voguer
Posty: 398 (po ~314 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
voguer
  16 sierpnia 2008 (pierwszy post)
Na pewno dodając post klikacie cudowny przycisk "dodaj posta", który zawiera przecież oczywisty błąd fleksyjny! Powinno być "dodaj post", a skoro nie jest, to jest to błąd, drodzy moderatorzy, z rodzaju tych wsiowych: "wydmuchaj nosa", "zjedz chleba" etc., etc.
Jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza, mogę dyskutować [wszak to bzdurka lekkiego kalibru], ale dopiero kiedy dodam post. :mrgreen:

precipitevolissevolmente.

rud4658
Posty: 879 (po ~162 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
rud4658
  16 sierpnia 2008
voguer
voguer: Jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza, mogę dyskutować [wszak to bzdurka lekkiego kalibru], ale dopiero kiedy dodam post.

owszem, jest to błąd, ale z tym postem raczej na o.fotka.pl niż tutaj.
http://www.photoblog.pl/rudx/
mój Ci on :D

Aż tak nauczyć się modlić, że nie będzie już nam potrzebna modlitwa. Że modlitwą stanie się każdy nasz oddech, każde westchnienie, każda myśl, każda praca, każdy uczynek, każdy uśmiech...
voguer
Posty: 398 (po ~314 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
voguer
  16 sierpnia 2008
rud4658
rud4658: z tym postem raczej na o.fotka.pl niż tutaj

nie żeby mi zależało na zmianie tego błonda, tylko tak raczej chciałem zwrócic uwagę opinii prywatnej czy jak tam kto się poczuwa na ten fakt ;P

precipitevolissevolmente.

oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  16 sierpnia 2008
voguer
voguer: Na pewno dodając post klikacie cudowny przycisk "dodaj posta", który zawiera przecież oczywisty błąd fleksyjny! Powinno być "dodaj post", a skoro nie jest, to jest to błąd, drodzy moderatorzy, z rodzaju tych wsiowych: "wydmuchaj nosa", "zjedz chleba" etc., etc.

:lol2:
Nigdy nie zwróciłam na to uwagi :ninja:
:and:
rud4658
rud4658: raczej na o.fotka.pl niż tutaj.

też.
YourCandyxD
YourCandyxD
  16 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie zwróciłam na to uwagi


Ja jakoś też nie. ;PP myślę, że to mało ważne no ale troszkę tak wiochaa. ;D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2008

może to błąd może nie..
może to zabieg typowo .. slangowy :woot:
Dodaj posta i bądź Cool :woot: zamiast Dodaj post..łaskawie

po za tym.. to temat na dział O Fotka a nie Tu

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.