Brunetkax
Brunetkax
  13 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Witam wszystkich,,:) Nie wiem czy to dobry dział ,, ale mam pare pytań dotyczących fotografii,, A więc
1. Jakie ujęcia waszym zdaniem są najciekawsze- chodzi mi o ujęcia osób,,:)
2. Czy aparatem cyfrowym można zrobić zdjęcia podobne do profesjonalnych,,?? Moja uroda nie pozwola mi niestety na karierę modelki i zrobienia sesji profesjonalnych o których zawsze marzyłam..:(
3. Jakieś strony z pomysłami na ciekawe zdjęcia,,

Z góry dzięki..:) Pozdrawiam:*

baskas4
baskas4
  13 sierpnia 2008
Brunetkax
Brunetkax: Jakie ujęcia waszym zdaniem są najciekawsze- chodzi mi o ujęcia osób,,:)

zależy. Nie mam określonego ujęcia. piękne są zdjęcia z podkreślonymi oczami.

Brunetkax
Brunetkax: Czy aparatem cyfrowym można zrobić zdjęcia podobne do profesjonalnych,,?? Moja uroda nie pozwola mi niestety na karierę modelki i zrobienia sesji profesjonalnych o których zawsze marzyłam..:(

może być zbliżone do profesjonalnych.
To Ty robisz zdjęcia, nie aparat :)

Brunetkax
Brunetkax: Jakieś strony z pomysłami na ciekawe zdjęcia,,

digart
FockIt
FockIt
  13 sierpnia 2008

a jesli chodzi o modeling w Twoim przypadku to jestes bardzo ladna, ale zrzucilbym z Ciebie kilka kg i bedzie naprawde super. Oczysiscie jesli chcesz. To tylko moja propozycja. Wy kobiety sie na tym znacie nie wiem ile.

Scypioniz
Scypioniz
  13 sierpnia 2008
Brunetkax
Brunetkax: Jakie ujęcia waszym zdaniem są najciekawsze- chodzi mi o ujęcia osób,,:)

Z profilu, portrety...

Brunetkax
Brunetkax: Czy aparatem cyfrowym można zrobić zdjęcia podobne do profesjonalnych,,??

Zależy w jaki sposób będziesz robić zdjęcia...
Na pewno Ci takie nie wyjdą jeśli strzelisz usta w dziobek...
baskas4
baskas4
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale sami oceńcie :)

ostatnie zdjęcie jest świetne :d
poetess
poetess
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnie zdjęcie jest świetne :d

Tez tak myśle :mrgreen: Tak "sympatycznie" wyszło
aagusiaa91
aagusiaa91
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnie zdjęcie jest świetne :d

też mi się najbardziej podoba ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 sierpnia 2008
Brunetkax
Brunetkax: 1. Jakie ujęcia waszym zdaniem są najciekawsze- chodzi mi o ujęcia osób,,:)

ja tam się nie znam.. ale lubię zdjecia ludzi.... gdzie głównym planem jest ich wnętrze
(i nie chodzi mi flaki i ich narządy :mrgreen: )

Brunetkax
Brunetkax: Czy aparatem cyfrowym można zrobić zdjęcia podobne do profesjonalnych,,??

można zrobić podobne.. ale nie profesjonalne

Brunetkax
Brunetkax: Moja uroda nie pozwola mi niestety na karierę modelki i zrobienia sesji profesjonalnych o których zawsze marzyłam..:(

i tu wkracza photoshop

Brunetkax
Brunetkax: 3. Jakieś strony z pomysłami na ciekawe zdjęcia,,

4 strony świata

gdzie nie spojrzysz można znaleźć piękno które warto uwiecznić :ninja:
...Ignorance is bliss...
666kamilka666
666kamilka666
  13 sierpnia 2008
Brunetkax
Brunetkax: . Jakie ujęcia waszym zdaniem są najciekawsze- chodzi mi o ujęcia osób,,:) 2. Czy aparatem cyfrowym można zrobić zdjęcia podobne do profesjonalnych,,?? Moja uroda nie pozwola mi niestety na karierę modelki i zrobienia sesji profesjonalnych o których zawsze marzyłam..:( 3. Jakieś strony z pomysłami na ciekawe zdjęcia,,

1. Takie, które ukazują prawdziwe emocje. Albo małych dzieci :zakocahny:
2.A jakim robią? Jeśli chodzi Ci o prostu aparat cyfrowy, to można, trzeba mieć tylko talent i dobry program do obróbki :tak:. Możęsz sobie srobić sesję profesfonalną, ale to kosztuje..
variatiodelectat90
variatiodelectat90
  13 sierpnia 2008

Bry ;)
1. Dziwnie zabrzmi, ale według mnie wszystkie, chociaż wydaje mi się, że najlepsze zdjęcia, to te, które coś wyrażają poprzez siebie, inspirują. Ukazują to co fotograf chciał nam przekazać, bądź osoba na zdjęciu. Emocje...mogą być jednym z tematów, który możesz przekazać i będą zarówno prawdziwe jak i czytelne w zależności od intencji fotografii.
2. PRO aparatem cyfrowym?? Hmmm...można polemizować, chociaż jeśli ktoś ma talent...nie wiem tylko czy sam talent wystarczy. Najlepiej to sprawdzić po wykonaniu ;) (końcową pracę możesz ukazać na jakiejś stronce tyczącej się właśnie tego tematu lub pokazać komuś doświadczonemu, kto naprawdę powie Ci co o nich myśli i co możesz zrobić, aby było lepiej, jeśli ewentualnie coś jest do poprawienia w Twojej pracy)."Podobne"?? Zawsze można robić podobne ;)) Jeśli fotografia jest czyjąś pasją, to jeśli bardzo chce, zrobi wszystko. Wiem coś o tym ;)
3. Stron jest wiele, ale myślę, że najlepsze zdjęcia to te, na które Ty masz swój własny pomysł, a nie skopiowany i powtarzany setki razy (choć i tutaj jest wyjątek - zależy od precyzji wykonania i pomysłu przedstawienia, więc zdjęcie, które chcesz zrobić "na wzór" może udać Ci się lepiej, niż komuś innemu...to zależy od możliwości osoby fotografującej ) ;) pzdr ;)
http://www.national-geographic.pl/national3/index.jsp?place=Menu02&news_cat_id=14&layout=4

voguer
Posty: 398 (po ~314 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
voguer
  13 sierpnia 2008
Brunetkax
Brunetkax: Jakie ujęcia waszym zdaniem są najciekawsze? moje, moje, moje! Brunetkax:
Konto usunięte
Konto usunięte: profile. albo tyły

e tam, ja się uwielbiam od przodu:mrgreen:
Brunetkax
Brunetkax: Czy aparatem cyfrowym można zrobić zdjęcia podobne do profesjonalnych,,??
nie wiem, nie znam się.... pewnie można ;)
Brunetkax
Brunetkax: Moja uroda nie pozwola mi niestety na karierę modelki i zrobienia sesji profesjonalnych o których zawsze marzyłam..:(
eee, masz np. świetne włosy, a nie trzeba być od razu modelką...
Brunetkax
Brunetkax: Jakieś strony z pomysłami na ciekawe zdjęcia

www.voguer.fotka.pl :tak:

[quote=Brunetkax]Z góry dzięki..:) Pozdrawiam:*pozdrawiam i ja


w podglądzie coś się schrzaniło z cytatem, ale chyba się odnajdziecie :)

precipitevolissevolmente.

NaughtyTit
Posty: 3133 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
NaughtyTit
  14 sierpnia 2008
voguer
voguer: www.voguer.fotka.pl


No nie powiem, oryginalne :D

Don't push me, cuz I'm close to the edge
and I'll jump of with a rope that's wrapped around your head!

--I know I'm alive when I bleed!--

mwielebny
mwielebny
  14 sierpnia 2008
Brunetkax
Brunetkax: Nie nie mam takiej nadziei,,:) A orientuje sie ktoś ile taka sesja będzie kosztować,,??


od 600 w górę, wszystko zależy od ilości i miejsca
variatiodelectat90
variatiodelectat90
  14 sierpnia 2008

Może masz znajomych zajmujących się fotografią? Jeśli tak, zapytaj się, czy ktoś mógłby zrobić tobie zdjęcia, które tematycznie by Ci pasowały i przypominały zdjęcia profesjonalne (lub były PRO jeśli masz znajomego fotografa) ;) Jeśli nie, to właśnie ;)) sesja profesjonalna.

TruLuv
TruLuv
  15 sierpnia 2008
Brunetkax
Brunetkax: 1. Jakie ujęcia waszym zdaniem są najciekawsze- chodzi mi o ujęcia osób,,:)

Seksowne. Względnie naturalne.
Nie przepadam za bardzo za jakimiś eksperymentami wygibasami.

Brunetkax
Brunetkax: 2. Czy aparatem cyfrowym można zrobić zdjęcia podobne do profesjonalnych,,??

Yyy.. A profesjonalne sesje to się robi jakimś aparatem na korbkę czy jak?
mwielebny
mwielebny
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Yyy.. A profesjonalne sesje to się robi jakimś aparatem na korbkę czy jak?


Na korbkę nie, ale z lustrem :P :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.