xXBlondLoveXx
xXBlondLoveXx
  12 października 2008 (pierwszy post)

witam chce sie wam zapytac co śadzicie o najnowszej cześci piły która juz za kilka dni wchodzi do kin-czy uwazacie ze juz powiini zakonczyc sezon najsłynniejszego horroru a moze chcecie dalsze cześci obejrzeć czyli 6 i siódmą które podobno na nastepny rok są przygotowywane-jednym słowem co sądzicie o tym filmie...

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  13 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim pierwszym horrorem (a przynajmniej pierwszym który wywarł na mnie tak ogromne wrażenie że pamiętam ten strach do dziś dnia) było Martwe Zło (Evil Dead) część 1 i 2....jassssna cholera jak ja sie bałem jak to obejrzałem, miałem wtedy może z 5-6 lat...spać nie mogłem, koszmary mi się śniły...no masakra była przez jakiś dłuższy czas po seansie :) ...a dzis uwielbiam Evil Dead, śmieszy mnie do łez

fakt, kiedyś też oglądałam i było horrorowate,
a jak zdarzyło mi się obejrzec to jakiś czas temu, to w ogóle zapomniałam, ze to niby horror, myślałam, że jakaś komedia, ewentualnie parodia horroru ;-) haha.
to były czasy.. :-)

a jeszcze film z dzieciństwa, który wywarł na mnie wrażenie, to też chyba pod horror podchodził 'Morderczy przyjaciel' o rottweilerze mordercy ;-D
Infectious
Infectious
  13 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: fakt, kiedyś też oglądałam i było horrorowate, a jak zdarzyło mi się obejrzec to jakiś czas temu, to w ogóle zapomniałam, ze to niby horror, myślałam, że jakaś komedia, ewentualnie parodia horroru ;-) haha. to były czasy.. :-)

No dokładnie, dziś ogląda się to jak komedię, nie jak horror... zresztą nie ma juz horrorów które choć minimalnie potrafiłyby wzbudzić we mnie lęk, nie wiem czy to kwestia wieku czy tego, że obecne horrory zeszly na psy :(

Konto usunięte
Konto usunięte: a jeszcze film z dzieciństwa, który wywarł na mnie wrażenie, to też chyba pod horror podchodził 'Morderczy przyjaciel' o rottweilerze mordercy ;-D

kojarze taki film "Cujo" chyba mial tytuł i był na podstawie prozy S. Kinga :woot:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  13 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kojarze taki film "Cujo" chyba mial tytuł i był na podstawie prozy S. Kinga

nic mi on nie mówi niestety
:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: No dokładnie, dziś ogląda się to jak komedię, nie jak horror... zresztą nie ma juz horrorów które choć minimalnie potrafiłyby wzbudzić we mnie lęk, nie wiem czy to kwestia wieku czy tego, że obecne horrory zeszly na psy :(

no dokładnie,
teraz większość to amerykańskie gnioty,
jeden mniej lub bardziej podobny do poprzedniego :and:
kubabielecki87
kubabielecki87
  13 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: najsłynniejszego horroru

że jak ??
piła dla mnie to zwykłe polewisko krwi nic więcej
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.