Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  10 września 2008 (pierwszy post)

Witam :)
Odkąd istnieje forum kultura, nie zauważyłem tematu o jednej z najbardziej rozpoznawanych sag sajens-fikszyn. Chodzi o serial Star Trek :w00t: .

Nie mogę przeczyć, że jestem fanem serii, którą jakoś niedawno namiętnie oglądałem :w00t:
Pokrótce serial opowiada o odkrywaniu nie odkrytego, o docieraniu tam gdzie nikt nie dotarł - o przekraczaniu granic poznania kosmosu.
Pytania:
1. Znacie?, lubicie?
2. Serialowe universum(emitowane przez tv) można podzielić na kilka serialowych sag:
Original Series
Animated Series
Next Generation
Deep Space Nine
Voyager
Enterprise
3. Który z seriali jest waszym ulubionym i pokrótce dlaczego? (osobiście to Voyager za postacie: matczyna Pani Kapitan, wspaniała 7z9 :napalony: oraz Borg, którego było całkiem sporo - )
4. Wasza ulubiona postać z poszczególnych seriali, oraz postać Waszym zdaniem najlepiej zagrana (dla mnie: TOS oglądałem zdawkowo więc omine, aniamted series nie biorę pod uwagę nawet, TNG: ulubiona kanclerz Troi i Q, najlepsza kreacja to Data. DS9: ulubiona: Garek, najlepsza kreacja Odo i Garek. VOY: ulubiona Seven of Nine :zakochany: i Q , najlepsza kreacja Seven of Nine :w00t: i EMH czyli holograficzny doktor. Enterprise: ulubiona to Doktor, najlepsza kreacja T'Pol
5. Najładniejszy statek universum Star Treka?. Dla mnie to klasa Interpried czyli np Voyager :w00t:



6. Ulubiony, najlepszy odcinek oraz najgorszy? - podajcie serię i tytuł ewentualnie krótki opis odcinak (najlepsze to VOY - message in a bottle oraz wszystkie odcinki z Borg oraz Q, najgorszego nie mogę sobie przypomnieć.

Peace :mrgreen: & Resistance is futile :w00t:

tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  10 września 2008
Qbkens
Qbkens: Znacie?,


Znam

Qbkens
Qbkens: lubicie?


NIe zabardzo :/ Jak byłem małym gnojkiem to mój tata z bratem to oglądał a ja okropnie się nudziłem nie lubie tych klimatów tak samo Jak Gwiezdnych Wojen alienów, Planet Małp i tym podobnych niestworzonych bujd

Reszta pytań jest dla mnie nie zrozumiała i mnie nie dotyczy :/

Co do statków kosmicznych mój faworyt to Daimovik z Serialu Generał Daimos :mrgreen:
:zakochany:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  10 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz:

Dobra i taka odpowiedź :lol:
kathariss
kathariss
  10 września 2008

Kubuś, pewnie Ci przykro, że tak mało postow :pavarotti:
Ja tu też niewiele zdziałam, nie lubie takich filmów, połowa pytań to dla mnie chińszczyzna, a w momencie w którym dowaliłes obrazek ulubionego statku, zrozumiałam, że nic tu po mnie chyba.... :and:

tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  10 września 2008
Qbkens
Qbkens: Dobra i taka odpowiedź


hee don't worry. zrobił bym temat o najlepszych kołach do jazdy na czas pewnie też by się nikt nie wypowiedział :) po prostu nie wiele osób w polsce interesuje się taką tematyką a już na pewno nie wiele jest tych osób na fotce nie jestem pewien czy ten serial był emitowany w jakiejś polskiej TV ja z tego co pamiętam to mój tata oglądał to na RTL ale to było zanim poszedłem do przedszkola :)

a po za tym jedyna postać którą dobrze pamiętam to taki łysy gość chyba był kimś ważnym bo często go było widać no i jeszcze jacyś kosmici z dziwnymi tważami. acha no i te ich specyficzne obcisłe uniformy :) a ten statek kosmiczny to chyba każdy kojaży jak od zera do prędkości światła przyspieszał w jakąś sekundę :)
:zakochany:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  10 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kubuś, pewnie Ci przykro, że tak mało postow Ja tu też niewiele zdziałam, nie lubie takich filmów, połowa pytań to dla mnie chińszczyzna, a w momencie w którym dowaliłes obrazek ulubionego statku, zrozumiałam, że nic tu po mnie chyba....

Bez przesady, chłopaki nie płaczą :jezyk2:
Bo Wy dziewczyny to byście tylko L kak Lubow oglądały :lol2:
Ej no bo mi sie on strasznie podoba - jest piękny, śliczny i w ogóle sweet :w00t: :lol2:

tomekkolarz
tomekkolarz: a po za tym jedyna postać którą dobrze pamiętam to taki łysy gość chyba był

To kapitan Picard :tak:
A tak na marginesie to DS9 i Voyager były emitowane w polskiej tv. Teraz na TV Puls jest The oryginal series
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  11 września 2008
Qbkens
Qbkens: Bo Wy dziewczyny to byście tylko L kak Lubow oglądały


Kobitą się w głowach popier... od tych wszystkich seriali :/
:zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.