2008

vegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefeevegwegwfefefee

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.