bzykol2407
bzykol2407
  3 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Czas na debiut na kulturze :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Katherine Winter nie wierzy w przeróżne cuda, sądząc, że można je wyjaśnić naukowo. Zostaje ona wezwana do pewnej miejscowości, w przekonaniu, że uda się jej w jakiś racjonalny sposób wyjaśnić zabarwienie na czerwono wody w rzecze. Jednakże przekonania pani profesor zostają zachwiane w momencie, gdy w miejscowości zaczynają dziać się różne dziwne rzeczy, których już nie potrafi wyjaśnić. Wieść głosi, że dziwne zjawiska są plagami zsyłanymi przez Boga na ludzi i mającymi za razem poprzedzać koniec świata. Mieszkańcy winą za pojawienie się plag obarczają dziewczynkę mieszkającą w tej małej miejscowości, Loren McConnell (AnnaSophia Robb). Katherine szuka jakiegoś rozwiązania zagadki dziesięciu plag..
.

Oglądaliście film ''Plaga''??
Co sądzicie o tym filmie??
Lubicie horrory religijne??
Wierzycie w ogóle w cuda??

Dzieki za odp :piwo:
6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście film ''Plaga''?? Co sądzicie o tym filmie?? Lubicie horrory religijne?? Wierzycie w ogóle w cuda??

nie, nie ogladałam , ale sądząc po opisie film wydaje się być ciekawy ,
zwłaszcza , że to Horror i do tego religijny ;) , na pewno zobaczę .
nie wiem , ale chyba tak ...
oXxMaRiEtTaxXo
oXxMaRiEtTaxXo
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie horrory religijne??

Lubię, ale tego nie oglądałam :and:
666kamilka666
666kamilka666
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie horrory religijne?? Wierzycie w ogóle w cuda??

Z egzorcyzmami, opętaniami- tak.
Mhm.
littleangel27
littleangel27
  6 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście film ''Plaga''?? Co sądzicie o tym filmie?? Lubicie horrory religijne?? Wierzycie w ogóle w cuda??


Nie oglądałam, ale właśnie mi się przypomniało, że miałam pożyczyć od kumpeli bo mówiła, że fajny jest :tak:

Nie oglądam horrorów raczej :P

Pół na pół wierzę... :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.