Brunetkax
Brunetkax
  13 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Witam wszystkich,,:) Nie wiem czy to dobry dział ,, ale mam pare pytań dotyczących fotografii,, A więc
1. Jakie ujęcia waszym zdaniem są najciekawsze- chodzi mi o ujęcia osób,,:)
2. Czy aparatem cyfrowym można zrobić zdjęcia podobne do profesjonalnych,,?? Moja uroda nie pozwola mi niestety na karierę modelki i zrobienia sesji profesjonalnych o których zawsze marzyłam..:(
3. Jakieś strony z pomysłami na ciekawe zdjęcia,,

Z góry dzięki..:) Pozdrawiam:*

pauline321
pauline321
  13 sierpnia 2008
Brunetkax
Brunetkax: 1. Jakie ujęcia waszym zdaniem są najciekawsze- chodzi mi o ujęcia osób,,:)


profile.
albo tyły :ninja:
NaughtyTit
Posty: 3133 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
NaughtyTit
  13 sierpnia 2008
Brunetkax
Brunetkax: 1. Jakie ujęcia waszym zdaniem są najciekawsze- chodzi mi o ujęcia osób,,:)


Mnie się najbardziej podobają zdjęcia na leżąco ;] Chociaż zależy od motywu...

Brunetkax
Brunetkax: 2. Czy aparatem cyfrowym można zrobić zdjęcia podobne do profesjonalnych,,??


Będzie widać, że nie są profesjonalne.

Brunetkax
Brunetkax: Moja uroda nie pozwola mi niestety na karierę modelki i zrobienia sesji profesjonalnych o których zawsze marzyłam..:(


Przecież możesz zrobić sobie profesjonalne portfolio, nawet jeśli nie nadajesz się na fotomodelkę... Ale różnica jest taka, że płacisz za to.

Don't push me, cuz I'm close to the edge
and I'll jump of with a rope that's wrapped around your head!

--I know I'm alive when I bleed!--

Brunetkax
Brunetkax
  13 sierpnia 2008
NaughtyTit
NaughtyTit: Przecież możesz zrobić sobie profesjonalne portfolio, nawet jeśli nie nadajesz się na fotomodelkę... Ale różnica jest taka, że płacisz za to.


No własnie,,:) Matka natura mnie nie obdarzyła urodą..:)
poetess
poetess
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No własnie,,:) Matka natura mnie nie obdarzyła urodą..:)

:zonk:
Teraz masz nadzieje, ze wszyscy napiszą, że jesteś piekna, tak?
Nie jestes brzydka, moze nie nadajesz sie na modelke, ale nie masz sie czego wstydzić.
Zaplac za nie skoro Ci tak bardzo zalezy.
Co do cyfrówki, to raczej będzie widać, bynajmniej tak mi sie wydaje.
NaughtyTit
Posty: 3133 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
NaughtyTit
  13 sierpnia 2008
Brunetkax
Brunetkax: Matka natura mnie nie obdarzyła urodą..:)


Przykro mi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zaplac za nie skoro Ci tak bardzo zalezy.


Dokładnie. Idź do pracy na miesiąc i już masz hajs na portfolio. Co za problem?

Don't push me, cuz I'm close to the edge
and I'll jump of with a rope that's wrapped around your head!

--I know I'm alive when I bleed!--

Brunetkax
Brunetkax
  13 sierpnia 2008

Nie nie mam takiej nadziei,,:) A orientuje sie ktoś ile taka sesja będzie kosztować,,??

rud4658
Posty: 879 (po ~162 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
rud4658
  13 sierpnia 2008
Brunetkax
Brunetkax: 1. Jakie ujęcia waszym zdaniem są najciekawsze- chodzi mi o ujęcia osób,,:)

nie przepadam za takimi zdjąciami, ale jak już to portretowe (w ciekawym otoczeniu), bądź tyły ludzi...

Brunetkax
Brunetkax: 2. Czy aparatem cyfrowym można zrobić zdjęcia podobne do profesjonalnych,,?? Moja uroda nie pozwola mi niestety na karierę modelki i zrobienia sesji profesjonalnych o których zawsze marzyłam..:(

oczywiście, zę tak.
tylko trzeba mieć 'polot' do takich fotografii.

Brunetkax
Brunetkax: 3. Jakieś strony z pomysłami na ciekawe zdjęcia,,

ogólnie fascynują mnie makro, ale konkretnych stron nie posiadam. wpisz w google makro i już:)

Brunetkax
Brunetkax: Z góry dzięki..:) Pozdrawiam:*

nie ma za co:*
http://www.photoblog.pl/rudx/
mój Ci on :D

Aż tak nauczyć się modlić, że nie będzie już nam potrzebna modlitwa. Że modlitwą stanie się każdy nasz oddech, każde westchnienie, każda myśl, każda praca, każdy uczynek, każdy uśmiech...
poetess
poetess
  13 sierpnia 2008
Brunetkax
Brunetkax: Nie nie mam takiej nadziei,,:) A orientuje sie ktoś ile taka sesja będzie kosztować,,??

Na pewno kwestia, co Ty chcesz, zeby na tej sesji bylo. Masz jakis pomysl?
Brunetkax
Brunetkax
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno kwestia, co Ty chcesz, zeby na tej sesji bylo. Masz jakis pomysl?


No nie orientuje się zbytnio w tym,, Ale na pewno ma być makijaz profesjonalny itp,,
NaughtyTit
Posty: 3133 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
NaughtyTit
  13 sierpnia 2008
Brunetkax
Brunetkax: A orientuje sie ktoś ile taka sesja będzie kosztować,,??


To zależy głównie od doświadczenia fotografa, od tego jaki sprzęt posiada i jakie ma warunki w studio. Nie wiem ile, bo ja za free mam :lol2:

Don't push me, cuz I'm close to the edge
and I'll jump of with a rope that's wrapped around your head!

--I know I'm alive when I bleed!--

Brunetkax
Brunetkax
  13 sierpnia 2008
NaughtyTit
NaughtyTit: To zależy głównie od doświadczenia fotografa, od tego jaki sprzęt posiada i jakie ma warunki w studio. Nie wiem ile, bo ja za free mam


Zazdroszczę Tobie,, Ale śliczne masz te fotki;*
martani
martani
  13 sierpnia 2008

najciekawsze sa zdjecia, których się coś dzieje(oczywiscie sama takich nie mam :rotfl:)
jesli chodzi o roznice cyfrówka, a aparat profesjonalny to nie mam pojecia, moge tyko powiedziec, ze moj facet ma fajny aparat lustrzanke profesjonalna zdjecia sa ładne i wyrazne, a oczywiscie moja cyfrowka robi jakies cholerne rozmazane badziewie, wiec wydaje mi sie to malo mozliwe aby efekt byl podobny

FockIt
FockIt
  13 sierpnia 2008
Brunetkax
Brunetkax: Witam wszystkich,,:) Nie wiem czy to dobry dział ,, ale mam pare pytań dotyczących fotografii,, A więc 1. Jakie ujęcia waszym zdaniem są najciekawsze- chodzi mi o ujęcia osób,,:) 2. Czy aparatem cyfrowym można zrobić zdjęcia podobne do profesjonalnych,,?? Moja uroda nie pozwola mi niestety na karierę modelki i zrobienia sesji profesjonalnych o których zawsze marzyłam..:( 3. Jakieś strony z pomysłami na ciekawe zdjęcia,, Z góry dzięki..:) Pozdrawiam:*


według mnie albo to czujesz, albo nie. ja moje z profilu zrobiłem telefonem komórkowym wszystkie. efekt może nie profesjonalny. ale sami oceńcie :)
NaughtyTit
Posty: 3133 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
NaughtyTit
  13 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale sami oceńcie :)


No profesjonalnie to nie wygląda wg. mnie ...

Brunetkax
Brunetkax: Ale śliczne masz te fotki;*


Dzieki.

Don't push me, cuz I'm close to the edge
and I'll jump of with a rope that's wrapped around your head!

--I know I'm alive when I bleed!--

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.