KaJKo91
KaJKo91
  26 października 2008 (pierwszy post)

witam. :)
kiedyś oglądałam horror i mi się podobał ale to było b. dawno temu a chciałabym go obejrzeć jeszcze raz ale nie pamiętam w ogóle jaki był tytuł. ;/
może mi pomożecie, może ktoś skojarzy film. A więc:
akcja toczy się w domku letniskowym w środku lasu, do którego przyjechała grupka przyjaciół. Film rozpoczyna się sceną gdzie leży pies zarażony jakąś chorobą, do którego podchodzi bezdomny i dotykając go zaraża się. Przychodzi do domku w którym mieszkają tamci, ma straszną twarz tak jakby trąd. Zostaje wygoniony. Umiera wpadając do jeziora z którego przyjaciele czerpią wodę.
Ogólnie film polega na tym, że po kolei giną zarażeni to chorobą.

może przytoczę charakterystyczne sceny z filmu.
1. była tam blondynka, która się zaraziła. Przyjaciele wynoszą ja do szopy aby się nie zarazić. Po jakimś czasie jej chłopak przychodzi do niej i dobija ją łopatą widząc w jakim jest stanie.
2. druga dziewczyna- brunetka zostaje zagryziona przez jakieś psy.
3. Jeden koleś pokłócił się z resztą, zabrał piwa i poszedł gdzieś. Okazało się, że schował się w jakiejś jamie i cała zaraza go ominęła. Jednak kiedy wyszedł na zewnątrz zostaje zastrzelony przez policjantów, do których doszła wiadomość o tym co się dzieje w domku.

Więcej sobie nie przypominam. Z góry dzieki za pomoc :)))

xXBlondLoveXx
xXBlondLoveXx
  26 października 2008

śmiertelna gorączka:):)

KaJKo91
KaJKo91
  26 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

dzięki.:) o ten film mi chodziło.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.