AsiaUDS
AsiaUDS
  22 września 2008 (pierwszy post)
Kto kocha taniec i zajmuje się nim na co dzień-wypowiadać się :) \"Bo taniec wciąga jak narkotyk i ... nigdy nie próbuj się z tego leczyć...\" :)
Napiram
Napiram
  23 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto kocha taniec i zajmuje się nim na co dzień-wypowiadać się :) \"Bo taniec wciąga jak narkotyk i ... nigdy nie próbuj się z tego leczyć...\" :)

ja tańczę :zakochany:
mam kilka osiągnięć :tak:
izula021
izula021
  23 września 2008

Ja również tańcze :) juz od kilkunastu latek :)

Alyss
Posty: 438 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Alyss
  23 września 2008

Ja tancze :)
Kocham to .

.

fabuleux
Posty: 3259 (po ~81 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 32
fabuleux
  23 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto kocha taniec i zajmuje się nim na co dzień-wypowiadać się :) \"Bo taniec wciąga jak narkotyk i ... nigdy nie próbuj się z tego leczyć...\" :)


tańczę :mrgreen: i sprawia mi to wielką przyjemność ;)
Oh you're so naive yet so... :zakochany:
ZZakochanaZlosnica
Posty: 3 (po ~72 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ZZakochanaZlosnica
  23 września 2008

Ja tańcze i jest to dla mnie czymś waznym :brawo:[color=violet]

Hejka pozdrawiam wszystkich :*****

palolelo
palolelo
  23 września 2008

Ja tez tańczę. :)
To coś pięknego szczególnie gdy sie czeka za kurtyna przed występem i patrzy na publiczność. Ahh te dreszcze. :zakochany:

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  25 września 2008
tańczyłam.
zrezygnowałam.
wybrałam siatkówkę.:zakochany:
TooWildToLive
TooWildToLive
  25 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto kocha taniec i zajmuje się nim na co dzień-wypowiadać się :) \"Bo taniec wciąga jak narkotyk i ... nigdy nie próbuj się z tego leczyć...\" :)

[color=violet]

:tak: :tak: to prawda ze taniec wciąga jak narkotyk,wchodzisz w te rytmy i już niema końca...
DostanieszLanieXDD
DostanieszLanieXDD
  25 września 2008

ja tancze. teraz akurat jestem w trakcie ukladania ukladu na konkurs ;d :mrgreen:

Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  25 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto kocha taniec i zajmuje się nim na co dzień-wypowiadać się :)

Ja ja :crylol:
Taniec Hip hop .. już od 5 lat ;]
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Holigula
Holigula
  28 września 2008

Ja tez tańcze od 5 lat;] Działam w zespole;D Ale nie startujemy w konkursach robimy to dla siebie...

Tańcze nowoczesny i hh a w tym roku zaczęłyśmy się bawić w rewie;D Od dwóch tygodni zaczełam również trenowac jumpstyle xD

2buziak
2buziak
  28 września 2008

tancze rozne style ;)

Fritynho88
Posty: 5 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 27
Fritynho88
  29 września 2008

hehe oprocz tanca na baletach to nigdzie wiecej tego niee robie bo nie ma czasu chodz zgadzam sie z tym stwierdzeniem ze wciaga bo to prawda:)

Zygmenlbn
Zygmenlbn
  29 września 2008

a ja tez w udsie :P i znam Cie hahaha Piątka! :p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.