rappar
Posty: 2 (po ~1395 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
rappar
  14 października 2008 (pierwszy post)

Ja jeszcze raz stworzę temat o anime, jako że poprzedni jest już zamknięty.

Anime mnie zainteresowało przypadkiem - a mianowicie raz jak się nudziłem, włączyłem telewizor i skacząc po kanałach natrafiłem na Hyper. Leciał am Fullmetal Alchemist, znany także jako FMA. Odcinek mi się spodobał i postanowiłem sobie obejrzeć resztę na video.google.pl Seria mnie tak wciągnęła, że całość pochłonąłem w 4 dni szkolne. Potem już oglądałem znacznie bardziej umiarkowanie. Aktualnie mam zaliczone około 30 serii plus kilka OAV(kilkuodcinkowe serie uzupełniające).
Do moich ulubionych anime zaliczają się wciąż FMA, a także FMP, -seria opisująca przygody weterana wojsk w Arfganistanie, bardzo humorystyczne - i History's Strongest Disciple Kenichi, które jest moim ulubionym anime. Opowida typową historię od zera do bohatera w sposób jak dla mnie genialny. To jest dla mnie anime, które mogę oglądać na okrągło.
Poza tym za godne uwagi uważam Death Note, School Rumble, Code Geass i The melancholy of Suzuyumi Haruhi.
Z długich serii obejrzałem tylko Bleacha do około 170 serii, ale ogólnie tego typu nie lubię. Serie te są naprawde schematycznę i co jeszcze da się przeboleć w 26 odcinkach jest nie do zniesienia gdy jest ich nawet 10-15 razy więcej. Polecam skupić się na krótszych seriach, które zwykle są staranniej wykonane.
jeśli zaś chodzi o Naruta i Dragonballa, to tego nie tknąłem dotychczas nawet i jestem z tego stanu rzeczy nad wyraz zadowolony.
Manga zaś jest dla mnie tematem na tyle rozbudowanym, że zasługuje na całkiem inny wątek.

Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  14 października 2008
rappar
rappar:

A gdzie jakieś pytanie
bo jak na razie to widzę tylko tutaj historie twojego życia :ziew:
milenkaa26
milenkaa26
  14 października 2008

ahahahah, no właśnie.. książkę piszesz ?

rappar
rappar: jeśli zaś chodzi o Naruta i Dragonballa, to tego nie tknąłem dotychczas nawet i jestem z tego stanu rzeczy nad wyraz zadowolony.

:fakju:
Lis
Lis
  15 października 2008

Jakieś pytanie? Temat do zamknięcia chyba :/ :ban:

milenkaa26
milenkaa26
  15 października 2008
Lis
Lis: Jakieś pytanie? Temat do zamknięcia chyba :/

Co ty nie powiesz :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.