CrazyLoop69
CrazyLoop69
  2 września 2008 (pierwszy post)

Chłopak 16-19lat (bodajze 1 liceum) z Chełma woj. Lubelskie, wysoki, szczupły na imię ma Konrad. Nie jestem pewna czy ma fotke ale jeżeli ktos by go kojazył niech ptrzesle mi link fotkii na pw, abrdzoo prosze, to wazne ;) W tej chwili chodzi na kulach i i ma stabilizator na nodze prawej poniewaz miał cos z rzepką. Ma taki sam dzwonekk na telefon jak ja chociaz nie wiemm jaki to tyłtuł ale taka szybka ruska piosenka ostatnio duzoo osob ją ma. Wiem ze to mało in formacji i bezsensu ale moze akurat sie trafi. Na początek roku szkolnego miał ubrane jasne dłkugie dzinsy proste i koszule w rozne odcienie niebieskiego, wlosy ciemny brąz nie krocotkie ani nie dlugie leko postawione na zel. Widziałam go w okolicy dolnej dyrekcji. Wszystkich kojazacych takie chłopaka prosze o kontakt na pw z góry dziekuje.

Chełm 2.09.08r [ Crazyloop69 ]

Hundin
Hundin
  2 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale taka szybka ruska piosenka ostatnio duzoo osob ją ma

A kalina :nutki:
co to ma do tego działu?
baran090
baran090
  2 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Chłopak 16-19lat (bodajze 1 liceum) z Chełma woj. Lubelskie, wysoki, szczupły na imię ma Konrad. Nie jestem pewna czy ma fotke ale jeżeli ktos by go kojazył niech ptrzesle mi link fotkii na pw, abrdzoo prosze, to wazne ;) W tej chwili chodzi na kulach i i ma stabilizator na nodze prawej poniewaz miał cos z rzepką. Ma taki sam dzwonekk na telefon jak ja chociaz nie wiemm jaki to tyłtuł ale taka szybka ruska piosenka ostatnio duzoo osob ją ma. Wiem ze to mało in formacji i bezsensu ale moze akurat sie trafi. Na początek roku szkolnego miał ubrane jasne dłkugie dzinsy proste i koszule w rozne odcienie niebieskiego, wlosy ciemny brąz nie krocotkie ani nie dlugie leko postawione na zel. Widziałam go w okolicy dolnej dyrekcji. Wszystkich kojazacych takie chłopaka prosze o kontakt na pw z góry dziekuje. Chełm 2.09.08r [ Crazyloop69 ]


Wszędzie założysz ten temat :woot: i tak nikt Ci nie pomoże :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.