Mihihih
Mihihih
  3 sierpnia 2008 (pierwszy post)
Dzień dobry.

Oglądał ktoś film "Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka" ?
Niedawno byłam zmuszona do obejrzenia 1 i 2 Mumii i zaciekawiły mnie.
Czy warto iść do kina na 3, czy jednak lepiej obejrzeć coś innego ?
Recenzje jakie przeczytałam o tej części nie są najlepsze. :nie:
gothiclady1982
gothiclady1982
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy warto iść do kina na 3, czy jednak lepiej obejrzeć coś innego ?


była moja mama i mówiła że całkiem ciekawe.
Dragonnn
Dragonnn
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy warto iść do kina na 3, czy jednak lepiej obejrzeć coś innego ? Recenzje jakie przeczytałam o tej części nie są najlepsze.

lepiej sie przekonac ogladajc film niz przeczytac co ludzi pisza :)

Ogladalem film, bylem w kinie przedwczoraj. Powiem ci ze na moja opinie film = 8/10 :) bardzo dobry

jet Li sie spisal jak zawsze oraz ten aktor glowny
Dragonnn
Dragonnn
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: gothiclady1982 Fotka Przyjaciel

:****

Konto usunięte
Konto usunięte: Mihihih

zapomnialem dodac ze tez idz na Batman :) Batman przebil rekord swiata jesli chodzi o jakosci filmu i realizacja. warto obejrzec.
Mihihih
Mihihih
  3 sierpnia 2008
Dragonnn
Dragonnn: Ogladalem film, bylem w kinie przedwczoraj. Powiem ci ze na moja opinie film = 8/10 :) bardzo dobry

oglądałeś poprzednie części, aby móc porównać, czy nie ?

Dragonnn
Dragonnn: lepiej sie przekonac ogladajc film niz przeczytac co ludzi pisza :)

to nie jest gatunek za którym przepadam, dlatego wolę się dowiedzieć o filmie coś więcej i ew. zmienić repertuar. ;)
kuba92762
kuba92762
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy warto iść do kina na 3, czy jednak lepiej obejrzeć coś innego ?

Nie wiem.
Sam bym na to poszedl, ale nie ogladalem 1 i 2 a nie wiem czy to nie jest zalezne od siebie.
Dragonnn
Dragonnn
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: oglądałeś poprzednie części, aby móc porównać, czy nie ?

ogladalem wszystkie czesci :)
jesli chodzi o porownaniu to w poprzednie czesci klimat byl bardziej egyptianskie. Tym razem zmienili klimat i to wsumie bylo dobrze zeby nie o tym samym nawijac (bylo by nudno wtedy) :) nie spodziewalem sie ze zrobia 3 czesc, dlatego warto obejrzec
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie jest gatunek za którym przepadam, dlatego wolę się dowiedzieć o filmie coś więcej i ew. zmienić repertuar. ;)

a ogladalas trailer w ogole??? :) jesli nie to wejdz na stronie multikino i odpal trailer.
Mihihih
Mihihih
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam bym na to poszedl, ale nie ogladalem 1 i 2 a nie wiem czy to nie jest zalezne od siebie.

nie są zalezne od siebie, występują jedynie powiązania [w 1 częsci ona poznaje jego, w 2 czesci oni sa malzenstwem i maja dziecko]
Jednak w obu filmach wyruszają w podróż.
kuba92762
kuba92762
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie są zalezne od siebie, występują jedynie powiązania [w 1 częsci ona poznaje jego, w 2 czesci oni sa malzenstwem i maja dziecko] Jednak w obu filmach wyruszają w podróż.

Czyli jesli pojde na ten film to raczej polapie sie o co chodzi?:)
Mam do wyboru Mumie i Moja dziewczyna wychodzi za maz, takze nie wiem juz sam...
Dragonnn
Dragonnn
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak w obu filmach wyruszają w podróż.

w 3 tez wyruszaja w podroz. Zreszta nie opowiem ci co robili bo szkoda :) ogladaj. Zarezerwuj bilet, i marsz do kina
6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądał ktoś film "Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka" ?

najnowszej częśći jeszcze nie oglądałam , ale mam zamiar ...
poprzednie części filmu bardzo mi się podobały . ;)
Mihihih
Mihihih
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam do wyboru Mumie i Moja dziewczyna wychodzi za maz, takze nie wiem juz sam...

ja tez i do tego jeszcze kilka filmow.. :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli jesli pojde na ten film to raczej polapie sie o co chodzi?:)

polapiesz. ;)

Dragonnn
Dragonnn: a ogladalas trailer w ogole??? :) jesli nie to wejdz na stronie multikino i odpal trailer.

ogladalam. :)
a film jest z lektorem czy napisami ?
Dragonnn
Dragonnn
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a film jest z lektorem czy napisami ?

z napisami :)
ArnoldYO
ArnoldYO
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzień dobry.Oglądał ktoś film "Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka" ? Niedawno byłam zmuszona do obejrzenia 1 i 2 Mumii i zaciekawiły mnie. Czy warto iść do kina na 3, czy jednak lepiej obejrzeć coś innego ? Recenzje jakie przeczytałam o tej części nie są najlepsze.

niektóre momenty są w tym filmie ciekawe . śmieszne.
Ale ogólnie to dla mnie była nudna
porrnography
porrnography
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy warto iść do kina na 3, czy jednak lepiej obejrzeć coś innego ?

nie, nie warto szit jakich malo ;)
ogolnie wszystkie czesci Mumii sa denne.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.