Princess628
Princess628
  27 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Heja;) MAm pytanie, a mienowice poszukuje jakiejś dobrej szkoły ew zespolu tanecznego...specjalizacja Hip-hop, street dance itp. do ktorego mozna sie zpisac badz poprzez casting;) zespól na wyzyszym troszke poziomie niz poczatkujacy;)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 sierpnia 2008

Maryland School of the Arts

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  27 sierpnia 2008

Predzej na google znajdziesz...
Przeciez nie gryza.

Kocieee
Kocieee
  28 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Heja;) MAm pytanie, a mienowice poszukuje jakiejś dobrej szkoły ew zespolu tanecznego...specjalizacja Hip-hop, street dance itp. do ktorego mozna sie zpisac badz poprzez casting;) zespól na wyzyszym troszke poziomie niz poczatkujacy;)

No to we większych miastach pewnie trzeba szukać :)
Princess628
Princess628
  28 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Predzej na google znajdziesz... Przeciez nie gryza.

NO proste ze google nie gryza, jakbym chciałą znalezc "cokolwiek" to bym tam wbiła...ale ja szukam opini na temat danych szkól badzz zespołow....jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sie nie wypowiadaj
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  1 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: NO proste ze google nie gryza, jakbym chciałą znalezc "cokolwiek" to bym tam wbiła...ale ja szukam opini na temat danych szkól badzz zespołow....jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sie nie wypowiadaj

to znajdź na google i spytaj wtedy ludzi jaką mają opinie.
proste ? proste.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.