Krystian48
Krystian48
  5 sierpnia 2008 (pierwszy post)
Witam... :mrgreen:
Nie denerwujcie sie na mnie za to że będzie takie długie ale lepiej jeden niż dziesięć
A JAK KOMUŚ NIE PASUJE, ŻE DŁUGI TO SIE WYPOWIADAĆ NIE MUSI:zonk:
Prośił bym także o inteligentne wypowiedzi a nie "Tak był fajny" "Nie, nie podobał mi sie" :zonk:jak nie macie nic do powiedzienia tylko chodzi wam o jeden post wiecej to zapraszam na HYDE
i jeszcze będą niestety duże obrazki bo nie moge małych znaleźć a skalowanie nie ma na forum :and:

Do rzeczy
Chciałbym was Dzis oto tego pięknego wietrznego ponurego dnia prośić o ocene tych Kilku(nastu):mrgreen: Filmów


A oto i One:
1.HANCOCK

2.IRON MAN

3.HORTON SŁYSZY KTOŚIA :mrgreen:

4.KUNG FU PANDA :mrgreen:

Odnośnie tych bajek.....
Każdy w sobie ma coś z dziecka :]

5.ROAD TRIP (OSTRA JAZDA)

6 i 7.HELLBOY I i II

8.SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ

9 i 10. SKARB NARODÓW i SKARB NARODÓW 2 :KSIĘGA TAJEMNIC

11.O DWÓCH TAKICH CO POSZLI W MIASTO

12.OPOWIEŚCI Z NARNI: KSIĄŻĘ CASPIAN

13. FANTASTYCZNA 4: NARODZINY SREBRNEGO SURFERA

I ostatni :mrgreen:

14. ALI G INDAHOUSE


Dziękuje za uwagę
Pozdrawiam Krystian

(zacząłem pisać 12.16 skończyłem 12.45 :mrgreen:)
Krystian48
Krystian48
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem legendą mma na kompie ale nie wiem czy ogladac. warto?

Nie jest to film dla ludzi którzy traktują je powierzchowne, czekając tylko na to co się stanie...
To film dla ludzi którzy każdą część filmu dokładnie przemyślają, analizują, stawiają sie w sytuacji bohatera...
Typowo psychologiczny film, wg. mnie godny obejrzenia
pauline321
pauline321
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadzieje na to, że pewnego dnia przyjedzie pod Twoj balkon książe na białym rumaku i powie, że to Ciebie szukał cale życie, pokonując wszystkie przeciwności losu?


no powiedzmy :ziober2:
a raczej to ze bez wzgledu na wyglad i charakater kazdy kiedys znajdzie swoją połówke :ziober2:
chociaz szczerze powiedziawszy wiekszosc bohaterek komedii romantycznych jest dość urodziwa :ninja: znaczy, zalezy od gustu.
poetess
poetess
  5 sierpnia 2008
Krystian48
Krystian48: A potem się dziwić, że dzieci mają słaba psychikę... Jak od małości oglądały filmy w których wszystko wszystkim wychodziło.. a nagle trafia ich szara rzeczywistosć

każdy wiek ma swoje prawa, niech dzieci pozostana niewinnymi istotkami, ktore myslą, że świat jest piekny i zawsze wszystko się uda.
Krystian48
Krystian48
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie oglądałam aczkolwiek po trailerach stwierdzam, że warty ogladnięcia. :-)

Zaiste :)

Konto usunięte
Konto usunięte: potem w koncu sie zderzą z rzeczywistoscia ale niech maja fajne dzieciństwo a nie ze od małego beda myslec jakie to zycie jest złe.

Mi to na dobre wręcz wyszło
pauline321
pauline321
  5 sierpnia 2008
Krystian48
Krystian48: Nie jest to film dla ludzi którzy traktują je powierzchowne, czekając tylko na to co się stanie... To film dla ludzi którzy każdą część filmu dokładnie przemyślają, analizują, stawiają sie w sytuacji bohatera... Typowo psychologiczny film, wg. mnie godny obejrzenia


lubie psychologiczne filmy, aczkolwiek ciezko u mnie z analizą itp bo rzadko takie filmy ogladam. moj umysł jest juz wypaczony przez happy endy i przewidywalność wiec trudno bedzuie ale spróbuje :ziober2:
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  5 sierpnia 2008
Krystian48
Krystian48: Zaiste :)

Jest już do ściągnięcia na necie, bo nie wiem? :woot:
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  5 sierpnia 2008

1. dobry
2. bardzo dobry
3. bardzo dobry
4. dobry
5. jak dla mnie poprawny
6. dbry
7. dobry
8. bardzo dobry
9. dobry
10. ok
11. spoko
12. dobry
13. ok
14. nie oglądałem :mrgreen:

pauline321
pauline321
  5 sierpnia 2008
Krystian48
Krystian48: Mi to na dobre wręcz wyszło


no to Tobie.
ja osobiscie jak bede miec dzieci bede im puszczała komedie dobrze sie konczące a nie filmy o prawdziwym życiu w złych dzielnicach czy stoczeniu się nastolatków.
pauline321
pauline321
  5 sierpnia 2008
lolropsonlol
lolropsonlol: 1. dobry 2. bardzo dobry 3. bardzo dobry 4. dobry 5. jak dla mnie poprawny 6. dbry 7. dobry 8. bardzo dobry 9. dobry 10. ok 11. spoko 12. dobry 13. ok 14. nie oglądałem


chyba było napisane zeby tak tego nie komentowac? :)
poetess
poetess
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no powiedzmy a raczej to ze bez wzgledu na wyglad i charakater kazdy kiedys znajdzie swoją połówke chociaz szczerze powiedziawszy wiekszosc bohaterek komedii romantycznych jest dość urodziwa znaczy, zalezy od gustu.

Zazwyczaj bohaterowie są dosyc urodziwi, ale chyba widzowie tego chcą, wolą ogladac ludzi pieknych zewnętrznie, bo ładniejszy obrazek dla oka, pieknej duszy człowieka przez telewizor nie da się zobaczyć. :PP
Trzeba jednak przyznac, że wiekszość tych komedii romantycznych ma głupią i nawiną fabułe, a bohaterki same nie wiedzą czego chcą. Czasami gdy oglądam coś takiego to aż chce mi sie krzyknąć : ,,On Cie kocha, nad czym sie zastanwiasz idiotko! " :pavarotti:
Krystian48
Krystian48
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest już do ściągnięcia na necie, bo nie wiem?

są juz DVDrip angielskie... wystarczy sciągnąć do tego program napiprojekt który sam pobiera z netu napisy :]


Konto usunięte
Konto usunięte: im puszczała komedie dobrze sie konczące

Ja także

Konto usunięte
Konto usunięte: a nie filmy o prawdziwym życiu w złych dzielnicach czy stoczeniu się nastolatków.

Tego na pewno nie...

Ale filmy typu Seria niefortunnych zdażen także jest dobrym filmem dla dzieci w wieku od 7 lat w zwyż który pokazuje im że miby wszystko wyszło dobrze bo sie uwolniły... Ale i tu cóż lekkie zrozczarowanie bo został wypuszczony...
z pewnościa nie bede im puszczał Hooligansów, Horrorów
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  5 sierpnia 2008
Krystian48
Krystian48: są juz DVDrip angielskie... wystarczy sciągnąć do tego program napiprojekt który sam pobiera z netu napisy :]

Dzięki. ;-)
Przecież w kinie już nie leci.. :and:
Krystian48
Krystian48
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież w kinie już nie leci..

Może jestem głupi..
Ale nie rozumiem zbytnio twojej wypowiedzi
:woot:
pauline321
pauline321
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zazwyczaj bohaterowie są dosyc urodziwi, ale chyba widzowie tego chcą, wolą ogladac ludzi pieknych zewnętrznie, bo ładniejszy obrazek dla oka, pieknej duszy człowieka przez telewizor nie da się zobaczyć. :PP Trzeba jednak przyznac, że wiekszość tych komedii romantycznych ma głupią i nawiną fabułe, a bohaterki same nie wiedzą czego chcą. Czasami gdy oglądam coś takiego to aż chce mi sie krzyknąć : ,,On Cie kocha, nad czym sie zastanwiasz idiotko! "


dokładnie.
a zazwyczaj jest scena jakas i w pewnym momencie mowie "No to już wiadome ze oni beda razem". dlatego np osttanio leciał mw TV taki film ze człowiek kręcil film przedstawiajacy milosc dwojga ludzi (oni o tym nie wiedzieli), kurcze tylko nie pamietam jak sie nazywał. akcja co chwilęzmieniała kierunek i w koncu nic, co obstawiałam na początku nie sprawdzilo sie. Osobiscie wole ogladac taki chłam tylko dla oka a dla umysłu mam książki, ktore pożeram tonami ;)

Krystian48
Krystian48: Ale filmy typu Seria niefortunnych zdażen także jest dobrym filmem dla dzieci w wieku od 7 lat w zwyż który pokazuje im że miby wszystko wyszło dobrze bo sie uwolniły... Ale i tu cóż lekkie zrozczarowanie bo został wypuszczony... z pewnościa nie bede im puszczał Hooligansów, Horrorów


no tak :ziober2:
a "sera..." to film uniwersalny odpowiedni dla widza w kazdym wieku.
tak samo jak komedie z leslie nielseneem (pewnie zle napisałam nazwisko).
a dzieciom bede puszczała filmy typu lessie wróć czy bethoven :ziober2:
adka1990
adka1990
  5 sierpnia 2008
Krystian48
Krystian48: 11.O DWÓCH TAKICH CO POSZLI W MIASTO

spko film ;d faza cały czas. . .
oglądałam ze znajomymi i wszystkim sie podobał ;d
polecam :)
a reszty nie oglądałam :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.