YourSatanxD
YourSatanxD
  29 września 2008 (pierwszy post)

No więc tak. ^^ zaczne od tego, że piękny dzień. :mrgreen:, a teraz dalej. ^^

Hmy. więc zaczne tak. ;
czy niektórzy ludzie nie przesadzają.? Zawsze się o coś czepiają, a potem to samo. :woot: Np. Mam taką koleżankę [znaczy się ja z nią nie ten. ^^ ale jest z mojej klasy.] jest w ogóle taka 'ach, och, ech' zawsze ona nigdy nic [ niby. :mrgreen: ] A jednak. Zawsze na lekcji wydziera się, żebyśmy się zamkneli, a potem sama gada i tym podobne. Czy ktoś pomoże mi ją zrozumieć.? :woot:.

pozdrawiam. :bye:

ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  29 września 2008

ale o co ci chodzi:woot:

YourSatanxD
YourSatanxD
  29 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale o co ci chodzi

nie umiesz czytać.? xd
ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  29 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie umiesz czytać.? xd

ale co kogo obchodza twoje dziwne kolezanki?
kazesz nam sie rozprawiac nad umyslami 16-latkow?
litosci...
YourSatanxD
YourSatanxD
  29 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: YourSatanxD:nie umiesz czytać.? xd ale co kogo obchodza twoje dziwne kolezanki? kazesz nam sie rozprawiac nad umyslami 16-latkow? litosci...

nie pasuje, nie odzywaj się. Nikt Ci nie karze. bajj. ^^
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 września 2008

kobiet się nie rozumie...

...Ignorance is bliss...
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  29 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmy. więc zaczne tak. ; czy niektórzy ludzie nie przesadzają.? Zawsze się o coś czepiają, a potem to samo. Np. Mam taką koleżankę [znaczy się ja z nią nie ten. ^^ ale jest z mojej klasy.] jest w ogóle taka 'ach, och, ech' zawsze ona nigdy nic [ niby. ] A jednak. Zawsze na lekcji wydziera się, żebyśmy się zamkneli, a potem sama gada i tym podobne. Czy ktoś pomoże mi ją zrozumieć.? .

bez sensu.
to forum "kultura", a nie "wywody osobiste" :and:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  29 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czy niektórzy ludzie nie przesadzają.?


Niektórzy tak

Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze się o coś czepiają, a potem to samo.

Tak niech pani mówi dalej słucham

Konto usunięte
Konto usunięte: Np. Mam taką koleżankę [znaczy się ja z nią nie ten. ^^ ale jest z mojej klasy.] jest w ogóle taka 'ach, och, ech' zawsze ona nigdy nic


tak .... to bardzo ciekawe

Konto usunięte
Konto usunięte: A jednak. Zawsze na lekcji wydziera się, żebyśmy się zamkneli, a potem sama gada i tym podobne


acha rozumiem

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś pomoże mi ją zrozumieć.? .


wie pani co jesteśmy bardzo bliscy rozwiązania pani problemu i podejżewam że przy następnej wizycie dojdziemy do sedna sprawy :)
To rachunek przy kasie do zapłaty

NASTĘ{PNY !!!
:zakochany:
razotka
razotka
  29 września 2008

zastanawia mnie jaki to ma związek z tym działem.. bo przecież osobowości ludziej nie da się zmienić na siłę. A może po prostu przechodzi burze chormonów?

absinthee
absinthee
  29 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmy. więc zaczne tak. ; czy niektórzy ludzie nie przesadzają.? Zawsze się o coś czepiają, a potem to samo. Np. Mam taką koleżankę [znaczy się ja z nią nie ten. ^^ ale jest z mojej klasy.] jest w ogóle taka 'ach, och, ech' zawsze ona nigdy nic [ niby. ] A jednak. Zawsze na lekcji wydziera się, żebyśmy się zamkneli, a potem sama gada i tym podobne. Czy ktoś pomoże mi ją zrozumieć.? .

forum 5,10,15.
...
izabelaa1988
izabelaa1988
  30 września 2008

takiej nie zrozumiesz po co czas marnować to i tak na nic

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  30 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No więc tak. ^^ zaczne od tego, że piękny dzień. , a teraz dalej. ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: Hmy. więc zaczne tak. ;

aha.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja z nią nie ten. ^^

o_O

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś pomoże mi ją zrozumieć.?

różnica charakteru :ziew:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.