Tyllisum
Tyllisum
  30 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Nowy temat do wstawiania swoich zdjęć...jak również dyskusji na temat aparatów i całej reszty...

Na wszelki wypadek wstawiam pytanie....
Jaki twoim zdaniem jest nalepsza firma tworząca aparaty fotograficzne?
Może uzasadnisz swoją wypowiedż jakimś argumentem z danych firmy,np ilość sprzedaży lub nastawienie rynkowe.

tobias1
tobias1
  31 sierpnia 2008

Ja mam Fuji S5500 - kupiony za 350 zl, 10x zoom optyczny, 4mpx, minusem moze byc jedynie maly wyswietlacz...

Osobiscie wg mnie najlepsza firma produkujaca aparaty jest Nicon, maja wieloletnie doswiadczenie w produkcji takich rzeczy.

Tyllisum
Tyllisum
  1 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam Fuji S5500 - kupiony za 350 zl, 10x zoom optyczny, 4mpx, minusem moze byc jedynie maly wyswietlacz...

no na początek dobra rzecz...chyba kupie takiego
w00tjump
w00tjump
  1 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki twoim zdaniem jest nalepsza firma tworząca aparaty fotograficzne? Może uzasadnisz swoją wypowiedż jakimś argumentem z danych firmy,np ilość sprzedaży lub nastawienie rynkowe.

uwazam canony za najlepsza firme. jednak jak wiadomo nikony sa raczej porownywalne:ziober2:
mam canona i wszystko w nim jest bardziej inuicyjne w obsludze, bardziej mi pasuje. niezbyt lubie poslugiwanie sie nikonami, ale wiadomo - pisze to zupelny laik ktory dopiero sie uczy robic zdjecia lustrzankami:mrgreen:
moj to canon eos 400d, jako 1wsza lustrzanka jest swietny.
Unattainable4U
Unattainable4U
  1 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikonem D60

a ja 2tyg temu roztrzaskalam D40 :ziober2: norma. juz 3 aparacik popsujnełam :ssh:
osobiscie polecam Nikony. Moze troszke pracy i zachodu kosztuje dokladne rozpracowanie tego arcymistrzowskiego aparaciku ale warto bo efekt jest piorunujacy :)
chociaz amator nawet na najlepszym aparacie cudow nie stworzy, za to profesionalista na dennym moze zepsuc efekt ktory uzyskalby dzieki np Nikonowi albo Canonikowi.
Tyllisum
Tyllisum
  1 września 2008

Coż to bardzo ciekawe i interesujące te wasze wszystkie doświadczenia i oceny z poszczególnymi aparatami.

KamiQa
KamiQa
  2 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki twoim zdaniem jest nalepsza firma tworząca aparaty fotograficzne?

ja jestem bardzo zadowolona z pentaxa. mam lustro od niedawna i świetnie się sprawdza.
a co do wczesniejszego sprzętu to zwykła cyfrówka jaka miałam było sony ale to co razem z nią udało mi się wyczyniac to naprawde inne aparaty cyfrowe moga jej pozazdrościć...
KamiQa
KamiQa
  2 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: za to profesionalista na dennym moze zepsuc efekt ktory uzyskalby

nie aparat robi zdjęcie a głowa.

nawet słabym sprzętem przy umiejetnosciach można dużo zrobić.
sama testowałam kiedys zwyczajną cyfrówke canona i wgl mi nie podeszła.
jest droga i od tego czasu się do niej uprzedziłam.
za to mój sony był idealny ;p tani, nie trudny w obsłudze i pozwalał robić fajne zdjęcia jak na cyrówke.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.