PaATtTti
PaATtTti
  27 września 2008 (pierwszy post)

ogladma ktos film "dentysta" podobno jest straszny ale wlansie nie wiem wiec moze napiszcie jaka Wy macie opinie o tym filmie?:D pozdrawiam

krygierbonk
krygierbonk
  27 września 2008

szukałen na necie ale nie znalazłem recenzji :(

szogun5g
szogun5g
  27 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: szukałen na necie ale nie znalazłem recenzji :(

Trzeba umiec szukac ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ogladma ktos film "dentysta" podobno jest straszny ale wlansie nie wiem wiec moze napiszcie jaka Wy macie opinie o tym filmie?:D pozdrawiam

Nic specjalnego :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: "Dentysta" to horror o wyjątkowo oczywistym i treściwym tytule. Dodatkowego smaczku przed seansem, dodaje znana postać jaką jest reżyser Brian Yuzna, znany miłośnikom filmów grozy przede wszystkim z filmów "Return of the Living Dead 3", "Faust: Love of the Damned", "Beyond Re-Animator", czy drugiej części "The Dentist" (1998). Dr Alan Feinstone ma obsesję na punkcie białych, ładnych ząbków i nie toleruje nawet najmniejszych odchyłów od normy! Podobnie jest w życiu prywatnym, gdzie nawet najmniejsza plama na koszuli potrafi doprowadzić jego pedantyczną osobę do prawdziwej furii. Pewnego dnia, dentysta z Beverly Hills zauważa jak jego żona Brooke, rozmawia z przystojnym kierowcą Mattem. Na to Alan nie może sobie pozwolić! Kiedy następnego dnia Matt pojawia się w domu doktora, zauważa w basenie kawałek ludzkiego ucha... Od tej pory wściekły dentysta zaczyna dogłębniej znęcać się nad swymi wrogami i pacjentami, którym serwuje coraz to krwawsze jatki... Film dla wyjadacza gatunku nie będzie niczym szczególnym. Było już wiele horrorów traktujących o psychopatycznych lekarzach - ten tylko powiela pewien ogólnie przyjęty schemat. Klimat w filmie jest charakterystyczny dla Briana Yuzny. Nie zabraknie także typowych scen humorystycznych. "Dentysta" zapewne zapadnie w pamięć jedynie osobom przewrażliwionym na punkcie tego typu "specjalistów", dlatego też im polecam go w szczególności :-)
xXMyFairytaleWorld
xXMyFairytaleWorld
  27 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ogladma ktos film "dentysta" podobno jest straszny ale wlansie nie wiem wiec moze napiszcie jaka Wy macie opinie o tym filmie?:D pozdrawiam

Ja oglądałam :)
Mi się podobał :D
Jak dla mnie straszny ;]
Ale widziałam lepsze :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: krygierbonk: szukałen na necie ale nie znalazłem recenzji :( Trzeba umiec szukac ;)

Właśnie :)
PaATtTti
PaATtTti
  27 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale widziałam lepsze


jakie np?:P
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  27 września 2008
nie widziałam.
KaczorXG
KaczorXG
  27 września 2008

Oglądałem obie części... taki sobie, aczkolwiek jak go oglądałem 3 lata temu wydawał mi się straszny :P

xXMyFairytaleWorld
xXMyFairytaleWorld
  27 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie np?:P

Mi się bardziej podobał "Statek Widmo" :)
baran090
baran090
  27 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ogladma ktos film "dentysta" podobno jest straszny ale wlansie nie wiem wiec moze napiszcie jaka Wy macie opinie o tym filmie?:D pozdrawiam

nawet fajny :mrgreen:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  27 września 2008
http://www.filmweb.pl/f36322/Dentysta,1996
Poczytaj opinie

nie widziałęm nie wypowiem się
:zakochany:
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  27 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ogladma ktos film "dentysta" podobno jest straszny ale wlansie nie wiem wiec moze napiszcie jaka Wy macie opinie o tym filmie?:D pozdrawiam

polecam przycisk "Sprawdź pisownię" :)
widziałam ten film, w sumie niezły ubaw :mrgreen:
nie straszy ani trochę
ale można nabrać strachu do dentystów
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.