SkrzatLBN
SkrzatLBN
  24 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Napisalem to dawno i juz do niej nic nie czuje ale ten wiersz jest wg mnie dobry i zanim go skasowalem pomyslalem ze moze ktos go sobie przeczyta..

Hej .....* ja w tobie zakochany me mysli zwariowaly jak myslisz czy dzisiaj w nocy znow mi sie przysnisz? jestes moja boginia moja swiatynia jak runiesz ja rune za toba jak mur bede cie bronil kocham cie lecz ty mnie nie nad tym ubolewam lzy z oczu wylewam jak pociski raczki usciski nie chcesz mnie bo nie jestem niski jestem za wysoki polegnal me zwloki takie sa milosci uroki umieram z pragnienia ciebie dotknienia mam jeszcze wiele do powiedzenia lecz ty jestes zimna raz normalna a raz inna co mam do zrobienia ciebie ujrzenia zle wspomnienia z innymi dziewczynami przez to teraz jestem zaminowany bombami zleknienia e e powiedz cos a zaraz to zrobie jestes mym okiem w glowie upadam na twarz kiedy serce mi dasz me dobre strony poznasz jak romeo przyjade na rumaku pod twoj balkon wole ciebie a nie jakas tamta .....* .....* jestes znakomita w kazdym calu nie mam do ciebie zalu bo wiem ze ci sie nie podobam pisze ten tekst bo w oczy ci tego nie powiem skarbie moze kiedys sie odnajde ;/;/;/;/;/;/ .....* jej imie ...............TO DLA NIEJ...............

YoANGELoY
YoANGELoY
  24 sierpnia 2008

eee.. a gdzie podział na wersy??
w tej postaci .. koszmarnie sie to czyta.

SkrzatLBN
SkrzatLBN
  24 sierpnia 2008

podzialu niema bo szybko to przepisalem i skasowalem

SkrzatLBN
SkrzatLBN
  24 sierpnia 2008

za utrudnienie przepraszam

poetess
poetess
  24 sierpnia 2008

Prócz tego, że doceniam, iz to prosto z serca, to niestety "kaszana" ;)
Rymy momentami takie straszliwie na siłe, mało tutaj tajemniczości, poza tym już lepiej w ogole wiersza nie pokazywać, niż taką bezpodstawną prozę, fatalnie się to czyta, szczegolnie rymowanki do takiej budowy się nie nadają.Takie trochę banalne i amatorskie to... ;)

Tyllisum2
Tyllisum2
  24 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Prócz tego, że doceniam, iz to prosto z serca, to niestety "kaszana" ;) Rymy momentami takie straszliwie na siłe, mało tutaj tajemniczości, poza tym już lepiej w ogole wiersza nie pokazywać, niż taką bezpodstawną prozę, fatalnie się to czyta, szczegolnie rymowanki do takiej budowy się nie nadają.Takie trochę banalne i amatorskie to... ;)

j.w
niestety facet ale tu musisz liczyć się ze szczerością internautów
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  24 sierpnia 2008

Doczytałem do połowy, bez sensu i składu, nie podoba mi się.
Ku pokrzepieniu serc fakt, że z serca sprawia, że błędy znikają, bo liczy się szczera intencja :tak:

CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  24 sierpnia 2008

Zero wersów. Przypomina piosenkę hh.

FourthHorsemen
FourthHorsemen
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: SkrzatLBN

kaszana.
SkrzatLBN
SkrzatLBN
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zero wersów. Przypomina piosenkę hh.


bo to miala byc piosenka HH
Tyllisum2
Tyllisum2
  25 sierpnia 2008

To po co t temacie wiersz do niej

SkrzatLBN
SkrzatLBN
  25 sierpnia 2008

Bo jak nie patrzec HH i RAP to teksty mowione wierszem

CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: bo to miala byc piosenka HH


Konto usunięte
Konto usunięte: Bo jak nie patrzec HH i RAP to teksty mowione wierszem

To czemu jej nie porozdzielałeś i nie nazwałeś piosenką? :woot:
SkrzatLBN
SkrzatLBN
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To czemu jej nie porozdzielałeś i nie nazwałeś piosenką?


bo wg mnie to nie jest piosenka ani wiersz...
piosenka miala by refren
a wiersz byłby podzielony na wersy

niewiedzialem ze wy tacy drobiazgowi jestescie^^
SamotnyPoeta
SamotnyPoeta
  28 sierpnia 2008

Taki sobie ale według mnie każda twórczość jest dobra.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.