monisia19114
monisia19114
  5 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Witam :zakochany: ;*
Dziś stworzyłam coś takiego (:woot:) :



Q : Lubicie tworzyć takie 'graffiti na kartce' ?
Q : Jeżeli tak, to co ? - Imiona, twarze, itp.


Pozdrawiam tych, co chcą :* :bye:

IMagdaI
IMagdaI
  6 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A masz jakiś rysunek w kompie ? :)

Nie mam... Rysowałam przez cały miniony rok szkolny bo byłam strasznie zestresowana, do rana siedziałam nad książkami, więc to było takie odstresowanie, wyrażało moje uczucia ;). Mam tego cały notatnik ale nie ma czym się chwalić ;).

RexMundi
RexMundi: ale np. mój projekt obrazka na Toruńskicgh piernikach.. wygrał.. i przez rok.. był robiony ;]

To weź znajdź tego piernika na necie i wklej :D
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  7 sierpnia 2008

lubię takie grafiti i najczęsciej są to imiona;]

oXxMaRiEtTaxXo
oXxMaRiEtTaxXo
  7 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q : Lubicie tworzyć takie 'graffiti na kartce' ? Q : Jeżeli tak, to co ? - Imiona, twarze, itp.

czasami, na lekcjach.
imiona, osoby jakieś.
GreenPrincess92
GreenPrincess92
  7 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam tych, co chcą :*

dziekuje :crylol:
lubie, a rysuje zazwyczaj nic konkretnego ale najlepsze prace powstaja na nudnych lekcjach
GreenPrincess92
GreenPrincess92
  7 sierpnia 2008

@NaughtyTit:

masz bardzo wysokie mniemanie o sobie.. ale czy to dobrze??... chyba nie..
a co do Twoich cyckow wcale nie sa fajne tak jak sadzisz, moze ale sa dla podpitego faceta w barze.. pozdrawiam. nie mialo zabrzmiec ,,zle''

NaughtyTit
Posty: 3133 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
NaughtyTit
  7 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: masz bardzo wysokie mniemanie o sobie.. ale czy to dobrze??... chyba nie.. a co do Twoich cyckow wcale nie sa fajne tak jak sadzisz, moze ale sa dla podpitego faceta w barze.. pozdrawiam. nie mialo zabrzmiec ,,zle''


Dziewczynko droga, a możesz wyjaśnić o co Ci chodzi i co moje cycki mają do tego tematu?
Ja się wypowiedziałam na temat, a Ty nagle piszesz o mojej osobie.
Radzę się ogarnąć , bo to trochę żałosne ;) A jak tak bardzo Cię to boli to idź się wyżal koleżance z gimnazjum, ulży Ci ;]
I zanim kogoś skrytykujesz radze popatrzeć na siebie, swój wygląd supermodelki i intelekt :ironia: :ziew:

Don't push me, cuz I'm close to the edge
and I'll jump of with a rope that's wrapped around your head!

--I know I'm alive when I bleed!--

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.