ThaAlkaholik
ThaAlkaholik
  5 października 2008 (pierwszy post)

Oglądał ktoś film o teoriach spiskowych który leciał przed chwilą na National Geographic? Była tam mowa o Lee Harvey Oswaldzie i teraz pytanie: Czym interesował się Oswald przed próbą/zabójstwem prezydenta, miało mu to pomóc w samo doskonaleniu. Chodzi mi tu o nazwę religii/sekty/filozofii która uważała hipnoze jako jeden ze sposobów samodoskonalenia.

Jako że ludzi sprytnych inaczej na Fotce nie brakuje, wszelakich idiotów proszę o nie pisanie postów z cyklu "nie wiem" itp. nie wiesz nie udzielaj się. A i uprzedzając wypowiedzi osób które chcą być sprytne nic nie wiedząc: szukałem na Googlu!

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądał ktoś film o teoriach spiskowych który leciał przed chwilą na National Geographic?

niestety nie mam tego kanału ale już nie jedna teorie zamachu na JFF słyszałem , czytałem , i oglądałem

Konto usunięte
Konto usunięte: Czym interesował się Oswald przed próbą/zabójstwem prezydenta, miało mu to pomóc w samo doskonaleniu. Chodzi mi tu o nazwę religii/sekty/filozofii która uważała hipnoze jako jeden ze sposobów samodoskonalenia.

a nie wiem
ale Oswald nie zabił prezydenta ... wrobiono go
...Ignorance is bliss...
ThaAlkaholik
ThaAlkaholik
  5 października 2008
RexMundi
RexMundi: ale Oswald nie zabił prezydenta ... wrobiono go

Kwestia interpretacji wydarzeń...
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  6 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi tu o nazwę religii/sekty/filozofii która uważała hipnoze jako jeden ze sposobów samodoskonalenia.


New Age uważa m.in. hipnozę i autohipnozę za sposoby doskonalenia się, myślę, że o to chodzi :mrgreen:
serwus89
serwus89
  6 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kwestia interpretacji wydarzeń...
to jak ty interpretujesz wydarzenia i jak NG?? podziel się wiedzą. A co do teorii spiskowych to tylko teorie. Dobrze sie sprzedają są w miarę wiarygodne ale to tylko tyle
ThaAlkaholik
ThaAlkaholik
  6 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: New Age uważa m.in. hipnozę i autohipnozę za sposoby doskonalenia się, myślę, że o to chodzi

Nie, to nie to...
Konto usunięte
Konto usunięte: to jak ty interpretujesz wydarzenia

Nie mam na ten temat jakiś ustalonych poglądów, ale szczerze mówiąc wcale bym się nie zdziwił gdyby (w tym przypadku) coś z teorii spiskowych było by prawdziwe. Zwłaszcza patrząc jak w okresie zimnej wojny pracownikom CIA wypadało się z okien...
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  6 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, to nie to...

może to o jakąś regionalną religię chodzi? :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.