wiolus007
wiolus007
  15 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Witam :mrgreen:
Pierwszy raz piszę, więc nie bardzo sie orientuję, ale ok (regulamin przeczytany :mrgreen:)
Daję Wam do skrytykowania napisaną przeze mnie piosenkę, tak do pobrzdąkania na gitarce :P Właściwie z interpretacją będzie trudniej, bo jej nie słyszycie, tylko czytacie, więc uznajcie, że jest to wiersz.
Jest to taki wiersz biały, wolny (aby każdy miał prawo do własnej interpretacji), powstał 5 minut temu :)
No to jedziem :)

Ty chcesz tak
samotnie ruszyć w świat
i nie zaprzeczaj że
marzenia masz

wielkie plany
i wszystko znikło jak
jeden mały ptak
w przestworzach

ref. bo Wy stanowicie zapisy
zapisy nie stanowią Was
żyj więc tak
byś nikogo nie zawiódł
zgrzesz a potem żałuj
nie żałuj że nie zgrzeszyłeś

rozwijasz skrzydła
chcesz wzbić się jak najwyżej
na sam szczyt
uważaj
tam jest bardzo stromo
łatwo o potyczkę
w jednej chwili możesz stoczyć się na dno
na samo dno

poetess
poetess
  15 sierpnia 2008

No taka ten no ..sympatyczna, hitem to nie bedzie, ale na gitare przy ognisku w sam raz.
Ogolnie moja ulubiona piosenka, taka na wieczor przy ognisku to Pogodno-Usmiech się, lubie takie pozytywne

wiolus007
wiolus007
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No taka ten no ..sympatyczna, hitem to nie bedzie, ale na gitare przy ognisku w sam raz.

hitem być nie musi :D a i przy ognisku śpiewa się raczej weselsze piosenki, no bo wiadomo jak procenty rosną to i humor lepszy :)
a piosenka powstała w dosłownie chwilkę, złapałam za gitarke i śpiewałam, a potem zapisywałam, więc może się jeszcze w niej dużo zmienić. Przy ognisku na pewno jej nie zaśpiewam :D
baskas4
baskas4
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ref. bo Wy stanowicie zapisy zapisy nie stanowią Was żyj więc tak byś nikogo nie zawiódł zgrzesz a potem żałuj nie żałuj że nie zgrzeszyłeś

refran nie pasuje mi do koncepcji piosenki.
wiolus007
wiolus007
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: refran nie pasuje mi do koncepcji piosenki.

postaram się coś zmienić :)
wiersz powstał pod napływem chwili jak już napisałam i dlatego jest taki niedokładny
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.