tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  3 września 2008 (pierwszy post)

Wreszcie doczekaliśmy się polskiej pierwszej edycji Programu "mam talent" od 13 września start zasady takie same jak w Angli i USA 3 ludzi w jury Kuba Wojewódzki Super! Agnieszka Chylińska Super! i jakaś pani ktoś podobno nazywa się Małgorzata Foremniak :/ nie wiem z kąd o ni ją wzieli. no ale dobra mniejsza.
Będziecie oglądać ??
Jak podoba się sqad Jury ?? Kogo byście wywalili a kogo dodali ??

Moim skromnym zdaniem w końcu jakiś program w którym ludzie z prawdziwym talentem mają szanse zabłysnąć i pokazać się światu. mam nadzieje że program bedzie dużo bardziej ciekawy niż "gwiazdy na lodzie" i "you can't dance" a wy co o tym sądzicie ??

:zakochany:
FackMimi
FackMimi
  4 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: z kąd

:wtf:
* skąd
z Leśnej Góry, pewnie doktor Zosia bedzie slodzić
za dużo jest tego typu programów i robi się to nudne, ale co tam obejrzę.
Zaciekawił mnie urywek programu, który pokazywano w faktach: 11letnia dziewczynka zaśpiewała:dziwny jest ten świat" Niemena. Brzmiała niesamowicie
Yui
Posty: 2235 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Yui
  5 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: Będziecie oglądać ??

Oczywiście, że nie. Szkoda mojego cennego czasu.

tomekkolarz
tomekkolarz: Jak podoba się sqad Jury ?? Kogo byście wywalili a kogo dodali ??

Kuba W. Jak zwykle będzie sobie robił jazdę na biednych niewykształoconych ludziach - czyli może być ciekawie. Czasem zabawnie.
Agnieszka Chylińska - szacuneczek do osoby jednakże, nie pasuje za bardzo do programu rodzinnego jakim jest Mam talent. Swoim sposobem bycia będzie straszyć małe dzieci.
I Panna Foremniak... marna serialowa aktorzyna - na niczym się nie zna... zresztą... to chyba jakaś pomyłka.

Jak dla mnie w ogóle tego programu mogło by nie być więc kto będzie w jury mało mnie interesuje.
Chcesz grać jak S l a y e r?
Zamrozimy Hana Solo!
izabelaa1988
izabelaa1988
  5 września 2008

oglądałam kilka odcinków z Anglii i USA były super ,polecam obejrzeć z USA sobowtóra Britney mało nie padłam, ale w tvn ciekawe jakie talenty pokażą ...Doda i Wojewódzki razem to by było ciekawe jak godzina emisji będzie rozsądna zobaczę ale czy do końca obejrzę nie wiem na razie zależy kogo dadzą

YoghurtYagodowy
YoghurtYagodowy
  6 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: Będziecie oglądać ??

jak będzie czas ;)
formyangel88
formyangel88
  6 września 2008

raczej bede to ogladac, lubie tego typu pgramy..

a co do you can dance, uwielbiam ten program;] sama tancze:P

KamiQa
KamiQa
  6 września 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: Będziecie oglądać ??

mam zamiar. Wydaje się być ciekawe. szczególnie ze względu na Chylińską i wojewódzkiego.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.