Emyla116i
Posty: 1158 (po ~139 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Emyla116i
  6 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Wiecie coś na ten temat? chodzi mi coś najlepiej w okolicy Wrocławia, szukałam w google ale niestety ta wyszukiwarka schodzi na psy, to co wyszukuje jako pierwsze to śmiech.
chodzi mi bardziej o koncerty w stylu hity na czasie za darmo się wybawić, bo namówić kogoś na bilety za ponad 100zł jest trudno.
A co Wy w ogóle sądzicie o tego typu zgromadzeniu młodych i nie tylko ludzi?

oh, oh jaka piekna pogoda :w00t: :fakju:
:crylol:
kuba92762
kuba92762
  7 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: skandowali jak gral Wu-tang,

i skandowali "Wu-tang" -sorry,pochrzanilo mi sie.
poetess
poetess
  7 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciez ja nigdy nie cpalem w zyciu:D A co to ziola nie mozna raz na ruskie 100 lat spalic?:D

Zartowalam przeciez :ziober2: Teoretycznie mozna. :PP
kuba92762
kuba92762
  7 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Teoretycznie mozna. :PP

Praktycznie tez:D
poetess
poetess
  7 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Praktycznie tez:D

Zebys sie nie zdziwil :PP
kuba92762
kuba92762
  7 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zebys sie nie zdziwil :PP

Dobra, zobacze:D Pewno sie okaze ze bede grzeczny i skonczy sie w pociagu na kilkunastu piwach:lol2:
poetess
poetess
  7 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kilkunastu piwach
Bedziesz sikał dalej niz widzial :mrgreen:
NaughtyTit
Posty: 3133 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
NaughtyTit
  7 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Na Hip Hop Kemp na pewno zrobi show:)


No wiadomo ;d
Mam nadzieje, że z MeLą Machinko wbije, bo jak ona się wydrze do majka to jest coś pięknego... Takie dopełnienie Mniszka ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: A slyszalem, ze tego Shaggy'ego malo co nie pobili i skandowali jak gral Wu-tang, to prawda?:D


Kto niby chcial go pobić? 'd Nic takiego nie widziałam i nie słyszałam ;p Może akurat było to wtedy jak 'miły' ochroniarz wzial mnie za szmaty i wyebał z terenu festiwalu ...
Ale ofc wróciłam po chwili :ziober2:

Don't push me, cuz I'm close to the edge
and I'll jump of with a rope that's wrapped around your head!

--I know I'm alive when I bleed!--

kuba92762
kuba92762
  7 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Bedziesz sikał dalej niz widzial

spokojnie:D bede mial pare godzin na dojscie do siebie w pociagu:D

NaughtyTit
NaughtyTit: No wiadomo ;d Mam nadzieje, że z MeLą Machinko wbije, bo jak ona się wydrze do majka to jest coś pięknego... Takie dopełnienie Mniszka ;D

Dobra...Sam sobie robie teraz apetyt:mrgreen:(i Ty mi tez go robisz)
Trudno, za rok na pewno pojade na HHK:)
Patrzylem filmiku na YT i w komentarzach wyczytalem, ale to widocznie bzdury:)
A za co wylecialas?:D
NaughtyTit
NaughtyTit: Kto niby chcial go pobić? 'd Nic takiego nie widziałam i nie słyszałam ;p Może akurat było to wtedy jak 'miły' ochroniarz wzial mnie za szmaty i wyebał z terenu festiwalu ...
NaughtyTit
Posty: 3133 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
NaughtyTit
  7 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra...Sam sobie robie teraz apetyt(i Ty mi tez go robisz)


A czemu nie możesz jechać?

Konto usunięte
Konto usunięte: A za co wylecialas?:D


Hm... siedziałam na backstage cały czas, chociaż nie miałam opaski i dostałam się tam bo ochroniarz był zajęty kłoceniem się z jakimś gościem, więc śmignełam sobie przez płot... a później stwierdziłam, że jak już tu jestem to wbije sobie cetralnie pod scene (bo byla scena, później troche miejsca dla fotografów a później barirki i ludzie) więc wbiłam tam jakoś i ochroniarz mnie wyczaił, wzial za szmaty i wyprowadził ;/ Ale zajebiście się szarpał ze mną haha ;d Hardkor musi być ;d

Don't push me, cuz I'm close to the edge
and I'll jump of with a rope that's wrapped around your head!

--I know I'm alive when I bleed!--

kuba92762
kuba92762
  7 sierpnia 2008
NaughtyTit
NaughtyTit: A czemu nie możesz jechać?

Nie mam 18 lat jeszcze jak na fotce widnieje:D
Starsi mnie nie puszcza do Czech samego...Zreszta fundusze na te wakacje juz mi sie koncza;/

NaughtyTit
NaughtyTit: Hm... siedziałam na backstage cały czas, chociaż nie miałam opaski i dostałam się tam bo ochroniarz był zajęty kłoceniem się z jakimś gościem, więc śmignełam sobie przez płot... a później stwierdziłam, że jak już tu jestem to wbije sobie cetralnie pod scene (bo byla scena, później troche miejsca dla fotografów a później barirki i ludzie) więc wbiłam tam jakoś i ochroniarz mnie wyczaił, wzial za szmaty i wyprowadził ;/ Ale zajebiście się szarpał ze mną haha ;d Hardkor musi być ;d

Dla Wu tangu to i ja z opaska czy bez tez bym probowal sie pod scene wbic:D
egzekutor90gol
egzekutor90gol
  7 sierpnia 2008
Emyla116i
Emyla116i: A co Wy w ogóle sądzicie o tego typu zgromadzeniu młodych i nie tylko ludzi?


ja tam lubię się gromadzić ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.