| Fotka.com
atenpl
atenpl
  7 January 2011 (pierwszy post)

Witajcie,

Gust muzyczny zmienia się z czasem. Niektórych płyt po jakimś czasie przestajemy słuchać, inne bardzo chcielibyśmy mieć. Nie zawsze jednak możemy sobie pozwolić na zakup, więc może wymiana? W sieci pojawił się serwis http://www.CDRoller.pl, który zrzesza osoby chętne do wymiany swoich krążków. Aby z niego skorzystać, wystarczy się zarejestrować i wpisać płyty, którymi chcemy się wymienić. Następnie wyszukujemy w zasobach serwisu pozycje, które sami chcielibyśmy dostać i... wymieniamy się :)

W serwisie występują dwa podstawowe rodzaje wymian:

- płyta za płytę: gdy znajdziesz interesującą Cię płytę, możesz zaproponować inną w zamian. Możliwe, że trafisz w gust muzyczny kontrahenta i zaakceptuje on propozycję (pamiętaj, że większe prawdopodbieństwo trafienia w gust wystąpi w przypadku gdy zaoferujesz płytę, która znajduje się na liście życzeń Twojego potencjalnego kontrahenta)

- płyta za kredyt: możesz wymieniać płyty w zamian za kredyty. Tak uzyskany kredyt pozwoli Ci potem wybrać dowolną płytę z serwisu (pod warunkiem, że posiada włączoną opcję wymiany: płyta za kredyt).

Więcej o opcjach wymiany przeczytacie tutaj:

Serwis w podstawowej wersji działa darmowo (wymiana nieweryfikowana przez serwis) i nie pobierana jest żadna prowizja za wymianę! :). Nie ma też żadnych innych ukrytych kosztów.

Założyciele CDRoller.pl to pasjonaci, którzy wymieniają się od dawna między sobą. Udało im się w końcu stworzyć miejsce, które pozwala wymieniać się praktycznie każdemu z każdym :). przy okazji poznając innych ludzi, dla których muzyka jest wielką pasją.

Mamy nadzieję, że serwis przypadnie Wam do gustu :) zapraszamy do rejestracji życząc jednoczesnie miłej zabawy :). Jeżeli macie jakieś uwagi, piszcie do nas - to serwis dla nas wszystkich, chętnie go usprawnimy.

W styczniu prowadzony jest również super konkurs: wystaw 5 płyt na wymianę, dokonaj jednej udanej wymiany a wyślemy Ci ekskluzywny kalendarz CDRoller. Mamy 30 sztuk - premiujemy 30 pierwszych użytkowników spełniających warunki konkursu :)

Podaję jeszcze jeden ciekawy Tips zachęcający do wystawiania płyt w serwisie: gdy dodasz do serwisu pierwsze 5 płyt z opcją wymiany: "płyta za kredyt" przyznany zostanie Ci automatycznie 1 kredyt, który np. możesz wymienić na płytę :).

ikes
ikes
  7 January 2011
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.