1stBlondas
Posty: 925 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
1stBlondas
  27 sierpnia 2008 (pierwszy post)

potrzebuje sciagnac czesci skazanego na smierc powrot za kraty prosze o pomoc skad mozna to pobrac :ninja:

Zrob to jesli potrafisz.. ;-)
Gdybym wiedzial ze sie wywróce to bym sie polozyl ;-)
zenonzwioski
zenonzwioski
  7 września 2008

Ha, do tej trzeciej części dopasować napisy to jest szczyt moich marzeń, w sumie na upartego wyjdą w miarę ale przesówanie o ół sekundy na lewo i prawo w niektórych odcinkach mi się wcale nie uśmiecha, nie wiem może teraz są lepsze, bardziej dopasowane. Ogólnie skoro napomniana została trzecia część to te 13 odcinków wcale mnie nie dziwi, nie było pomysłu na scenariusz bo planowane były tylko dwie serie, a ze w trakcie kręcenia drugiej fanom zamarzyła sie trzecia to z deka lekko inaczej zakończono fabułę - nie do końca happy endem a trzecią robiono z wielkim rozmachem, za to czwarta ma być ponoc znowu dośc skomplikowana jak pierwsza i druga część, ale jaka jest to wiedzą tylko amerykanie którzy 1 września oglądali pierwszy odcinek - a i nie wiem czy już przypadkiem ten odcinek po necie nie wędruje :) Ogólnie wciągający serial choć z kinem akcji to różnie u mnie bywa ale za inteligencję reżyserską i scenariuszową pełen szacun :P
A kolega który to nie wie gdzie ściągnąć tą serię może również czekać tydzień w tydzień bo co niedziela kolejny odcinek począwszy od dzisiaj, no i lektor będzie gwarantem sukcesu zrozumienia :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.