RockowaPomarancza
RockowaPomarancza
  7 października 2008 (pierwszy post)

Hej wszystkim ;)
Pewnie wszyscy znacie film "Naruto"
Są tam różne tzw. Judsu...
Na google.pl jest dużo stronej jak sie ich nauczyć ;)
Tylko pytanie!
:woot: Czy to naprawde możliwe?

kuba92762
kuba92762
  7 października 2008

I do czego Ci to?
Nie wiem, nie mam potrzeby uczenia sie bajek na pamiec.

milenkaa26
milenkaa26
  8 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej wszystkim ;) Pewnie wszyscy znacie film "Naruto" Są tam różne tzw. Judsu... Na google.pl jest dużo stronej jak sie ich nauczyć ;) Tylko pytanie! Czy to naprawde możliwe?

Po pierwsze, Naruto to nie film, tylko Anime.
Po drugie, jeśli bedziesz wierzyć we wszystko co sie dzieje w anime/bajkach i w to co wypisują w internecie to gratuluje.
mIIrOOn
mIIrOOn
  8 października 2008
milenkaa26
milenkaa26: Po pierwsze, Naruto to nie film, tylko Anime.


Filmy też są :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na google.pl jest dużo stronej jak sie ich nauczyć ;) Tylko pytanie! Czy to naprawde możliwe?


Wielki :zonk: po prostu.
Idź bo jak Ci rasenganem sieknę to może zmądrzejesz.
tidus106
tidus106
  10 października 2008

kiedyś to oglądałem i załuje ze to oglądałem cały czas to sie ciognie i ciognie ;/
wole po 15 odc :)

to jest dopiero anime

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to naprawde możliwe?

nie możliwe :zonk: :zonk:
Sarathai
Sarathai
  11 października 2008

Hahaha, to pytanie odnośnie nauki technik jutsu to na poważnie? :D Nie, nie nauczysz się ich, co najwyżej tajjustu, ale i to w tylko takim stopniu na jaki pozwalają ludzkie możliwości... ;-)

Polecam czytanie mangi, anime to jeden wielki filler, chociaż czasami miło obejrzeć bohaterów autorstwa Masashiego Kishimoto w kolorze... ;-)

Sarathai
Sarathai
  11 października 2008

Oczywiście możesz się nauczyć jeszcze wykonywanie pieczęci, ale nie myśl, że dzięki temu będziesz w stanie używać technik ninjutsu rodem z Naruto. *

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.