Eskapista
Eskapista
  27 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Nie wiem czy bylo to bo tu rzadko bywam zazwyczaj sie tu nic nie dzieje.
Opera ? Co o niej myślita ludziki
i czy ktos sie wybiera w przyszłym czasie.
:zonk: moje temtay sa takie ekscytujące.

FourthHorsemen
FourthHorsemen
  29 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Opera ? Co o niej myślita ludziki i czy ktos sie wybiera w przyszłym czasie.

lubię, o.
jak się sezon zacznie, idę na Aidę.
cremaster101
cremaster101
  29 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Opera ? Co o niej myślita ludziki

Wolę firefoxa

Konto usunięte
Konto usunięte: i czy ktos sie wybiera w przyszłym czasie.

oooj nienienienienie.
Nie lubiłem
nie lubię
i nie polubię.

Teatr- tak
opera - nie

Konto usunięte
Konto usunięte: idę na Aidę.

beze mnie ;*
razotka
razotka
  29 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co o niej myślita ludziki

zupełnie mnie to nie "fascynuje".
wolę teatr.
voguer
Posty: 398 (po ~314 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
voguer
  31 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: sie tu nic nie dzieje
veto, nie zgadzam się:nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Opera ?
Opery są świetne, np. Verdiego, prawdziwy kocioł sztuki, nie tylko muzyki przecież.... nie wiem, co może równać się operze(pod względem wartości artystycznej), warto zwrócić może uwagę na to, że współczesne gwiazdki pop zamieniają swoje koncerty w jakąś quasi-operę: tańce, kostiumy, wizualizacje no i gdzieś w tym wszystkim muzyka....

precipitevolissevolmente.

wiejskilol
Posty: 30 (po ~395 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
wiejskilol
  31 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy bylo to bo tu rzadko bywam zazwyczaj sie tu nic nie dzieje. Opera ? Co o niej myślita ludziki i czy ktos sie wybiera w przyszłym czasie. moje temtay sa takie ekscytujące.


Niestety u mnie w mieście w tym względzie posucha, pozostaje więc radiowa dwójka. "Zamarłe Oczy" z Librettem Ewersa mogę polecić. Ściągnąłem z internetu , przesłuchałem i byłem pod wrażeniem.
zenonzwioski
zenonzwioski
  7 września 2008

Powiem tak, nie byłem jeszcze w operze, chętnie bym się wybrał i swoją recenzję wystawił ogólnie tej formie sztuki. Moja siostra wręcz kocha operę, nawet ma dobry głos i często aż puchły mi uszy w domu od tego wysokiego piskliwego głosu, ale to były czasy kiedy o takiej muzyce wiedziałem wielkie G... teraz przynajmniej oceniam coś dopiero po przesłuchaniu, mniej ważne czyjeś recenzje :)
Może pozostanę dalej w temacie jak napiszę o Metropole Orchestra którą znam dzięki szanownemu panu Pattonowi byłemu wokaliście zespołu rockowego Faith No More, pomysł na koncert w Amsterdamie domieszka opery, elektroniki, rocka, śpiew po włosku i dość dziwna wokalna interpretacja utworów w niektórych momentach. Kto nie eksperymentuje ten stoi w miejscu i popada w monotonię.
Poniżej link do koncertu :)
http://www.fabchannel.com/mike_patton_concert/2008-12-06/

666kamilka666
666kamilka666
  7 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy bylo to bo tu rzadko bywam zazwyczaj sie tu nic nie dzieje. Opera ? Co o niej myślita ludziki i czy ktos sie wybiera w przyszłym czasie.

W przyszłym czasie się wybieram po raz pierwszy.

Ale ekranizacja "upiora w operze" mi się podobała :)
666kamilka666
666kamilka666
  7 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jak się sezon zacznie, idę na Aidę.

Ja też na Aidę się wybieram do Łodzi :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.