Sewer123
Sewer123
  31 lipca 2008 (pierwszy post)

Witam fajnych ;p.
Male pytanko;]

Znacie może jakies filmy najlepiej Horrory gdzie akcja toczy sie w lesie i jest domek jakis albo zamek ale musi byc ciemno i musi byc strasznie :D a do tego mogą byc nastolatkowie nawet x)

Namietny17
Namietny17
  31 lipca 2008
http://www.fotka.pl/ojciecplac/index.php?p=galeria_grat&id=6140421

Zagłosuj na mnie :) dziekuje
666kamilka666
666kamilka666
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pisze że polecam :) tylko że podpada pod to co napisał autor watku, tam w lesie jakies stwory mieszkały :)

No ja to piszę ;d.
TransAm90
TransAm90
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: heh piatek 13 pamietam jak dzis jak sie balem jako smarkacz tak sam freedy , koszmar z ulicy wiazow , blob zabojca heh to byly czasy horrorow teraz to tylko zeby byl jak najbardziej oblesny i jak najwiecej krwi ...

Dokładnie. Michael Myers, Jason Voorhees i Freddy Kruger :mrgreen: To było coś... nadal jest fajnie obejrzeć któregoś z Tych klasyków. :mrgreen:
kafar23i
kafar23i
  31 lipca 2008

na szczescie mam wszystkie czesci piatku 13, pare czesci fredego i obcego oooo obcy 8 pasazer to bylo cos ;] kisiel w majtach i ogladanie ;]
tereaz juz filmy nie budza takich emocji ...

kiciawaw
kiciawaw
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie może jakies filmy najlepiej Horrory gdzie akcja toczy sie w lesie i jest domek jakis albo zamek ale musi byc ciemno i musi byc strasznie :D a do tego mogą byc nastolatkowie nawet x)

"płytko pod ziemią ( shallow ground)"
http://www.youtube.com/watch?v=x75FR3FY6Ts
akcja w lesie, jak dla mnie zajebiscie dziwny film ale mi sie podbal :)

margotka
margotka: blair witch project (możesz mieć traumę wchodząc do lasu)

jak dla mnie ten film jest po prostu glupi. to moje zdanie :)
kiciawaw
kiciawaw
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Michael Myers, Jason Voorhees i Freddy Kruger

Michael Myres wygrywa jak dla mnie :d
choc nie ogladalam wszystkich czesci Halloween :mrgreen:
4n4lyz3r
4n4lyz3r
  1 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie może jakies filmy najlepiej Horrory gdzie akcja toczy sie w lesie i jest domek jakis albo zamek ale musi byc ciemno i musi byc strasznie :D a do tego mogą byc nastolatkowie nawet x)


Evil Dead 2 (1987) ... dla mnie film kultowy, ale klimat iście jak w komedii hardkorowej ;)
Cabin Fever (2002) ... niezły film... domek jest, zabójczy wirus i... trochę flaków xD
TransAm90
TransAm90
  1 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Michael Myres wygrywa jak dla mnie :d choc nie ogladalam wszystkich czesci Halloween

Ja mam za sobą wszystkie, razem z najnowszą odsłoną Roba Zombie. :mrgreen: Nawet mam oryginalne DVD z częścią pierwszą :mrgreen:
TransAm90
TransAm90
  1 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Cabin Fever (2002) ... niezły film... domek jest, zabójczy wirus i... trochę flaków xD

No dzięki stary :mrgreen: Tego właśnie filmu szukałem tylko tytułu nie znałem :piwo: :piwo: :piwo:
szogun5g
szogun5g
  2 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie może jakies filmy najlepiej Horrory gdzie akcja toczy sie w lesie i jest domek jakis albo zamek ale musi byc ciemno i musi byc strasznie :D a do tego mogą byc nastolatkowie nawet x)

mnostwo jest takich horrorow :P
"Dead End", "Evil Dead", "The Breed", "Wilderness", "Hatchet"...
olga512
olga512
  2 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie może jakies filmy najlepiej Horrory

Pakt milczenia ( to trochę podchodzi pod horror)
Dom woskowych ciał
basen,
to naprawdę są dobre filmy i polecam je
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.