666kamilka666
666kamilka666
  8 sierpnia 2008 (pierwszy post)
Witam 08,08,08 ;).

Wydarzyło się Wam dzisiaj coś szczególnego?

Nie o tym.
Dzisiaj wiadomo IO. Oglądaliście otwarcie?
Spodobało się? Czy Pekin wywiązał sie z obietnic?
Co wywarło na Was największe wrażenie?
Londyn za 4 lata zdoła przebić dzisiejsze widowisko?

A jak główna piosenka? "Ty i ja", wykonali na zakończenie części artystycznej brytyjska śpiewaczka Sarah Brightman i niezwykle w Chinach popularny piosenkarz Liu Huan. (niestety nie znalazłam jej :and:)

Tysiące wolontariuszy/aktorów - jak oni mogli tak perfekcyjnie wykonać każde powierzone im zadanie? Każdy ruch był precyzyjny, synchroniczny.. Jak?!

Lubicie pokazy sztucznych ogni? Podobały się?

Jeśli ktoś chce obejrzeć:
[size=??]Zdjęcia z ceremonii

Kulutra Chińska? Podoba się?
Historia Chin? Interesuje się ktoś?


Czy uważacie, że Chiny zdołają ukryć/wyciszyć sprawę Tybetańczyków na czas Igrzysk? Chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat :tak:

Tematu jeszcze nie widziałam na KULTURZE, a tutaj on powinien się raczej znaleźć.
Proszę o owocną i kulturalną dyskusję :-)

Jeśli coś źle- zamknij, ale proszę uzasadnij.
pauline321
pauline321
  9 sierpnia 2008
RexMundi
RexMundi: to były pałeczki..od bębnów


aha :ninja:
albo taa kula :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: a wiecie co bedzie jak prad wysiadzie czy cos... beda zapjer dalac na rowerach zeby energie wytworzyc, oczywiscie tez w ramach tego "wolontariatu"


oj wiem ze Tybet itp.
ale akurat o tym nie myslalam
ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  9 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale akurat o tym nie myslalam

ja tez nie myslalam o Tybecie...
tylko o tym, ze Kamila mowi, ze to cale szoł to w ramach wolontariatu, ze oni to tak z czystego poswiecenia, a moja teoria jest nieco inna, przedstawiłam ja wczesniej;)
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  9 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście otwarcie?

nie ponieważ włączyłam Dwójkę o 13, zamiast jedynki i dupa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Londyn za 4 lata zdoła przebić dzisiejsze widowisko?

może mi się uda tam być. ;) będę już pełnoletnia i Londyn mam blisko.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kulutra Chińska? Podoba się? Historia Chin? Interesuje się ktoś?

Podoba,
Nie, szczególnie mnie to nie obchodzi.


Konto usunięte
Konto usunięte: Czy uważacie, że Chiny zdołają ukryć/wyciszyć sprawę Tybetańczyków na czas Igrzysk? Chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat

Wątpie, będzie o tym jeszcze bardzo głośno.
pauline321
pauline321
  9 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez nie myslalam o Tybecie... tylko o tym, ze Kamila mowi, ze to cale szoł to w ramach wolontariatu, ze oni to tak z czystego poswiecenia, a moja teoria jest nieco inna, przedstawiłam ja wczesniej;)


nie nie wiem nie widzialam jej.
ja sie pytam zreszta mojego brata "co to za ludzie" a on "niewoolnicy" wec nie wiem jka to juz jest :woot:
6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  9 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj wiadomo IO. Oglądaliście otwarcie? Spodobało się? Czy Pekin wywiązał sie z obietnic? Co wywarło na Was największe wrażenie? Londyn za 4 lata zdoła przebić dzisiejsze widowisko?

oglądałam
tak i to bardzo
na samamym początku ten taniec przy bębnach , ptak i pokaz sztuk walki :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kulutra Chińska? Podoba się? Historia Chin? Interesuje się ktoś?

podoba :zakochany:
tak
sagacity
sagacity
  9 sierpnia 2008

full kasy na to wydali, a na świecie tyle ludzi głoduje ...
no, ale co tam ;d.
podobało się :)

:mrgreen:

ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  9 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie nie wiem nie widzialam jej.

juz przytaczam:
Konto usunięte
Konto usunięte: 666kamilka666: jak oni mogli tak perfekcyjnie wykonać każde powierzone im zadanie? jakby Ci ktos powiedzial "albo sie tego wszystkiego nauczysz i perfekcyjnie wykonasz dostajac przy tym miske ryzu dziennie albo bedziesz do konca zycia szyla koszulki, ktore straganiary w Polsce beda sprzedawaly po 5 zl dostajac pol miski ryzu dziennie" to bys tam smigala z usmiechem na twarzy:)ILoveSzszszpidi:


[quote=pauline321]ja sie pytam zreszta mojego brata "co to za ludzie" a on "niewoolnicy" wec nie wiem jka to juz jest :woot:
mysle, ze bym sie dogadala z Twoim bratem hehe...
666kamilka666
666kamilka666
  9 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo ciekawy temat ;) Lodnyn widowiska nie przebije, bynajmniej nie przebije jezeli takze bedzie probowal go zbudowac na dziejach historii panstwa, bo jest ona na pewno uboższa, mniej ciekawa niz chińska, ale kto wie na co wpadną Anglicy ;)

A dziękuję :mrgreen:
Wydaje mi się, że Londyńczycy to tacy flegmatyczni blaa blaa blaa ;-). I oni moga mieć pomysł na bardzo spokojne, poukładane rozpoczęcie.. Ale tylko gdybam ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiscie, że zdołają i to nie tylko na czas igrzysk, ale i na dlugie lata. Komunistyczny kraj, 1/5 ludności świata, ludzie nieuświadomieni. Ponadto Chiny sa zbyt duze i zbyt potęzne ( na dodatek pręznie się rozwijają, kilka lat i beda na poziomie UE i USA ), aby pozowlić na wymsknięcie sie sprawy Tybetańczyków spod kontroli

Chodzi mi o to, że już teraz wie cały świat co sie dzieje w Tybecie, i czy Chinom uda się teraz to uspokoić? Te manifestacje na całym świecie i w samych Chinach itp?

Qbkens
Qbkens: Zawsze podziwiałem Ich za takie umiejętności

Super po prostu, jak robili ten druk ruchomy, albo to z tymi drewnianymi "łopatami"...

Qbkens
Qbkens: Nie zdołają, cały czas będą demonstrację i to jeszcze częstsze. To dobra okazja, setki dziennikarzy, wszędzie kamery, teraz jest najlepszy czas na manifestacje.

Zgadzam sie.. Ale nie uważasz, że Chińczycy będą popadali w taką skrajność, że będą więzić manifestantów? jak było z ludźmi którzy tylko oglądali pokazy sztucznych ognii na ulicy? Wyganiali ich "ze względów bezpieczeństwa"..
666kamilka666
666kamilka666
  9 sierpnia 2008
RexMundi
RexMundi: bębniarze na początku..

Początku nie oglądałam..

RexMundi
RexMundi: za 4 lata... to.. znicz odpalą.. strzełem z księzyca

:mrgreen:

RexMundi
RexMundi: miesiące treningów

Ale tysiące ludzi, w jednym tempie? I to wolontariusze, nie aktorzy, tylko amatorka tak to potrafiła wyćwiczyć..

RexMundi
RexMundi: sztuczne ognie ajk sztuczne ognie.. ale fajne były to slady..kroków przez Pekin

Ta tęcza? Co oni potem z tym zrobili, bo do końca też nie oglądałam?

RexMundi
RexMundi: ostatnio czytałem że są mnisi..co się mumifikują już za życia

Dzisiaj tak sobie myślałam, że przecież ludzie na całym świecie tyle wiedzą, co robić żeby być zdrowym, żyć w zgodzie z samym sobą, naturą, dokonywać rzeczy niemożliwych, a wielu po prostu się nie chce lub "nie mają czasu na takie coś" (chodzi mi np o cwiczenie umysłu, joga, medytacje..)
Głupi jest ten nasz gatunek.

RexMundi
RexMundi: transmisja idzię z opuźnienien.. więc .. wątpię żeby coś nam się udało zobaczyć

Jak z opóźnieniem? Przecież jest "na żywo"

RexMundi
RexMundi: dwa dni temu oglądałem

Co oglądałes? ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: wstałam o 7.24 zeby o 8.08 być zwartym i gotowym i przystąpić do projektu 888 na digarcie :D

Pokaż zdjęcie ;d
Ja spojrzałam na zegarek o 8;09 :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie. ale z tego co mi kolega opowiadał to średnie na jeża było

Nie zna się :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: super bylo gdy zgałsy swiatla i Ci chinczycy świecili mieczami czy cos takiego nieziemsko to wygladalo.

Albo jak latali w tych strojach świecących :d.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiecie co bedzie jak prad wysiadzie czy cos... beda zapjer dalac na rowerach zeby energie wytworzyc, oczywiscie tez w ramach tego "wolontariatu"

Ehe, to wszystko napędzali ludzie [prawie wszytsko] a to nie jest na kabelki, zasilanie, tylko na diody wczepione kochany ;-)
ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  9 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się, że Londyńczycy to tacy flegmatyczni

gdzies juz widzialam to zdanie... hmmm... czyzbym to ja je wczoraj napisala;p

Konto usunięte
Konto usunięte: kochany ;-)

dzieci, w wieku ilu lat uczycie sie odrozniac te 2 znaczki:
:s_female: i :s_male:
he?
666kamilka666
666kamilka666
  9 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko o tym, ze Kamila mowi, ze to cale szoł to w ramach wolontariatu, ze oni to tak z czystego poswiecenia, a moja teoria jest nieco inna, przedstawiłam ja wczesniej;)

Bo to jak Ty wygłaszasz ta swoją teorię brzmi baardzo..hmm.. jednostronnie...Krytykujesz ich jakby nie wiadomo co robili, bo głośno jest o Tybecie.
Mi się wydaje, że po prostu dziennikarze czekają na jakieś "BUM" i szukają pomyłek, błędów w przygotowaniach, dlatego nie pozwoliliby na wykorzystywanie ludzi :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wątpie, będzie o tym jeszcze bardzo głośno.

Racja.

Konto usunięte
Konto usunięte: ptak

Niesamowity był!

Konto usunięte
Konto usunięte: full kasy na to wydali, a na świecie tyle ludzi głoduje ...

A to co mieli zrobić? Po ulicy zbierać "Na IO" :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: kochany ;-)

Kochana*
666kamilka666
666kamilka666
  9 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzies juz widzialam to zdanie... hmmm... czyzbym to ja je wczoraj napisala;p

A nie wiem, sprawdzę ;p.

Konto usunięte
Konto usunięte: dzieci, w wieku ilu lat uczycie sie odrozniac te 2 znaczki: i he?

Miałam się poprawić od razu, ale zdążył sie post dodać, wybacz.
ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  9 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się wydaje

a mi sie wydaje, ze jestes baardzo naiwna;)
666kamilka666
666kamilka666
  9 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a mi sie wydaje, ze jestes baardzo naiwna;)

A nie możesz mi odpowiedziec na to co napisałam?
Tylko obrażasz [tak, obraziło mnie to], trzymasz sie swojego zdania nie chcąc nawet podyskutować, nie wyciągasz żadnych sensownych argumentów, w sumie żadnego argumetu jeszcze nie podałaś.
bzykol2407
bzykol2407
  9 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj wiadomo IO. Oglądaliście otwarcie? Spodobało się? Czy Pekin wywiązał sie z obietnic? Co wywarło na Was największe wrażenie? Londyn za 4 lata zdoła przebić dzisiejsze widowisko?


1. Od 13 już czekałem przed telewizorem :tak:

2. Było zajebiś:cenzura:e :D

3. Wg Mnie tak! Obiekty perfekcja, tak samo widowisko! Brak zanieczyszczeń Czyste niebo!

4. Ooo dużo by wymieniać :napalony:
-czerwone pałeczki
- szkalne koła olimpijskie
- litery na terakocie
- gołąb
- rysujacy tancerze
- rozwinięcie tej księgi
- stadion z ludzi
i wiele by wymieniać

Choć samo zapalenie znicza nizbyt ciekawe, jedynie moment wznoszenia! Sydney nic nie przebije ;)

5. Wg Mnie nie, Anglicy nie mają zbytio czym sie pochwalić jesli chodzi o kulture (w sensie do pokazania)
Załoze się, ze znicz bedzie na wzór Big Bena! :]
Pozdrawiam :piwo:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.