Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  24 października 2008 (pierwszy post)

Witam :)

Kilka pytań odnośnie filmowego plakatu promocyjnego.

1. Czy uważacie plakat filmowy za pewien rodzaj sztuki, czy może tylko za narzędzie promocyjne?
2. Czy jest on w stanie skłonić Was do obejrzenia filmu, chodzi mi czy wywiera na Was jakiś większy wpływ?
3. Najlepszy Waszym zdaniem plakat filmowy?
i od razu mój faworyt którego przed chwilą zauważyłem


Peace :mrgreen:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mi sie jakos ona wybitnie nie podoba, ale film bez jej uroku nie byłby ten sam ;)

to jest dla mnie zawsze i na wieki Isobel "Izzie" Stevens :zakochany:
...Ignorance is bliss...
KamiQa
KamiQa
  25 października 2008
Qbkens
Qbkens: 1. Czy uważacie plakat filmowy za pewien rodzaj sztuki, czy może tylko za narzędzie promocyjne?

za narzedzie promocyjne. Bo im bardziej szkoju im bardziej 'krzyczy' tym więcej ludzi się nim zianteresuje.

Qbkens
Qbkens: 2. Czy jest on w stanie skłonić Was do obejrzenia filmu, chodzi mi czy wywiera na Was jakiś większy wpływ?

tak. Ale bardziej niż plakat może to zrobić zwiastun
Hope
Hope
  25 października 2008
Qbkens
Qbkens: 1. Czy uważacie plakat filmowy za pewien rodzaj sztuki, czy może tylko za narzędzie promocyjne? 2. Czy jest on w stanie skłonić Was do obejrzenia filmu, chodzi mi czy wywiera na Was jakiś większy wpływ? 3. Najlepszy Waszym zdaniem plakat filmowy?

Różnie bywa.
Raczej nie, wolę urywki filmu w telewizji.
-
oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  26 października 2008
Qbkens
Qbkens: 1. Czy uważacie plakat filmowy za pewien rodzaj sztuki, czy może tylko za narzędzie promocyjne? 2. Czy jest on w stanie skłonić Was do obejrzenia filmu, chodzi mi czy wywiera na Was jakiś większy wpływ? 3. Najlepszy Waszym zdaniem plakat filmowy?

1. Rodzaj sztuki bardziej... ale to jednak zależy od plakatu ;p
2. No jak na plakacie dużo krwi... albo znany mi tytuł to zachęca ^^
3. Carrie chyba
xFarewellx
Posty: 1414 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
xFarewellx
  27 października 2008
Qbkens
Qbkens: 1. Czy uważacie plakat filmowy za pewien rodzaj sztuki, czy może tylko za narzędzie promocyjne?

Bardzo rzadkie przypadki można uznać za pewną formę sztuki.

Qbkens
Qbkens: 2. Czy jest on w stanie skłonić Was do obejrzenia filmu, chodzi mi czy wywiera na Was jakiś większy wpływ?


Właśnie ze względu na to, co napisałam wyżej - raczej nie. Potrzebna mi choć drobna recenzja, słowo wstępu. Plakat często tworzy atmosferę ''na wyrost''.

motion creates emotion

kowall985
kowall985
  29 października 2008
Qbkens
Qbkens: 1. Czy uważacie plakat filmowy za pewien rodzaj sztuki, czy może tylko za narzędzie promocyjne?

Zdecydowanie tak
Qbkens
Qbkens: 2. Czy jest on w stanie skłonić Was do obejrzenia filmu, chodzi mi czy wywiera na Was jakiś większy wpływ?

Jezeli mam do wyboru pare filmow to czasami plakat potrafi przekonac
Qbkens
Qbkens: 3. Najlepszy Waszym zdaniem plakat filmowy?


ten ciagle wisi u mnie w pokoju ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.