Darusha
Darusha
  31 lipca 2008 (pierwszy post)

cześć Wam wszystkim.

Książki Zoey Dean Na Topie.
Kto czytał?
Podobały się?

Streszczenie:

Na Topie 1:Po dwunastu latach bycia najlepszą uczennicą, popijania z mamą herbatki w Waldorf-Astorii i uczestniczenia w imprezach dobroczynnych Anna Percy ma świetne perspektywy przed sobą i nudne życie panienki z dobrego domu za sobą. Wybiera się na podbój Los Angeles, gdzie czekają ją wizyta na ślubie zdobywcy Oscara, bal w wytwórni filmowej Warner Brothers i spotkanie chłopaka, w którym się zakocha. Nie mogło być lepiej. Aż do chwili gdy na scenę wkraczają rywalki. Są NA TOPIE i nic nie przyćmi ich blasku!

Na Topie 2: Anna Percy ma zamiar przekonać się. co to znaczy świetnie się bawić w Beverly Hills. I zapomnieć o Benie. który porzucił ją w noc sylwestrową. Na pewno pomoże jej w tym weekend w odlotowym spa z przystojniakiem Samem. I film. który sama nakręci! Ale jedno pytanie nie daje jej spokoju: czy jeśli wybaczy Benowi. nastąpi hollywoodzki happy end czy hollywoodzka katastrofa? Na topie to seria z amerykańskich list bestsellerów. wydawana w 12 krajach i ekranizowana przez wytwórnię Universal

Na Topie3 : Anna pracuje wreszcie przy nowym serialu. Nagle wszyscy chcą się z nią przyjaźnić, od redaktor naczelnej szkolnej gazety, która liczy na pikantne ploteczki, po przypadkowego znajomego, który gra w reklamach psiej karmy (ale chce zostać reżyserem!). Więc w czym problem? Jej szefem jest ojciec Cammie Sheppard, gruba ryba w Hollywood, a Cammie nie lubi dzielić się z nikim względami swojego taty. A już na pewno nie z Anną. Cammie snuje więc intrygę tak podłą i skomplikowaną, że mogłaby zawstydzić wszystkich hollywodzkich scenarzystów razem wziętych.

Na Topie 4 :
Jeśli w ogóle musisz pytać, co to znaczy, Nigdy nie będziesz? NA TOPIE! Anna chce odpocząć na jakiś czas od chłopaków, a Samantha ma ochotę na miłosną przygodę. Wybierają się więc do odlotowego spa w Meksyku. Szalony tydzień imprezowania, surfowania, zakupów i randek. Ale kiedy jeden z wypadów kończy się wizytą w opuszczonej rezydencji na pustyni, upragnione wakacje zaczynają przypominać sensacyjny film. Na topie to seria z amerykańskich list bestsellerów, wydawana w 12 krajach i ekranizowana przez wytwórnię Universal!

Na Topie 5: Kolejna powieść z serii Na topie Bestsellerowa seria nazwana ?Plotkarą w Hollywood? Każda dziewczyna chciałaby być jedną z nas ? sławnych i bogatych nastolatków z Beverly Hills Anna, bohaterka serii Na topie urywa się z przyjaciółkami z nudnej szkolnej wycieczki. Czy to doby pomysł? Tak, jeśli alternatywą jest luksusowy hotel w Las Vegas. Dziewczyny balują i szaleją naprawdę na maksa. A Cammie przechodzi samą siebie i startuje w konkursie dla showgirls. Ale najlepszy numer wypadu do Miasta Grzechu dopiero nastąpi...

Na Topie 6: Zbliża się bal maturalny. Ben wraca do Los Angeles ? w samą porę, żeby zabrać Annę na bal. Ale pewna dziewczyna może zepsuć ich plany. Adam odkrywa coś, co może sprawić, że świat Cammie rozpadnie się na kawałki. Samantha zgadza się iść na bal z Parkerem i... nie poprzestają tylko na tańcu. Co się stanie, kiedy z Paryża przyleci chłopak Samanthy, żeby zrobić jej niespodziankę? Ten bal będzie odlotowy, skandaliczny, totalnie szokujący! Tej nocy szkolna elita szybko nie zapomni!

Wspaniała książka, polecam ją wszystkim gorąco.!
Jest jeszcze 7 część, ale jej nie upublikuję bo jej nie przeczytałam ot co. :ninja:
Teraz osobiście, sobie je znów powtarzam i czytam z serii na serię :>

Całuski. :D

poetess
poetess
  31 lipca 2008

Nie wiem co sie ze mna dzieje, ale jakos szybko wyroslam z takich ksiazek. Pewnie jakieś 2 lata temu pochlonelabym wszystkie czesci, teraz juz nie.

Darusha
Darusha
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem co sie ze mna dzieje, ale jakos szybko wyroslam z takich ksiazek. Pewnie jakieś 2 lata temu pochlonelabym wszystkie czesci, teraz juz nie.

taa.

tylko, że to raczej nie są książki typu dla : sŁit 13 laTek. :zonk:
poetess
poetess
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko, że to raczej nie są książki typu dla : sŁit 13 laTek.

Nie zonkaj na mnie, bo nic zlego nie powiedzialam.
Nie mowie, ze są, ale ogolnie taka tematyka, ktora prezentuja te ksiazki, mi sie przejadala.
baskas4
baskas4
  31 lipca 2008

wydaje mi się, że to ksiązka w stylu "pamiętnik nastolatki"
Wyrosłam z takich książek dawno :]

martitta03
martitta03
  1 sierpnia 2008

Ja czytałam Ja czytałam:p wszystkie oprócz 5 części :d nie mogę jej dorwać w bibliotece xD
fajnie się jej czyta 1 ksiązka na 2 dnie :D

pauline321
pauline321
  1 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto czytał? Podobały się?


mi sie podobaly.
lubie ksiazki tego typu, taki amerykański chłam :ziober2:
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  1 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mi sie podobaly. lubie ksiazki tego typu, taki amerykański chłam

jak wyżej. (;
martitta03
martitta03
  7 sierpnia 2008

Właśnie przecyztałam 55 stron 5 części i oczywiście fajna ^^
Polecam wszystkie ksiązki z tej serii :P

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Książki Zoey Dean Na Topie. Kto czytał? Podobały się?

nie czytałem żadnej z nich
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.