stycznie
stycznie
  2 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Mój ostatni wiersz, który zamieszczam na forum fotki, pewnie niektórzy się ucieszą ;)

Nicość

w bańce utkanej marzeniami
nie- mydlanej
mydło razi oczy

w świecie niszczącym idee
nie-idealnym
ideały rażą ludzi

na zielonej
daje nadzieję

na brązowej
uczy pokory

w głowie rozumnej
nie-uczonej
uczeni zbytnimi teoretykami bywają

w duszy czystej
nie- przezroczystej
przezroczystość jest niczym

Olga
Olga
  3 sierpnia 2008
wiersz może być. spowodował u mnie myśli samobójcze.
Vaan
Vaan
  3 sierpnia 2008

mimo wszelkich staran nie rozumiem poezji jednak sam jestem twórcą i mam pełen szacunek i uznanie do ludzi którzy tworza a nie niszcza

poetess
poetess
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój ostatni wiersz, który zamieszczam na forum fotki, pewnie niektórzy się ucieszą ;)

Nie zgadzam się.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nicość w bańce utkanej marzeniami nie- mydlanej mydło razi oczy w świecie niszczącym idee nie-idealnym ideały rażą ludzi na zielonej daje nadzieję na brązowej uczy pokory w głowie rozumnej nie-uczonej uczeni zbytnimi teoretykami bywają w duszy czystej nie- przezroczystej przezroczystość jest niczym

Jest genialny, naprawdę, cudowny do interpretacji, ciekawa budowa, wiersz nie jest niby prosty ale i nie sprawia tudności w odbiorze. Nie znam się na pojęciach wykraczający poza te szkolne, ale wiem jednak, ze wiersz w moim mniemaniu ma wiele magii i odnalazlam w nim siebie. Najlepszy zdecydowanie z tych, ktore prezentowalas ( chociaz na pewno nie jedyny warty uwagii).
GreenPrincess92
GreenPrincess92
  3 sierpnia 2008
mam nadzieje ze uraczysz nas jeszcze swoimi wierszami :zakochany:
wiersz ciekawy

Konto usunięte
Konto usunięte: w duszy czystej nie- przezroczystej

interesujacy fragment, lecz

Konto usunięte
Konto usunięte: na zielonej daje nadzieję na brązowej uczy pokory


tego nie do konca moge zrozumiec :and: zielen nadzieja ale braz-pokora? moze....?

ale ogolnie moim zdaniem jest swietnie, i nie przejmuj sie zlosliwymi komentarzami ze stron osob nie wrazliwych na sztuke. pzdr
stycznie
stycznie
  3 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tego nie do konca moge zrozumiec zielen nadzieja ale braz-pokora? moze....?

W tym fragmencie chodziło mi niejako o urodzaj (kolor zielony, oznaczający trawę, rośliny) i o nieurodzaj ( brąz- ziemia, w sensie braku plonów)

Pozdrawiam:)
stycznie
stycznie
  3 sierpnia 2008
Olga
Olga: wiersz może być. spowodował u mnie myśli samobójcze.


W takim razie chyba powinna przestać pisać ... ;P
stycznie
stycznie
  3 sierpnia 2008

literówka - *powinnam ;)

izabelle202
izabelle202
  4 sierpnia 2008

hm.. wiersz bedzie ;]
nawet niezły a rzadko czytam wiersze na tym forum.

pRiNcEsSgIrL02
Posty: 35 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
pRiNcEsSgIrL02
  4 sierpnia 2008

mi sie bardzo podaoba ten wiersz...:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.