poetess
poetess
  31 lipca 2008 (pierwszy post)

Witam w ten ostatni dzień lipca.
Poszukuję jakiegoś filmu dla dwojga w letni wieczór.
Wymagania:
-Nie może to być jakiś typowy wyciskacz łez,
-może byc jakaś historia miłosna w tle, ale niech nie będzie też motywem przewodnim ( ew. jedynym motywem) w filmie,
-żaden horror thiller, ani film sensacyjny ( akcji), wojenny tez się nie nadaję
-raczej nie psychologiczny,
-mam na myśli raczej jakas komercjną produkcje, która nie będzie wymagała za dużo myślenia, ale też nie opustoszy do końca mózgu.

Dobra to tyle.
Pomocy
Pozdrawiam kulturalnych.

wojtas277
wojtas277
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: "50 pierwszych randek" to shit jakich mało , ale ,,Poznaj moich spratan" brzmi fajnie.

mnie się akurat podoba 50 pierwszych randek.
Poznaj moich spartan, to parodia filmu '300'.
poetess
poetess
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: moze "ostroznie z dziewczynami" (the sweetest thing). za pierwszym razem malo nie umarlam ze smiechu ;]

Myslisz, że chlopak bedzie sie dobrze bawil, ogladajac to? :mrgreen:
kiciawaw
kiciawaw
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Myslisz, że chlopak bedzie sie dobrze bawil, ogladajac to?

mysle ze tak bo jak ogladalam ten film razem z moim chlopakiem to oboje malo nie spadlismy z kanapy ;]
a ogladalas ten film?
poetess
poetess
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mysle ze tak bo jak ogladalam ten film razem z moim chlopakiem to oboje malo nie spadlismy z kanapy ;] a ogladalas ten film?

gdybym ogladala, to bym nie pytala :mrgreen: Hmm, moze to i dobry wybor :pavarotti:
kiciawaw
kiciawaw
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm, moze to i dobry wybor

watek milosny w tle jest ;]
jest tam wiele przezabawnych scen ;]
obsada, sama spojrz: moim zdaniem super ;]

film bez przekazu jako takiego , lekki, smieszny, akurat dla dwojga ;]
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  31 lipca 2008

ja proponuje bajki z takich których można sie pośmiać

poetess
poetess
  31 lipca 2008
lolropsonlol
lolropsonlol: ja proponuje bajki z takich których można sie pośmiać

Cos konkretniejszego polecisz?
baskas4
baskas4
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Piekne, ale juz ogladalam, bo premiera na tvp1 byla.

ja mogę go oglądać bez końca.
Konto usunięte
Konto usunięte: Cos konkretniejszego polecisz?

Kung Fu Panda ;)
poetess
poetess
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mogę go oglądać bez końca.

To prawda, jest cos w tym filmie wyjatkowego, chyba jeden z niewielu polskich, ktory naprawde do mnie dociera i...wzrusza. Genialna obsada, poza tym charakter filmu nie jest zbytnio komerycyjny, oglada sie go doslownie jednym tchem. Najwieksze wrazenie zrobil na mnie moment, gdy przed pojawieniem sie napisow koncowych, podano krotka indormacje, ze nikt z nich nie przezyl.
baskas4
baskas4
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Genialna obsada, poza tym charakter filmu nie jest zbytnio komerycyjny, oglada sie go doslownie jednym tchem. Najwieksze wrazenie zrobil na mnie moment, gdy przed pojawieniem sie napisow koncowych, podano krotka indormacje, ze nikt z nich nie przezyl.

dokładnie. Myślałam, że Wesołowski zepsuje klimat a jednak... Niestety Pietrucha, której nie lubię oglądać, ze względu na jej maniakalne, nienaturalne schylanie głowy, zepsuła klimat.
Najbardziej zapamiętałam toast, oraz zdanie: "Andrzej, pamiętaj, że jesteśmy nieśmiertelni..."
poetess
poetess
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie. Myślałam, że Wesołowski zepsuje klimat a jednak... Niestety Pietrucha, której nie lubię oglądać, ze względu na jej maniakalne, nienaturalne schylanie głowy, zepsuła klimat. Najbardziej zapamiętałam toast, oraz zdanie: "Andrzej, pamiętaj, że jesteśmy nieśmiertelni..."

Wesolowski i Pietrucha to zadni aktorzy. Pietrucha byla kiedys miss nastolatek i dzieki temu rozwinela się jej kariera potem .Wesolowski to tez aktor z przypadku, wlasciwie gral tylko w Na Wspolnej, jednak musze przyznac, ze nawet sie sprawdzil, jego postac byla dosyc autentyczna. Film byl mistrzowski, trzeba przyznac i zakonczenie też jak najbardziej pasowalo, bardziej lirycznie i dramatycznie nie moglo byc , nie musieli pokazywac ich smierci, zeby wzruszyc ogladajacych ;)
baskas4
baskas4
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Pietrucha byla kiedys miss nastolatek i dzieki temu rozwinela się jej kariera

:tak:
Nie mam pojęcia dlaczego wybrali ja do takiego filmu.
Konto usunięte
Konto usunięte: Wesolowski to tez aktor z przypadku, wlasciwie gral tylko w Na Wspolnej,

Niedługo będzie mozna go zobaczyć w serialu "cichociemni". Akcja także toczy się podczas II wojny światowej. Może być ciekawie...

Konto usunięte
Konto usunięte: Film byl mistrzowski, trzeba przyznac i zakonczenie też jak najbardziej pasowalo, bardziej lirycznie i dramatycznie nie moglo byc , nie musieli pokazywac ich smierci, zeby wzruszyc ogladajacych ;)

Dokładnie. I jeszcze fakt, ze oni nie wierzyli do końca w tę wojnę.
Jak Andrzej (Damięcki) umówił się przeciez ze swoją Anią na 6.
Piękne...
poetess
poetess
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie. I jeszcze fakt, ze oni nie wierzyli do końca w tę wojnę. Jak Andrzej (Damięcki) umówił się przeciez ze swoją Anią na 6. Piękne...

Tak, do konca wierzyli, że świat jest piękny, ze ludzie są dobrzy, że wojny nie bedzie, wielki entuzjazm przez nich przemawial, moze wlasnie dlatego ten film byl tak wartosciowy.
baskas4
baskas4
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, do konca wierzyli, że świat jest piękny, ze ludzie są dobrzy, że wojny nie bedzie, wielki entuzjazm przez nich przemawial, moze wlasnie dlatego ten film byl tak wartosciowy.

:tak:
i ten patriotyzm, którego teraz tak brakuje.
Ta, przyjaźń... Ta miłość... Ta młodzież.
margotka
margotka
  1 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: leż nie ma za co A czy to nie przypadkiem film dla ludzi tak okolo 30, bo my mamy po 16 i 18 lat? nie wiem czy to się nadaje


nadaje...on szuka żony w jej obrazach, które obrazują piekło... warto go zobaczyć!...tylko nie pomyl z "Miedzy piekłem a ziemią" bo to romantyczna historia, której akcja toczy się w XIX w....

a co do Wichrów namiętności...nie skazuj Pitt'a na potępienie, bo jego kreacja w tym filmie jest bardzo dobra...film jest godny polecenia w każdym wieku...jak Przeminęło z wiatrem, albo Wichrowe wzgórza, Pariota...to ten deseń...choć bardziej mówi o pionierach, wojnie, miłości...

..a Lilo i Stich to faktycznie jedna z lepszych bajek:)... "Okhama znaczy rodzina!" hyhy...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.