shudder
Posty: 17160 (po ~74 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
shudder
  20 października 2008 (pierwszy post)

Przeczytałem regulamin owego działu i myślę, że mogę się z Wami drodzy forumowicze podzielić moim skromnym filmem... Nie jest to nic rewelacyjnego - ot kilka zdjęć pewnej osoby (zgodziła się ich użycie :)) przeplatanych cytatami i sentencjami... Nie reklamuj niczego ani też nie obraża nikogo...

http://pl.youtube.com/watch?v=uROjWdtla50

wiem, że nie jest to nic nadzwyczajnego i nawet laik może zrobić coś podobnego ale myślę, że ważniejsze jest uczucie jakie ze sobą niesie...

ps. niech ktoś mi powie dlaczego nie mogłem dodać WŁASNEGO filmu do profilu? Powodem jego odrzucenia było "Film pochodzi z sieci" :| ... no łał...sam go tam zamieściłem... a w odpowiedzi od FT dostałem "może nie posiadasz praw autorskich do muzyki w nim wykorzystanej?" ... Więc dlaczego youtube go przyjęło? A w innej wersji gdzie wykorzystałem piosenka do której autor faktycznie zastrzegł sobie prawo taki właśnie był powód jego odrzucenia... dziwne? ...nvm ;]

andrewkoegh
andrewkoegh
  20 października 2008
shudder
shudder: wiem, że nie jest to nic nadzwyczajnego i nawet laik może zrobić coś podobnego ale myślę, że ważniejsze jest uczucie jakie ze sobą niesie...


To era prezentów materialnych już minęła i w jej miejsce pojawiło się eksponowanie swojego uczucia w internecie? :and:
Wiem, że chciałeś pokazać jak bardzo Tobie zależy na Niej i Waszym związku, ale nie widzę sensu w 'dzieleniu' się tym z obcymi ludźmi - w końcu najważniejsze jest to, co Wy myślicie o sobie nawzajem, czyż nie? :)

A odnośnie samego filmiku, to podoba mi się użyty utwór :)

shudder
shudder: ps. niech ktoś mi powie dlaczego nie mogłem dodać WŁASNEGO filmu do profilu?


Jak widać FT (FP? nie mam teraz pewności, kto odpowiada ze selekcję filmów) nie spodobał się użyty przez Ciebie utwór muzyczny, do którego rzeczywiście nie masz praw autorskich, co zresztą sami już Tobie napisali. Odnośnie przyjęcia tego filmiku przez YT to osoby odpowiedzialne tam za ich sprawdzanie nie są tak restrykcyjne w kwestii praw autorskich do używanych utworów i kasują filmy w przypadku, gdy właściciel owych praw się do czegoś przyczepi.
shudder
Posty: 17160 (po ~74 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
shudder
  20 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To era prezentów materialnych już minęła i w jej miejsce pojawiło się eksponowanie swojego uczucia w internecie?

a czy ktoś coś takiego powiedział? ;> ...to było akurat coś innego właśnie ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: nie spodobał się użyty przez Ciebie utwór muzyczny, do którego rzeczywiście nie masz praw autorskich, co zresztą sami już Tobie napisali

ale to napisali do filmu w którym był użyty inny utwór niż ten powyżej... a do tego powodem było, że film pochodzi z sieci... ;] . Tylko o to mi chodzi
andrewkoegh
andrewkoegh
  20 października 2008
shudder
shudder: a czy ktoś coś takiego powiedział? ;> ...to było akurat coś innego właśnie ;]


Ja niczego nie insynuuje, jedynie tak to odebrałem :)
Jeżeli chciałbyś uzyskać komentarze odnośnie formy skonstruowania tego filmu, to założyłbyś temat na dziale Technika ;>

shudder
shudder: ale to napisali do filmu w którym był użyty inny utwór niż ten powyżej... a do tego powodem było, że film pochodzi z sieci... ;] . Tylko o to mi chodzi


To ponów próbę tym razem nie podając linka do filmu zamieszczone w sieci. :)
[nie mam teraz pewności jak wygląda procedura umieszczania filmu na profilu, więc nie bić, gdy moja powyższa wypowiedź jest pozbawiona sensu :>]
shudder
Posty: 17160 (po ~74 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
shudder
  20 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli chciałbyś uzyskać komentarze odnośnie formy skonstruowania tego filmu, to założyłbyś temat na dziale Technika ;>

w sumie... chyba racja :D ale nawet nie popatrzyłem na tamten dział ;p ostatnio gdy przebywałem na forum to jeszcze nie było tych nowych działów :] ...więc pewnie nie chodziło mi tylko o opinie "techniczne" :)

Konto usunięte
Konto usunięte: To ponów próbę tym razem nie podając linka do filmu zamieszczone w sieci. :) [nie mam teraz pewności jak wygląda procedura umieszczania filmu na profilu, więc nie bić, gdy moja powyższa wypowiedź jest pozbawiona sensu :>]

no właśnie chyba się nie da bo podaje się właśnie link... nie ważne - poradziłem sobie w inny sposób :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 października 2008
shudder
shudder: wiem, że nie jest to nic nadzwyczajnego i nawet laik może zrobić coś podobnego ale myślę, że ważniejsze jest uczucie jakie ze sobą niesie...

zrobiłem podobny filmik..tylko że ze sobą :ninja:

shudder
shudder: ps. niech ktoś mi powie dlaczego nie mogłem dodać WŁASNEGO filmu do profilu? Powodem jego odrzucenia było "Film pochodzi z sieci" :| ... no łał...sam go tam zamieściłem... a w odpowiedzi od FT dostałem "może nie posiadasz praw autorskich do muzyki w nim wykorzystanej?" ... Więc dlaczego youtube go przyjęło? A w innej wersji gdzie wykorzystałem piosenka do której autor faktycznie zastrzegł sobie prawo taki właśnie był powód jego odrzucenia... dziwne? ...nvm ;]

nie wiem .. nie interesuję mnie za bardzo mozliwości i opcje fotki
...Ignorance is bliss...
Nibyminipocieszny
Nibyminipocieszny
  21 października 2008
shudder
shudder: ps. niech ktoś mi powie dlaczego nie mogłem dodać WŁASNEGO filmu do profilu? Powodem jego odrzucenia było "Film pochodzi z sieci" :| ... no łał...sam go tam zamieściłem... a w odpowiedzi od FT dostałem "może nie posiadasz praw autorskich do muzyki w nim wykorzystanej?" ... Więc dlaczego youtube go przyjęło? A w innej wersji gdzie wykorzystałem piosenka do której autor faktycznie zastrzegł sobie prawo taki właśnie był powód jego odrzucenia... dziwne? ...nvm ;]

Wg. regulaminu co do utworu - nie jest on wykorzystany w celach komercyjnych. czy jak tam co jest pisane wyżej. zgodnie z "Powyższy plik został zamieszczony jedynie w celach promocyjnych, a jego jakość jest celowo obniżona, co jest zgodne z ustawą z 1 sierpnia 2000 roku." - jeśli zamieścisz taką informację utwór jest do wykorzystania.. albo w filmiku zamieść informację odnośnie utworu - jaki leci [nie chodzi o tytuł] tylko gdzieś na dole małą czcionką.. Prawo jest takie że dopóki nie bierzesz korzyści materialnych za dany 'produkt' w tym powiązaniu utwór to możesz - ale nie może to być ta jakość - co napisałem wyżej..

trochę zagmatwałem, ale i tak myślę że zrozumiesz ; )

shudder
shudder: . Nie reklamuj niczego ani też nie obraża nikogo...

co do filmiku..
trudno się wypowiedzieć..
jest i o.
nie włączę drugi raz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.