eciasty
eciasty
  24 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Moim zdaniem jest to chore, gdy ktoś na blogu, fotoblogu, forum wywala swoje największe tajemnice. Sam prowadzę bloga, ale nigdy nie zdecydowałbym się na napisanie tam przykładowo zdradziłem wczoraj Kasię Iksińską z Julią Zetowską.
Są takie przypadki, a Wy ?

Czy Wy wywalacie swoje tajemnice do internetu, gdzie każdy może to przeczytać ?
I co o tym sądzicie ?

Pozdrawiam :)

6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  24 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz zacząć pisać historyjki o swoich problemach, zmieniać trochę fakty, osoby, płci.. I dawać znajomym do oceny, albo żeby pisali "co by poradzili". Nikt nie będzie wiedział, że to Twoja historia :)

acha ;) próbowałam tak kiedyś coś podobnego , ale się w końcu pogubiłam , mówię to co chce abuy inni wiedzieli ...
na więcej mnie chyba nie stać ...
a tak odbiegając trochę od tematu zauważyłam że większość dziewczynn nie rozumie idei blogów ... pod każdą notką widze podpis "komantować" ech ..
InsolentOne
InsolentOne
  24 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale słuchaj, 14latka nie będzie szła do psychologa z tym że się nie dogaduje z mamą, chłopak ją rzucił czy dostała 1 w szkole.. To sa problemy dla nas błahe, ale dla niej moga być ogromne. Jeśli ktoś ma poważny problem- owszem-psycholog. ALe jeszcze nie spotkałam bloga na którym by ktoś pisał że ma depresje taką PRAWDZIWĄ bo człowiek, który musi iść do psychologa często [nie zawsze!] potrzebuje osoby, która mu uświadomi, że sam sobie z tym nie poradzi.

Prawda....czlowiek ktory ma depresje i inne podobne problemy (tylko naprawde je ma) czesto po prostu o tym nie wie albo temu przeczy...

Konto usunięte
Konto usunięte: To to już CI wyjaśniłam, próbwałam wyjaśnić :D, wcześniej.. Powodzenia życzę ;-)

Nie no ja to niby rozumiem ale nie rozumiem, rozumiesz? :D
...a dzieki dzieki, kupe pracy przy tym jest, musze sie zebrac i zalozyc wreszcie...
DelightfulDisaster
DelightfulDisaster
  24 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Wy wywalacie swoje tajemnice do internetu, gdzie każdy może to przeczytać ?

Nie, za bardzo cenie sobie prywatność ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: I co o tym sądzicie ?

Czasami dobrze jest o czymś napisać. Modne były pamiętniki, teraz modne stały się pamiętniki internetowe.
Człowiek ma potrzebę zwierzenia się i chce usłyszeć co inni o tym myślą. A internet daje takie możliwości, czasami w pełni anonimowo.
666kamilka666
666kamilka666
  24 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja swojego pamiętam, że nie kasowałam. Teraz chodzę po onecie i szukam, staram sobie przypomnieć adres xD

Ja swój pamiętam :D.
www.kamila-darkangel.mylog.pl :ziober2:
666kamilka666
666kamilka666
  24 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: acha ;) próbowałam tak kiedyś coś podobnego , ale się w końcu pogubiłam , mówię to co chce abuy inni wiedzieli ... na więcej mnie chyba nie stać ... a tak odbiegając trochę od tematu zauważyłam że większość dziewczynn nie rozumie idei blogów ... pod każdą notką widze podpis "komantować" ech ..

No łątwo się pogubić- racja ;-).
j nie tylko dizewczyny- małoletnie osoby. Tak jest na każdym portalu, gdzie jest możliwość oceniania czy komentowania. TO chyba podbudowywuje :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawda....czlowiek ktory ma depresje i inne podobne problemy (tylko naprawde je ma) czesto po prostu o tym nie wie albo temu przeczy...

Tak jak z uzależnieniami..Człowiek chyba boi się sam przed sobą przyznać, że może być słaby..

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no ja to niby rozumiem ale nie rozumiem, rozumiesz? :D

Chyba :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Są takie przypadki, a Wy ?

ukazuję swoje emocje.. pozytywnymi się dzielę .. negatywne.. daje do zrozumienia że jest źle.. a co jest źle to już nie upubliczniam
...Ignorance is bliss...
Tyllisum2
Tyllisum2
  24 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Wy wywalacie swoje tajemnice do internetu, gdzie każdy może to przeczytać ? I co o tym sądzicie ?

Tak jak mówiłeś jest to rodzaj swoistego ekhscibicjonizmu.
Coś tam kiedyś zamieszczałem ale były to jakieś wiersze urwane mysli nic naprawdę osobistego.
Nie robię obecnie takich rzeczy,
razotka
razotka
  24 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Wy wywalacie swoje tajemnice do internetu, gdzie każdy może to przeczytać ?

zdarzyło się :mrgreen:
ale dane podawałam właśnie w taki sposób "eM." lub "P" ;-)
YoANGELoY
YoANGELoY
  24 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co o tym sądzicie ?

głupota...
Unattainable4U
Unattainable4U
  24 sierpnia 2008

pisze bloga od... 2gimknazjum. nie tego samego ale mialam juz kilka ;)
gdy patrze na poprzednie moje wypociny smieje sie i godze z komentarzami ze bylam glupia i naiwna. teraz uzewnetrzniam swoje emocje tylko w taki sposob w jaki chce by ktos przeczytal. prowadze osobisty pamietnik w zeszycie i tam pisze swoje intymne sekrety, blog jest rodzajem tworczosci, zabawy, odkkrywania psychologicznych aspektow sytuacji ktore sie wydarzyly. obecny blog jest dojrzaly, tajemniczy i smutny. pokazuje moja dusze a nie moja osobe.

KamiQa
KamiQa
  24 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Są takie przypadki, a Wy ?

nie spotkałam się z czyms takim.
no ale wg mnie to tez nie jest fajne. poza tym wiekszosc z takich ludzi pewnie koloryzuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Wy wywalacie swoje tajemnice do internetu, gdzie każdy może to przeczytać ?

najwyzej napisze co i na sercu lezy. czesto tak to wyglada ze obcy nie wie o co mi chodzi
milenkaa26
milenkaa26
  24 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Wy wywalacie swoje tajemnice do internetu, gdzie każdy może to przeczytać ? I co o tym sądzicie ?

prowadziłam kiedyś bloga, no ale ja rowniez nie pisalaabym publicznie moich tajemnic.
Jesli mam taką potrzebę to pisze takie rzeczy w pamietniku, sa rzeczy o ktorych nie mowie nikomu, nawet przyjaciołom :]

Poza tym co to za tajemnice skoro są wywalane do internetu. to idiotyzm ;]
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Wy wywalacie swoje tajemnice do internetu, gdzie każdy może to przeczytać ? I co o tym sądzicie ?

Nie, nie wywalam. Owszem czasem napisze o swoim problemie typu "mam dylemat", czy "jest mi smutno bo on mnie rzucił", ale nic ponadto. Internet, jak wiemy, jest ogólnie dostępny i ja, osobiście bym się bała że taki blog z tajemnicami mógłby wpaść w niepowołane ręce.

Sądzę ze to głupota, ale jeżeli ktoś nie ma sie komu wyżalić może się wyżalać w internecie. Ale bez przegięć - podawanie nazwiska, chociażby, jest ogromnym przegięciem i po prostu jest to niedopuszczalne. Oczywiście chodzi mi o podawanie czyjegoś nazwiska, bo jeżeli chcesz podać swoje - podawaj.
Generalnie chodzi mi to że wszystko trzeba traktować z dystansem i umieć zachować umiar.

:mrgreen:
margotka
margotka
  27 sierpnia 2008

no cóż... ciężkie jest życie gwiazdy...

nie wierzę w ich naiwność i nieświadomość tego, że są nieczytani...możliwe, że szukają popularności...poklasku...a może nawet rozmówcy, który w "komentarzy" rozwiąże ich problem...

jak ja się cieszę, że za moich czasów nie było blogowisk...a sen z powiek spędzał nam magnetoforn w C64 he he he...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.