rud4658
Posty: 879 (po ~162 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
rud4658
  28 sierpnia 2008 (pierwszy post)
cześć.
założyłam dziś nowego fbl:ninja:
i znowu szukam tytułów do wierszy...

```
uśmiech to podobno pół pocałunku
i chciałoby się uśmiechać bez przerwy
lecz do kogo
gdy tylu ludzi wokół i każdy zaciska usta
chciałoby się krzyczeć
że jak śmierć potężna jest miłość
ale po co
kiedy umrzeć nie mam dla kogo
i chciałoby się tęsknić
za oddechem
za zapachem
za słowami
za Tobą w całości
nie w połowie
lecz nie potrafię podzielić Cię na dwie równe części
i nie dziele się wcale
oddaję w całości
tylko wspomnienia pozostawiam sobie

```
rysa
na ręce krew
zrobiłam to myśląc że będzie mi łatwiej
oddychać
żyć
zapomnieć
gdyby wszystkie wspomnienia
rozchodziły się jak dym z papierosa
zaczęłabym palić
dopóki byłeś
żyłam marzeniami
w tobie
z tobą
przy tobie
nagle spostrzegłam
że gubię się w twych ramionach
że zapominasz trzymać mnie za rękę
mówić kocham
szeptać dobranoc
już nie wstaję wraz ze wschodem słońca
by zrobić ci pierwsza kawę
już nie czekam z kolacją
zapaliłam dziś wszystkie świece w pokoju
mały cmentarz uczyniłam
pochowam to co mi dałeś
pochowam twoje imię
choć tak trudno umrzeć tej miłości
tak trudno przestać kochać ciebie

nie, nie. nie jest emo.

miziam.
Naa.
http://www.photoblog.pl/rudx/
mój Ci on :D

Aż tak nauczyć się modlić, że nie będzie już nam potrzebna modlitwa. Że modlitwą stanie się każdy nasz oddech, każde westchnienie, każda myśl, każda praca, każdy uczynek, każdy uśmiech...
akade
akade
  28 sierpnia 2008
rud4658
rud4658: uśmiech to podobno pół pocałunku i chciałoby się uśmiechać bez przerwy lecz do kogo gdy tylu ludzi wokół i każdy zaciska usta chciałoby się krzyczeć że jak śmierć potężna jest miłość ale po co kiedy umrzeć nie mam dla kogo i chciałoby się tęsknić za oddechem za zapachem za słowami za Tobą w całości nie w połowie lecz nie potrafię podzielić Cię na dwie równe części i nie dziele się wcale oddaję w całości tylko wspomnienia pozostawiam sobie

Przeczytałem tylko początek i bym dał:
'świat w pocałunku za uśmiechem'.

rud4658
rud4658: rysa na ręce krew zrobiłam to myśląc że będzie mi łatwiej oddychać żyć zapomnieć gdyby wszystkie wspomnienia rozchodziły się jak dym z papierosa zaczęłabym palić dopóki byłeś żyłam marzeniami w tobie z tobą przy tobie nagle spostrzegłam że gubię się w twych ramionach że zapominasz trzymać mnie za rękę mówić kocham szeptać dobranoc już nie wstaję wraz ze wschodem słońca by zrobić ci pierwsza kawę już nie czekam z kolacją zapaliłam dziś wszystkie świece w pokoju mały cmentarz uczyniłam pochowam to co mi dałeś pochowam twoje imię choć tak trudno umrzeć tej miłości tak trudno przestać kochać ciebie

tu bym dał:
"smuga zapomnienia"

__________
tak poza tym to jest strasznie nieskładne :zonk:.
tu daj np. przecinki:

rud4658
rud4658: oddychać żyć zapomnieć

by wyszło tak:

rud4658
rud4658: rysa - na ręce krew, zrobiłam to myśląc że będzie mi łatwiej oddychać, żyć, zapomnieć


___________
jak już piszesz i to na blog to złóż to jakoś ładnie. - lepiej się czyta ;).
Hope
Hope
  28 sierpnia 2008
rud4658
rud4658: uśmiech to podobno pół pocałunku i chciałoby się uśmiechać bez przerwy lecz do kogo gdy tylu ludzi wokół i każdy zaciska usta chciałoby się krzyczeć że jak śmierć potężna jest miłość ale po co kiedy umrzeć nie mam dla kogo i chciałoby się tęsknić za oddechem za zapachem za słowami za Tobą w całości nie w połowie lecz nie potrafię podzielić Cię na dwie równe części i nie dziele się wcale oddaję w całości tylko wspomnienia pozostawiam sobie

Może.. 'Pocałunek uśmiechu' ...

Na drugi wiersz nie mam pomysłu...
nicolkaa00
nicolkaa00
  28 sierpnia 2008
rud4658
rud4658: ``` uśmiech to podobno pół pocałunku i chciałoby się uśmiechać bez przerwy lecz do kogo gdy tylu ludzi wokół i każdy zaciska usta chciałoby się krzyczeć że jak śmierć potężna jest miłość ale po co kiedy umrzeć nie mam dla kogo i chciałoby się tęsknić za oddechem za zapachem za słowami za Tobą w całości nie w połowie lecz nie potrafię podzielić Cię na dwie równe części i nie dziele się wcale oddaję w całości tylko wspomnienia pozostawiam sobie


Może... ,,Pogoń za tęsknotą"
nicolkaa00
nicolkaa00
  28 sierpnia 2008
rud4658
rud4658: ``` rysa na ręce krew zrobiłam to myśląc że będzie mi łatwiej oddychać żyć zapomnieć gdyby wszystkie wspomnienia rozchodziły się jak dym z papierosa zaczęłabym palić dopóki byłeś żyłam marzeniami w tobie z tobą przy tobie nagle spostrzegłam że gubię się w twych ramionach że zapominasz trzymać mnie za rękę mówić kocham szeptać dobranoc już nie wstaję wraz ze wschodem słońca by zrobić ci pierwsza kawę już nie czekam z kolacją zapaliłam dziś wszystkie świece w pokoju mały cmentarz uczyniłam pochowam to co mi dałeś pochowam twoje imię choć tak trudno umrzeć tej miłości tak trudno przestać kochać ciebie


Hmm.. ,,Strzępy nadziei"
YourCandyxD
YourCandyxD
  29 sierpnia 2008
Hope
Hope: Może.. 'Pocałunek uśmiechu' ...

bardzo fajne. :tak:
YourCandyxD
YourCandyxD
  29 sierpnia 2008
rud4658
rud4658: uśmiech to podobno pół pocałunku

ale to brzmi bardziej ... hmm... poetycko. [?]
krissnovak
krissnovak
  30 sierpnia 2008
rud4658
rud4658: rysa na ręce krew zrobiłam to myśląc że będzie mi łatwiej oddychać żyć zapomnieć gdyby wszystkie wspomnienia rozchodziły się jak dym z papierosa zaczęłabym palić dopóki byłeś żyłam marzeniami w tobie z tobą przy tobie nagle spostrzegłam że gubię się w twych ramionach że zapominasz trzymać mnie za rękę mówić kocham szeptać dobranoc już nie wstaję wraz ze wschodem słońca by zrobić ci pierwsza kawę już nie czekam z kolacją zapaliłam dziś wszystkie świece w pokoju mały cmentarz uczyniłam pochowam to co mi dałeś pochowam twoje imię choć tak trudno umrzeć tej miłości tak trudno przestać kochać ciebie


swietny bym powiedzial gdyby nastapilo male nawiazanie pomiedzy
{zaczęłabym palić
{dopóki byłeś

tytul? ja i ty, juz nie my
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.