Krystian48
Krystian48
  5 sierpnia 2008 (pierwszy post)
Witam... :mrgreen:
Nie denerwujcie sie na mnie za to że będzie takie długie ale lepiej jeden niż dziesięć
A JAK KOMUŚ NIE PASUJE, ŻE DŁUGI TO SIE WYPOWIADAĆ NIE MUSI:zonk:
Prośił bym także o inteligentne wypowiedzi a nie "Tak był fajny" "Nie, nie podobał mi sie" :zonk:jak nie macie nic do powiedzienia tylko chodzi wam o jeden post wiecej to zapraszam na HYDE
i jeszcze będą niestety duże obrazki bo nie moge małych znaleźć a skalowanie nie ma na forum :and:

Do rzeczy
Chciałbym was Dzis oto tego pięknego wietrznego ponurego dnia prośić o ocene tych Kilku(nastu):mrgreen: Filmów


A oto i One:
1.HANCOCK

2.IRON MAN

3.HORTON SŁYSZY KTOŚIA :mrgreen:

4.KUNG FU PANDA :mrgreen:

Odnośnie tych bajek.....
Każdy w sobie ma coś z dziecka :]

5.ROAD TRIP (OSTRA JAZDA)

6 i 7.HELLBOY I i II

8.SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ

9 i 10. SKARB NARODÓW i SKARB NARODÓW 2 :KSIĘGA TAJEMNIC

11.O DWÓCH TAKICH CO POSZLI W MIASTO

12.OPOWIEŚCI Z NARNI: KSIĄŻĘ CASPIAN

13. FANTASTYCZNA 4: NARODZINY SREBRNEGO SURFERA

I ostatni :mrgreen:

14. ALI G INDAHOUSE


Dziękuje za uwagę
Pozdrawiam Krystian

(zacząłem pisać 12.16 skończyłem 12.45 :mrgreen:)
Krystian48
Krystian48
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: JAk tego kolesia do bagaznika z bejsbolem na niego on mysli ze mu wyep dadza a oni bejsbola sie chca nauczyc .

:crylol:
Albo
"do dzieciaka z tasakiem, posrało? "
CrunkAintDead
CrunkAintDead
  5 sierpnia 2008

już zassysam :)

poetess
poetess
  5 sierpnia 2008
Krystian48
Krystian48: Właśnie to mnie denerwuje w Kinematografii :zły: tylko Happy Endy zero Realizmu

coś Ty, wlaśnie to jest najpiekniejsze w baśniach :zakochany: Tym się odróżniają od zycia
Cleeopatra
Posty: 7938 (po ~79 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Cleeopatra
  5 sierpnia 2008
Krystian48
Krystian48: Albo "do dzieciaka z tasakiem, posrało? "

Kocham ta komedie :D.
Ide bede pozniej :bye:.
I've never been perfect, but neither have you?
Krystian48
Krystian48
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: coś Ty, wlaśnie to jest najpiekniejsze w baśniach

A mi chodzi o kinematografię...
a Seria niefortunnych zdarzeń nie skończyła sie Happy Endem :ssh:
pauline321
pauline321
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic dodać, nic ująć też to uwielbiam, przenosi mnie w inny świat.


oj tak ;)
niby film o dzieciach ale to nie znacze ze dla dzieci.
i humor tam jest, i dramatyczie troche, tylko troche wątku miłosnego mi brakuje ( bo takie moje ulubione :ziober2:)

Krystian48
Krystian48: Właśnie to mnie denerwuje w Kinematografii :zły: tylko Happy Endy zero Realizmu


moze po prostu ludzie lubia ogladac coś innego od ich zycia, rzeczywistosci, cos gdzie wszystko sie dobrze konczy, moze to napawa ich nadzieją. ja osoboscie wole filmy z happy endem co nie znaczy ze te realistyczne sa złe.

Krystian48
Krystian48: Nie bez powodu został okrzyknięty najlepszym Komikiem naszych czasów


:)
poetess
poetess
  5 sierpnia 2008
Krystian48
Krystian48: A mi chodzi o kinematografię... a Seria niefortunnych zdarzeń nie skończyła sie Happy Endem

wiem jak się konczyła, mowilam ogolnie o baśniach .
Nie zrozumiłam ;)Jeżeli mowa o kinomatografię, to po częsci masz racje, ale np. takie kino famililijne wymaga wrecz, aby byl happy end.
Krystian48
Krystian48
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: moze po prostu ludzie lubia ogladac coś innego od ich zycia, rzeczywistosci, cos gdzie wszystko sie dobrze konczy, moze to napawa ich nadzieją. ja osoboscie wole filmy z happy endem co nie znaczy ze te realistyczne sa złe

Ja jestem Realistą...
I doskonale wiem o tym że świat nie jest taki kolorowy jak w filmach...

chociaż po takich filmach gdzie ginie główny aktor mam niejako "kaca" moralnego to wo;le takie filmy Jak np. Jestem legendą, Sin City
poetess
poetess
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: oj tak ;) niby film o dzieciach ale to nie znacze ze dla dzieci. i humor tam jest, i dramatyczie troche, tylko troche wątku miłosnego mi brakuje ( bo takie moje ulubione )

Fakt :ziober2:
Nie wymagam, żeby wątek miłosny był głownym, ale mogloby coś tam się pojawić :pavarotti:
pauline321
pauline321
  5 sierpnia 2008
Krystian48
Krystian48: Ja jestem Realistą... I doskonale wiem o tym że świat nie jest taki kolorowy jak w filmach... chociaż po takich filmach gdzie ginie główny aktor mam niejako "kaca" moralnego to wo;le takie filmy Jak np. Jestem legendą, Sin City


jestem legendą mma na kompie ale nie wiem czy ogladac.
warto?
ale wiekszosc ludzi nie chce ogladac kolejnego smutnego filmu ktory konczy sie tragicznie tak jak w zyciu tylko wolą się "pocieszyc" jakims filmem gdzie dobro zwycieza zło.
no nie odbierajmy im tego :ziober2:
pauline321
pauline321
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt Nie wymagam, żeby wątek miłosny był głownym, ale mogloby coś tam się pojawić


no taaak, ja tam ogladam głownie takie głupie filmy o miosci ktore dobrze sie koncza.
to mi nadzieje daje :ziober2:
Krystian48
Krystian48
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: famililijne wymaga wrecz, aby byl happy end.

A potem się dziwić, że dzieci mają słaba psychikę...
Jak od małości oglądały filmy w których wszystko wszystkim wychodziło.. a nagle trafia ich szara rzeczywistosć
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  5 sierpnia 2008
Krystian48
Krystian48: 1.HANCOCK

Nie oglądałam aczkolwiek po trailerach stwierdzam, że warty ogladnięcia. :-)

Krystian48
Krystian48: 2.IRON MAN

Nie oglądałam.

Krystian48
Krystian48: 3.HORTON SŁYSZY KTOŚIA

Słyszałam, że świetny. :ziober2:

Krystian48
Krystian48: 4.KUNG FU PANDA

Boski! :-D Wiele śmiesznych tekstów, akcja szybka ale zrozumiała. Usmiałam się do łez! :-)

Pozostałych nie miałam okazji obejrzeć!
pauline321
pauline321
  5 sierpnia 2008
Krystian48
Krystian48: A potem się dziwić, że dzieci mają słaba psychikę... Jak od małości oglądały filmy w których wszystko wszystkim wychodziło.. a nagle trafia ich szara rzeczywistosć


i tu są paradosky czy cos takiego.
czy nie lepeij nie starszyc ich od dziecka?
potem w koncu sie zderzą z rzeczywistoscia ale niech maja fajne dzieciństwo a nie ze od małego beda myslec jakie to zycie jest złe.
poetess
poetess
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no taaak, ja tam ogladam głownie takie głupie filmy o miosci ktore dobrze sie koncza. to mi nadzieje daje

Nadzieje na to, że pewnego dnia przyjedzie pod Twoj balkon książe na białym rumaku i powie, że to Ciebie szukał cale życie, pokonując wszystkie przeciwności losu? :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.