JuzNieDlaCiebie
JuzNieDlaCiebie
  13 października 2008 (pierwszy post)

hej.
chcę napisać książkę ale nie mam pomysłu :(
dużo osób mówi mi ,że piszę w miarę ładnie i z sensem ale wydaje mi się ,że wszystko już zostało napisane i nic nie da się wymyślić.
nie chce żadnego gotowca tylko pomysł albo fabułę o czym może być ta książka lub powieść.
z góry dzięki :)

RasMakkonen
RasMakkonen
  13 października 2008

na poczatek proponowałbym jakiś prosty temat, ale w twoim stylu pisania, żeby sprawdzić czy ludzie, np. bliskie Ci osoby, chcą to czytać:)..tematem moze byc naprawde wszystko np. młodzi ludzie..dwoch typów, którzy pomimo wcześniejszych przejść i przygód, nie koniecznie pozytywnych, z dragami ciągle palą marihuanę, bo po prostu lubią i sprawia im to naprawde ogromną przyjemność. maja naprawde poukładane rodziny niczym nie wystające w społeczeństwie, swoje młodzieńcze wzloty i upadki(w pracy, szkole, życiu uczuciowym itp.), normalne, proste życie, z tym że wieczorami uciekają w inny świat, gdzie zupełnie inne wartości góruja, gdzie czują się lepiej. zauważają jak bardzo rózni się świat ten wieczorny i dzienny choć nie wyjezdzają poza swoje miejsce zamieszkania:) dochodzą do wniosku, że ten lepszy dla nich świat nidgy nie będzie tym dziennym, normalnym światem...rozwinięcie pozostawiam Tobie:)

Monia22084
Monia22084
  14 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: hej. chcę napisać książkę ale nie mam pomysłu :(


Sie mówi BRAK WENY. niema na to tabletek :mrgreen:
666kamilka666
666kamilka666
  14 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: chcę napisać książkę ale nie mam pomysłu :( dużo osób mówi mi ,że piszę w miarę ładnie i z sensem ale wydaje mi się ,że wszystko już zostało napisane i nic nie da się wymyślić. nie chce żadnego gotowca tylko pomysł albo fabułę o czym może być ta książka lub powieść. z góry dzięki :)

To musisz sama mieć pomysł no.
Ja dzisiaj zaczęłam pisać książkę o moim śnie :].
Ale bez ładu i składu, już usunęłam ;-)
baskas4
baskas4
  14 października 2008

skoro chcesz napisac książkę, musisz mieć temat :)
Napisz o tym, co czujesz, o tym co dobrze znasz lub to, co się dzieje wokół Ciebie.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: chcę napisać książkę ale nie mam pomysłu :(

napisz o ludziach z którymi zyjesz... tu zawsze sa pomysły..
do tego.. podrasuj trochę sytuacje wydarzenia.. i gotowe
...Ignorance is bliss...
Lis
Lis
  15 października 2008

Napisz o swoim życiu ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.