WaszaZnajoma
WaszaZnajoma
  10 października 2008 (pierwszy post)

Witam! postanowilismy raze z klasa wybrac sie do warszawy do teatru na jakas komedie czy znacie cos naprawde godnego polecenia??? z gory dziekuje i pozdrawiam ;)

xXFoBXx
xXFoBXx
  10 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam! postanowilismy raze z klasa wybrac sie do warszawy do teatru na jakas komedie czy znacie cos naprawde godnego polecenia??? z gory dziekuje i pozdrawiam ;)

nieee..a nielepiej do kina??
YeoopA3
YeoopA3
  10 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam! postanowilismy raze z klasa wybrac sie do warszawy do teatru na jakas komedie czy znacie cos naprawde godnego polecenia??? z gory dziekuje i pozdrawiam ;)


`upiór w operze.
uzak
uzak
  11 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam! postanowilismy raze z klasa wybrac sie do warszawy do teatru na jakas komedie czy znacie cos naprawde godnego polecenia??? z gory dziekuje i pozdrawiam ;)

trzeba najpierw sprawdzic co jest w teatrze :woot: :ninja:
kiceknhx33
Posty: 3184 (po ~62 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
kiceknhx33
  11 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam! postanowilismy raze z klasa wybrac sie do warszawy do teatru na jakas komedie czy znacie cos naprawde godnego polecenia??? z gory dziekuje i pozdrawiam ;)

na balladyne :ninja:

jestem wonszem. :mrgreen:

KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  11 października 2008

Może najpierw sprawdź co grają? :and:

rud4658
Posty: 879 (po ~162 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
rud4658
  11 października 2008
na Waszym miejscu wybrałabym się na 'błysk rekina' albo 'odlot'. spektakle to nie komadie- ale sztuki o życiu i problemach. naprawdę godne polecenia. tylko uprzedźcie nauczycieli, zę język jest trochę cięty...
http://www.photoblog.pl/rudx/
mój Ci on :D

Aż tak nauczyć się modlić, że nie będzie już nam potrzebna modlitwa. Że modlitwą stanie się każdy nasz oddech, każde westchnienie, każda myśl, każda praca, każdy uczynek, każdy uśmiech...
Tworas
Tworas
  11 października 2008

ja ide na mistrza i małgorzate , ale nie w warszawie ;x

666kamilka666
666kamilka666
  11 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nieee..a nielepiej do kina??

pf.

Konto usunięte
Konto usunięte: do teatru na jakas komedie

Szalone nożyczki? ;>
Wiem że w Łodzi grają, nie wiem jak w Warszawie.
razotka
razotka
  11 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nieee..a nielepiej do kina??

skoro wybrał teatr to chyba jasko dał do zrozumienia, że preferują tego rodzaju nadajniki kultury...
margotka
margotka
  13 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: `upiór w operze.


to opera;)

..co do komedii to polecam: "Rozbity dzban" Kleista, "Zielonego Gila" lub inną komedię de l'arte (bo zawsze są śmieszne", Moliera "Świętoszek" albo "Don Juan", Musseta "Kaprysy MArianny", Lemontowa "Maskarada".. albo jakieś greckie komedie Arystofanesa w stylu "Żaby", "Chmury", "Ptaki"...
SsandruSsia13
SsandruSsia13
  13 października 2008

upior w operze x333

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.